هلندی دادگاه پشت 50 میلیارد دلار یوکوس سهامداران ادعا علیه کرملین

دیوان دائمی داوری به تایید درخواست توسط سرمایه گذاران خواستار میلیاردها دلار غرامت از دولت روسیه برای bankrupting این یوکوس شرکت نفت. کرملین رقابت تصمیم گیری.

یک هلندی در دادگاه تجدید نظر لغو و ابطال 50 $میلیارد دلار (€46 میلیارد دلار) جایزه به سهامداران روز سه شنبه در در حال حاضر از بین رفته, روسی, غول نفتی یوکوس بیش از یک دهه پس از آن دارایی های تحت کنترل کرملین.

تصمیم گیری اصلی بر اساس لاهه دیوان دائمی داوری بسیار شبیه سهشنبه حاکم بود اما پس از آن واژگون شد به نفع کرملین. و در حال حاضر یک بار دیگر تجدید نظر دادگاه در لاهه پایین آمده اند در کنار سهامداران بازگشت به اصل خود تصمیم گیری است که باید اعطا سهامداران میلیاردها دلار پس از یوکوس نفت ورشکست شده در سال 2006.

این عجز از پرداخت دیون رخ داده پس از یوکوس’ مالک سابق میخائیل Khodorkovsky که در حال حاضر زندگی در تبعید در لندن کاهش یافت و با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و دولت روسیه خواستار آغاز شد میلیاردها دلار مالیات ادعا می کند که در نهایت منجر به شرکت نفت بودن مصادره شده توسط دولت است.

MiKhail Khodorkovski (picture-alliance/AP Photo/M. Dunham)

مخالفان دولت روسیه شکل میخائیل Khodorkovsky سابق صاحب یوکوس شرکت نفت که قرار بود از کسب و کار در سال 2006

“تجدید نظر در دادگاه لاهه تصمیم گرفت که امروز قبلی حکم به نفع فدراسیون روسیه اشتباه بود” دادگاه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد اصلی 50 میلیارد دلار اعطا “است که در نیروی دوباره.”

Andrej Kondakow سر از مرکز بین المللی برای حمایت قانونی (ICLP) که نشان دهنده منافع روسیه در دادگاه گفت: حکم “تعجب آور است.” او گفت: DW که دولت “نا امید که دادگاه را به حساب کاملا روشن استدلال از فدراسیون روسیه است.”

جاناتان هیل سخنگوی گروه Menatep محدود (GML) که نشان دهنده سابق یوکوس اکثریت سهامداران گفت: DW: “مهم ترین چیز در مورد امروز حاکم است که آن را reinstates کامل این جایزه از سال 2014. ما بسیار با اعتماد به نفس در ما استدلال حقوقی و ما بسیار با اعتماد به نفس است که در پایان حقیقت و حاکمیت قانون را به نفع خود در روز است.”

کرملین بود سریع به پاسخ به هلندی حکم دادگاه گفت: این امر تجدید نظر به عنوان Andrej Kondakow تایید کرد: “ما همچنان به دفاع از منافع ما و البته درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی هلند در زمان خوب – ما سه ماه به انجام این کار است.”

jsi/ng (dpa خبرگزاری رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>