راننده به عمد اجرا می شود به کارناوال را برانگیخت در غرب شهر آلمان مجروح شدن چندین

یک مرد عمدا سوار یک ماشین به یک جمعیت از مردم به تماشای یک کارناوال در صفوف منظم در شهر آلمان مجروح شدن ده ها تن از مردم از جمله کودکان — روز دوشنبه کشته شده است.

راننده بازداشت شد اما پلیس نمی تواند بلافاصله ارائه جزئیات بیشتر در مورد این مرد انگیزه برای توفنده به کارناوال در صفوف منظم در Volksmarsen حدود 280 کیلومتری جنوب غربی برلین.

یک سخنگوی فرانکفورت دادستان الکساندر Badle گفت: در بیانیه ای که “حدود 30 نفر” مجروح شدند و در میان آنها کودکان است. آنها گرفته شد و به اطراف بیمارستان با زندگی-تهدید و آسیب است.

مظنون نیز زخمی شد گفت: Badle.

“این تحقیقات به ویژه به شرایط از جرم و جنایت همچنان ادامه دارد,” او گفت:. “در خصوص هیچ اطلاعاتی می تواند هنوز ارائه شده در مورد انگیزه. بررسی است, بررسی تمام راه.”

این حادثه آمد در میان ارتفاع و آلمان را جشن کارناوال با بزرگترین راهپیمایی در کلن دوسلدورف و ماینز.

Volkmarsen که دارای جمعیت 7,000 است در شرق شهر دوسلدورف در نزدیکی کاسل.

پاسخ اضطراری راه اندازی موقت درمانگاه در شهر داروخانه برای درمان تلفات با جراحات جزئی منطقه ای Frankfurter Rundschau روزنامه گزارش شده است. گفته ماشین سوار در اطراف یک مانع مسدود کردن ترافیک از رژه.

مردم حضور به قربانیان به آتش گردان می رسند نزدیک به محل که در آن یک ماشین سوار به یک کارناوال در صفوف منظم در Volkmarsen نزدیکی کاسل در روز دوشنبه. (المار Schulten/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

تصویری از صحنه نشان داد یک نقره مرسدس بنز استیشن واگن با محلی پلاک در پیاده رو مقابل آن شیشه به شدت شکست و هود دندانه دار و آن چراغ خطر چشمک زن در حالی که خدمه اورژانس راه می رفت. کارشناسان پزشکی قانونی می تواند دیده می شود گرفتن عکس و اندازه گیری در اطراف سقوط ماشین, راه رفتن در اطراف قطعات از لباس های کارناوال که آشغال روی زمین.

پلیس به نام همه رژه کارناوال در آلمان در ایالت هسن که Volkmarsen واقع شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی اما گفت که آنها آگاه بودند از هر گونه خطر در جای دیگر در آلمان است.

“این وحشتناک است عمل متعهد در برابر افرادی که به سادگی می خواستم برای جشن کارناوال گفت:” پیتر Beuth وزیر کشور برای هسه. او کاهش یافته است به نظر یک کشته و نفر دوم بازداشت شد پس از سقوط.

آنگلا مرکل صدر اعظم او را فرستاده تسلیت به کسانی که مجروح در تصادف که مایل به آنها سریع و بهبودی کامل. او همچنین تشکر از پلیس و همه پرسنل پزشکی درگیر است.

کارناوال است که بسیار محبوب در بخش غربی آلمان به خصوص در راینلند شهرهای کلن و دوسلدورف که در آن جشن قله در “رز دوشنبه” با ده ها هزار نفر حضور در خیابان رژه های خنده دار و یا طنز شناور.

این حادثه می آید کمتر از یک هفته بعد مرد به عنوان یک راست افراطی به ضرب گلوله کشته و 11 نفر از جمله خودش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>