مواد مخدر در حال نشان دادن تا بیشتر در خلبانان کشته در سقوط یک گزارش جدید می گوید

واشنگتن (AP) — بیش از یک چهارم خلبانان درگیر در تصادفات منجر به مرگ را مواد مخدر در سیستم خود و تعداد کمی از محققان با بررسی این مشکل است.

ملی ایمنی حمل و نقل گفت: 28 درصد از خلبانان که جان خود را در تصادفات بین 2013 و 2017 و برای آنها وجود دارد, سم شناسی, نتایج مشخص شد که با استفاده از حداقل یکی خدشه مواد مخدر است.

که شامل تجویز بیش از حد و غیر قانونی مواد مخدر.

که یک افزایش بیش از 23 درصد رای در میان خلبانان کشته در سقوط هواپیما از سال 1990 تا 2012. نتایج حاصل از دوره قبل منتشر شد در گزارش 2014.

در هر دو مطالعات محققان با استفاده از اطلاعات از یک سم شناسی-آزمایشگاه پایگاه داده نگهداری می شود توسط اداره هوانوردی فدرال و انجمن ایمنی حادثه سوابق. این محققان مشخص نیست که آیا مواد مخدر شد و احتمال دارد به اختلال یک خلبان در زمان سقوط.

در تازه ترین گزارش که تحت پوشش 952 خلبانان 97 درصد کشته در تصادفات از هواپیماهای خصوصی و یا عمومی “حمل و نقل هوایی.” متوسط سن از خلبانان شد 56.

محققان شاهد افزایش حضور بالقوه خدشه مواد مخدر و کنترل مواد و مواد مخدر. آرام بخش آنتی هیستامین ها بودند که اغلب در بر داشت به مواد مخدر است که می تواند مختل خلبان توانایی به دنبال ضد درد از جمله مصرف مواد مخدر.

هیئت مدیره گفت: این پژوهش نشان داد که استفاده از ماری جوانا در حال افزایش است که آن را به نام یک خطر ایمنی که نشده است خطاب به طور موثر.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>