Dr. Anthony Fauci: چگونه Larry Kramer 'تبدیل ارتباط بین فعالان و دولت

من باید شناخته شده Larry Kramer که در 84 on May 27, برای بیش از 30 سال است. ما تا به حال فوق العاده پیچیده ام

توسط PATRIS-FUN در 9 خرداد 1399

من باید شناخته شده Larry Kramer که در 84 on May 27, برای بیش از 30 سال است. ما تا به حال فوق العاده پیچیده اما رابطه فوق العاده است که در نهایت به اوج خود رسید در یک بسیار عمیق دوستی و محبت و من حتی می گویند عشق برای هر یک از دیگر. او منحصر به فرد است که او کاملا دگرگون رابطه بین فعالیت و علمی نظارتی دولت و جامعه است. او متوجه شد در اوایل بحران ایدز است که این کشور به عنوان یک کل در قالب دولت فدرال نمی شد توجه زیادی به این بیماری همه گیر در حال ظهور. او بسیار عجیب و غریب و حتی توهین آمیز در راه او مواجه اقتدار زیرا او می خواست به آن توجه دارد.

من دانشمند برجسته ایدز تلاش در موسسه ملی بهداشت. به من از دولت فدرال است. او تصمیم گرفت بهترین راه برای جلب توجه به همه این بود که به بیرون می آیند و به من حمله — که او علنا و تا حدودی باطل شیوه ای. او نوشت: مقاله من در مورد خنده در حال حاضر, اما آن را در صفحه اول این مجله بخش از San Francisco Examiner: باز نامه ای به یک بی کفایت ادم سفیه و احمق Dr. Anthony Fauci. او به من به نام یک قاتل برای اینکه غفلت در مورد اچ آی وی است. که مرا شوکه کرد اما آن را به من به فکر می کنم که من نیاز به دانستن کمی بیشتر در مورد این مرد. بنابراین من رسیده و در طول سال ما رفت از آشنایان بودند که خصمانه به آشنایان بودند که کمتر خصمانه به دوستان بسیار عزیز دوستان است.

او تا به حال بسیاری از جنبه های شخصیت او; او بسیار با استعداد شگفت انگیز, نمایشنامه نویس, فقط فوق العاده است. او نیز تا به حال یک ظرفیت منحصر به فرد هنگامی که وجود دارد مخالف استدلال به بیگانه همه در هر دو طرف از این موضوع است. او firebrand آورده است که توجه به همه چیز. او کاملا ساینده مقابله و تئاتر. او اهمیتی نمی دهند که او به جرم زیرا او احساس او کار درست انجام می دهند. من به یاد داشته باشید یک زمان ما تا به حال تا به حال شام و یک هفته یا بیشتر بعد ما با هم در یک برنامه تلویزیونی و در وسط یک بحث است که من فکر کردم دوستانه او شروع به حذف شدهها به من گفت که او نا امید شده بود در این و آن. من فکر Wow چه من به او خیلی ناراحت با من ؟ من راند و 15 دقیقه بعد او با من تماس. او گفت: "هی تونی نبود که بزرگ است ؟ چه کار بزرگی کردیم! شما عصبانی هستید؟' من گفتم: "نه, چگونه می تواند من عصبانی با شما ؟ که نمونه لری.

من خانم های زیادی در مورد لری, اما من فکر می کنم او گرما بیشتر از همه. مردم تنها شاهد فتنه و نمی دانستم چه چیزی یک مرد حساس او بود. او در مورد مراقبت, مردم, و او را عمیقا عمیقا متعهد به خوبی در جامعه است. هر چیزی را در هر راه که علیه تبعیض و یا disenfranchises آنها او شدت انتقاد کرد مانند یک ببر. او نگاه خود را به عنوان نگهبان گی جامعه است. او می ایستد به عنوان یک فرد شکل ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ و واقعا رهبر یک تحول است. چگونه بسیاری از ارقام وجود دارد که انفجار دور در آنچه که آنها احساس بی عدالتی هستند که با استفاده از تاکتیک های هیچ کس تا به حال استفاده کرده ؟

من به او صحبت کرد و حدود دو هفته پیش; ما صحبت در مورد یک دسته از مسائل است. هنگامی که ما به پایان رسید ما تماس های تلفنی در طول چند سال گذشته او می گویند "من شما را دوست دارم, تونی, و من می گویند" من شما را دوست دارم لری.'

کسانی که آخرین کلمات ما گفت: به هر یک از دیگر که شب گذشته. این یک راه خوب برای پایان دادن به یک بسیار طولانی و دوستی عزیز.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن