آیا نوشتن Babyteeth به عنوان یکی دیگر از بیمار, نوجوانان, فیلم

پسر دختر را ملاقات. دختر بچه سرطان دارد. مثل همه فیلم های سرطان, این ترمینال است. دختر مشغول کار راه خود را از طریق یک لیست سطل که شامل مواردی مانند “از دست دادن بکارت,” “گیر” و “رفتن به آمستردام.” دختر سعی می کند به فشار و پسر دور با گفتن او گفت: “اگر شما را ترک در حال حاضر … همه چیز ما کامل خواهد بود برای همیشه.” پسر باقی می ماند به هر حال. آنها رفتن به پارگی کیسه آب! دختر در نهایت می میرد اما به نظر می رسد بسیار زیبا در حالی که او در آن است. سقوط, سقوط ضعیف برگ در سایه! پسر بچه نگاه کردن به غروب آفتاب و فکر می کند در مورد چگونه عشق خود را مانند یک باد به عنوان “گریه” توسط Mandy Moore پخش در پس زمینه.

چند بار باید به شما دیده می شود این فیلم یا از برخی از تغییرات در آن ، شانس هستند ، هالیوود را دوست دارد خوب ترمینال داستان عاشقانه فیلم و به خصوص یکی است که در آن فرد در حال مرگ است یک دختر نوجوان (هر چند گاهی اوقات آن را یک پسر نوجوان است که می میرد, فقط به لرزش چیز). این نوع است که اساسا یک ادم فرمول برای موفقیت در آینده از قبل با “ناامیدی خود بیگانگی و رنج دست گرفتن روز بی مبالاتی [و] داخلی فاجعه است.” شما می خنده! شما گریه! شما رول چشم خود را در همان بازیافت کلیشه (به طور جدی, چگونه هر کس به نظر می رسد که پیش بینی برای نوشتن یک نامه به عنوان خوانده شده در یادآوری voice-over پس از آنها فوت کرد؟).

که چه چیزی باعث Babyteeth — استرالیا, خانوادگی, درام حدود 16 سال, سرطان, بیمار, Milla Finlay, در حال سقوط در عشق با یک مرد 23 ساله معتاد به مواد مخدر را در VOD جمعه — تا طراوت: این بیماری نادر داستان نیست که تسلیم شدن به این نوع بدترین و بیشترین schmaltzy گرایش. با استفاده از برجسته بازیگران, الهام بخش, جهت و غیر منتظره موسیقی متن این تجدید حیات غیر این صورت بیات سبک است.

و کهنه است! این بیماری ترمینال رمان بیشتر یا کمتر با شروع داستان عشق در سال 1970 که به عنوان یکی از فیلم های پرفروش ترین از همه زمان ناشی از به معنای واقعی کلمه ده ها تن از مقلدان در طول سال. به قول بسیار prescient و درست وینسنت کنبی از نیویورک تایمز “تنها واقعا افسرده چیز در مورد عشق داستان است فکر تمام وحشتناک تقلید که به ناچار آن را دنبال کنید.” متعاقب آن سیل گنجانده شده است در حال حاضر خوب است (لوسمی), بیقرار (سرطان; سه ماه به زندگی می کنند), A Walk to Remember (لوسمی), The Fault in Our Stars (همه فن حریف سرطان; فکر می کند آن را بیشتر خرابکارانه از آن است) پس از آن آمد شما (ناشناس سرطان) و پنج پا از هم جدا (فیبروز کیستیک). از دستکاری و غیر واقعی fetishization از بیماری های جدی در این فیلم می توان به ترسیم و حتی بیشتر به ویکتوریا وسواس مبتلا به سل که به آرامی در حال مرگ از مصرف به عنوان رمانتیک ایده آل است.

در دوران مدرن به هر حال بیماری ترمینال روایت تقریبا همیشه حول یک دیوانه پری بیمار سرطانی است که دمدمی دختر که چهره او را عذاب قریب الوقوع با چوبه دار طنز و فداکارانه نگرانی برای چه پدر و مادر او در حال رفتن به انجام پس از او رفته که به نحوی است که مناسب برای یک دختر ناز پری برش و کسی که توابع در طرح به موجب یک تغییر پارادایم در جنس نر, زمانی که او در نهایت او زنده می ماند.

