به طور چشمگیری مدرج به پایین حج آغاز می شود در میان Coronavirus محدودیت

(دبی, امارات متحده عربی) — زائران پوشیدن ماسک صورت و حرکت در گروه های کوچک پس از روز در انزوا شروع به ورود به

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

(دبی, امارات متحده عربی) — زائران پوشیدن ماسک صورت و حرکت در گروه های کوچک پس از روز در انزوا شروع به ورود به اسلام جنش سایت در مکه در روز چهارشنبه برای شروع یک تاریخی منحصر به فرد و مدرج به پایین حج تجربه شکل توسط coronavirus بیماری همه گیر.

حج یکی از اسلام مهم ترین و عمیق مورد نیاز انجام شود یک بار در طول عمر. آن را زیر یک مسیر حضرت محمد رفت و نزدیک به 1400 سال پیش و اعتقاد بر این است در نهایت اثری از جای پای پیامبران ابراهیم و اسماعیل و یا ابراهیم و اسماعیل به عنوان آنها به نام در کتاب مقدس است.

حج هر دو جسمی و روحی خواستار در نظر گرفته شده است را مورد بیشتر فروتنی و وحدت در میان مسلمانان است.

اما به جای ایستاده و نماز شانه به شانه در دریایی از مردم از اقشار مختلف از زندگی زائران در این سال ها اجتماعی فاصله — ایستاده از هم جدا و در حال حرکت در گروه های کوچک از 20 به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض و پتانسیل انتقال coronavirus.

حج یک سفر است که مسلمانان به طور سنتی تجربه با بستگان. در سال های گذشته رایج بود برای دیدن مردان هل دادن پدر و مادر سالمند خود را در اطراف بر روی صندلی چرخدار به منظور کمک به آنها را تکمیل حج و پدر و مادر حمل کودکان در پشت خود را. جمعی احساس بیش از 2.5 میلیون نفر از سراسر جهان — شیعه و سنی و سایر فرقه ها — دعا با هم غذا خوردن با هم و توبه هم شده است بخشی از آنچه می سازد و حج هر دو به چالش کشیدن و پاداش ،

در این سال, اما, زائران در حال خوردن آماده وعده های غذایی به تنهایی در اتاق های هتل و دعا در یک فاصله از یک دیگر.

در حالی که تجربه کاملا متفاوت از آن باقی مانده است یک فرصت برای زائران به پاک کردن پاک کردن گناهان گذشته را تعمیق ایمان و انجام یک اسلام پنج رکن.

برای اولین بار در نزدیک به یک قرن, دولت عربستان منع مسلمانان از ورود به پادشاهی از خارج از کشور برای انجام حج به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از coronavirus.

به عنوان کوچک به عنوان 1 ، 000 نفر در حال حاضر ساکن در عربستان سعودی انتخاب شد برای شرکت در حج امسال. دو سوم ساکنان خارجی از میان 160 ملیت های مختلف را که به طور معمول نشان داده شده در حج. یک سوم عربستان امنیت پرسنل و کادر پزشکی.

زائران بود که بین سنین 20 و 50 با هیچ بیماری ترمینال و نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس.

تمام زائران تست شده هستش برای coronavirus داده مچبند است که مانیتور خود را حرکت بودند و نیاز به قرنطینه در خانه و در اتاق های هتل ها در مکه پیش از چهارشنبه شروع حج. آنها همچنین نیاز به قرنطینه به مدت یک هفته پس از حج آمده است.

رسانه های بین المللی مجاز به پوشش حج از مکه این سال است. در عوض, عربستان, دولت, پخش زنده فیلم از مسجد جامع در روز چهارشنبه نشان دادن تعداد محدودی از زائران در حال حرکت چند پا جدا, چرخش مکعب به شکل کعبه در مراسم حج.

کعبه نشان دهنده استعاری خانه خدا و یگانگی خدا در اسلام. هوشیار مسلمانان در سراسر جهان صورت به سمت کعبه در طول پنج نماز روزانه.

در حج مسلمانان در حال طواف کعبه خلاف عقربه ساعت هفت بار در حالی که خواندن ادعیه به خدا و سپس راه رفتن بین دو تپه که در آن ابراهیم با هاجر اعتقاد بر این است که اجرای او به عنوان جستجو برای آب برای او مرگ پسر قبل از خدا بیرون آورده و به خوبی اجرا می شود که به این روز است.

در این سال زائران تنها قادر به نوشیدن آب از این چاه زمزم در بسته بندی در بطری های پلاستیکی. سنگریزه برای ریخته گری دور بد است که معمولا توسط زائران حج همراه مسیرهای سترون خواهد شد و صعود جلوتر از زمان. زائران نیز داده شده است خود را در نماز, فرش و ویژه ای لباس بپوشند که به آنها رنگ و لعاب با تکنولوژی نانو سیلور است که مقامات عربستان می گویند کمک می کند تا باکتری ها را می کشند و باعث می شود لباس های مقاوم در برابر آب.

در طول حج, زنان چشم پوشی از آرایش و عطر و پوشیدن لباسهای گشاد و پوشش سر. لباس مردان در بدون درز سفید terrycloth لباس به معنای تاکید بر برابری همه مسلمانان و جلوگیری از ثروتمند زائران از افتراق خود را با بیشتر لباس های استادانه درست شده.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن