دکتر Fauci هشدار تحریک ‘شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل’ با بازگشایی بیش از حد به زودی

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در روز سه شنبه هشدار داد که مجلس سنا در مورد خطرات متحده بازگشایی بیش از حد به سرعت در میان coronavirus همه گیر و گفت: این می تواند در نتیجه بیشتر “درد و رنج و مرگ است.”

Fauci, یک عضو از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار از راه دور به شهادت قبل از مجلس سنا روز سه شنبه گفت که “عواقب می تواند واقعا جدی” اگر متحده بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به سرعت و بدون زیر کاخ سفید, دستورالعمل, ذکر آنها باید قادر به پاسخ به افزایش عفونت.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل که در واقع تناقض شما را به مجموعه نه تنها منجر به برخی از درد و رنج و مرگ است که می تواند اجتناب شود بلکه حتی می تواند شما را در جاده ها و سعی کنید به بهبود اقتصادی” Fauci گفت. “این امر تقریبا تبدیل ساعت به عقب به جای رفتن به جلو است.”

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به بازگشایی اقتصاد خود را با وجود ملاقات با کاخ سفید دستورالعمل که شامل است که می گوید باید “رو به پایین مسیر مثبت آزمایش” یا “رو به پایین مسیر از موارد مستند” بیش از دو هفته است. به گفته نیویورک تایمز “در بیش از نیمی از کشورهای تسهیلات مورد شمارش به روند صعودی و مثبت نتایج آزمون در حال افزایش و یا هر دو.”

از سه شنبه 80,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده در ایالات متحده, اما Fauci همچنین گفت: نمایندگان مجلس در این جلسه این است که احتمالا یک undercount.

“این شماره است که به احتمال زیاد بالاتر” Fauci گفت. “من نمی دانم دقیقا چه درصد بالاتر اما مسلما آن بالاتر است.” برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>