پلیس هلند در تلاش برای حل string پست بمب فرستاده شده به کسب و کار

نامه ای بمب آتش در یک بانک در شهر آمستردام در روز پنج شنبه و دیگری که خلع سلاح در یک اتاق در نزدیکی اوترخت آخرین در یک سری از این حملات در هلند این هفته است.

هیچ کس صدمه دیده بود در این حادثه در یک شهر آمستردام شعبه از بانک ING یک سخنگوی این بانک گفت: اگر چه پلیس گفت: یک نفر در حال استنشاق دود.

“آن را منفجر نمی شد آن آتش” گفت: یک سخنگوی پلیس Rob van der Veen.

پلیس خلع سلاح یک نامه بمب در یک دفتر ایالات متحده آمریکا فناوری اطلاعات شرکت Unisys است در نزدیکی اوترخت. هیچ کس مجروح شد. پلیس گفت که آنها تا به حال “ارائه نامه بی ضرر” و یک تیم از شهر آمستردام بررسی شد.

چندین نامه بمب فرستاده شده به کسب و کار در سراسر هلند در این سال است. بدون آسیب گزارش شده است.

پلیس بر این باورند این دو نامه که منفجر ضرر این هفته در پست اتاق در بانک هلندی ABN Amro و پرینتر شرکت ریکو متصل هستند با ارسال نامه به ظاهر تصادفی برای مکانهای کسب و کار در سراسر کشور در اوایل ژانویه.

کسانی که شامل دو هتل یک ایستگاه گاز یک عامل املاک و مستغلات و یک نمایندگی خودرو در میان دیگران. هیچ کدام از اوایل نامه منفجر.

پلیس می گوید فرد ارسال خطرناک نامه خواستار باج نامعلومی از اندازه به پرداخت بیت کوین.

در اسپانیا رئال مادرید ستاد مرکزی ایالات متحده خرده فروش آنلاین Amazon.com Inc AMZN.O تخلیه شدند روز پنج شنبه پس از تهدید بمب کشته شده است. وجود دارد هیچ نشانه ای از این حادثه در ارتباط بود به هلندی نامه ای بمب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>