با توجه به جفت گیری مارها, فلوریدا, شهرستان بسته کردن بخشی از یک پارک در روز قبل از روز ولنتاین

عشق اتفاق می افتد زمانی که شما دست کم انتظار آن یا پس گفت می رود. این درست است برای unsuspecting ساکنان لیکلند فلوریدا., که احساس خطر برای دیدن گروه از مارها تجمع در اطراف دریاچه Hollingsworth.

اما نگران نباشید دولت شهرستان در روز پنج شنبه هشدار داد. مارها تنها وجود دارد به همسر و نمی سمی. نشانه های عاشقانه مار موسیقی.

با توجه به شهر لیکلند پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه های همراه تا مارها فلوریدا آب مارها که nonvenomous و معمولا مسالمت آمیز اگر سمت چپ به تنهایی.

“استراحت. آرام نگه دارید. مارها در این دریاچه نیست سمی!” a Facebook پست از دولت شهرستان می خواند. “ما می خواستیم به روشن شدن برخی از شایعاتی است که در اطراف بیش از روز گذشته و یا در مورد مار در دریاچه Hollingsworth در نزدیکی میدان که به اشتباه تصور می شود سمی.”

“آنها بخش مهمی از اکوسیستم و نباید مختل,” پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه گفت: در آن خود را به Facebook پست در روز پنج شنبه. “در حالی که ما نمی توانیم از حضور دیگر گونه بودن در آن مکان یا مکان های دیگر در سراسر دریاچه به اعتقاد ما آب مارها را جمع در آن منطقه به عنوان آنها به نظر می رسد به انجام سالانه.”

پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش گفت: قرار دادن نوار احتیاط در اطراف منطقه و در حال کار به چسبیدن به نشانه اجازه دادن به مردم می دانم که دقیقا چه می گذرد. “این است که برای حفاظت از مردم و برای مارها” پست رفت.

یکی فقط می تواند فرض مارها می خواهم کمی حریم خصوصی.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>