بیمار دختر بچه است که یک جزء اصلی از این نوع که استعاره ممکن است خراب Babyteethاگر نه برای ریخته گری از الیزا Scanlen به عنوان شخصیت سرب, 16-year-old Milla. بر خلاف او پیشینیان Scanlen است که به ندرت داده می شود در گفت و گو ریتا Kalnejais’ اسکریپت است که باعث می شود صریح او ترس امیدها و رویاها و یا گزارشات در مورد مرگ و میر. به جای آن, برای اولین بار مدیر Shannon Murphy تراست ستاره جوان به حرکت Milla انتقالی سن با انفجار کودکانه نارسی و باغی پیشتاز از بزرگسالی است. Scanlen — که پیش از این یکی دیگر از دختر بیمار, بث مارس در 2019 را زنان کوچک — آیا این با غریزه طبیعی است که حتی خیلی بیشتر از بازیگران با تجربه می تواند به چالش کشیده برای پیدا کردن. در یکی از فیلم بهترین صحنه یک شاگردی pesters میلا در حمام به او اجازه دهید سعی کنید بر روی کلاه گیس. میلا در ابتدا مقاومت کرد اما در نهایت می دهد. هر چند Scanlen تقریبا هیچ خط در طول صحنه بزرگی از احساسات صدمه دیده است و شرم و خشم — که می گذرد چهره او می گوید بیش از هر ساختگی soliloquies در مورد مرگ همیشه می تواند.

آن کمک می کند, همچنین, که Scanlen داده شده است فوق العاده هیئت مدیره صدایی. او پسر بسیار مسن و معتاد به مواد مخدر موسی است که توسط توبی والاس که می آید در سراسر به عنوان چیزی از یک مطلب ظریف جیمز فرانکو یا Shia LaBeouf; او طول می کشد به اندازه کافی از عقب به Milla که اسکریپت هرگز خطر قرار دادن خود را قوس بالاتر از خود چیزی که ممکن است برخی احساس گیج درک عقب ماندگی زمانی که آن است که به جای شکستن عمدی با نوع استعاره. میلا پدر و مادر ثروتمند سیدنی حومه پیدا کرده اند در حال بازی مهربانانه توسط Ben Mendelsohn و Essie Davis.

مورفی (که کار قبلی شامل این خصوص سنگین فصل کشتن حوا) می دهد بازیگران این اتاق برای نفس کشیدن بر روی صفحه نمایش هرگز حد بار آنها را با بستنی قیفی استعاره یا دیگر hackneyed انتظارات از این ژانر است. مهمتر از همه او می داند که ما به تماشای یک فیلم برای مردم خود این بیماری برای بسیاری از فیلم که مشخص نیست حتی چگونه بیمار Milla است و این مخاطب است که از چپ به کار خود تفسیر از لحظات کوچک و عبور از خط. فیلم قدرت نهفته در آن ساکت تر اددر کمی صحنه های مربوط با عنوان “تهوع” و “Sleeptalking.” دو جمله standouts: زمانی که Milla است از چپ به خودش در رقص مواجهه میان مزین به چراغ یک خانه زن و هم مرد غریبه که ممکن است بازتابی از آینده و یا درونی خود را; و هنگامی که Milla توضیح داده شده است با این عناوین به عنوان communing با مرده او به عنوان tilts سر خود را در داخل و خارج از سایه.

موسیقی متن فیلم ترمینال بیماری های فیلم ممکن است آن دستکاری ترفند از همه. Babyteeth نیست به طور کامل غلبه بر این; بزرگترین jerker اشک لحظه تنظیم شده است به آنچه که من را به عنوان توصیف “sad violin music” که نمی توانید یک پاس رایگان فقط به خاطر Milla ویولن بازیکن خودش. اما موسیقی متن فیلم غیر منتظره است و عمدی خدمت به علامت گذاری Milla زندگی با سرخوشی متورم: سودان بایگانی’ “آمده Meh راه” لحن متری’ “Bizness” و Vashti بانیان “فقط یکی دیگر از الماس روز” همه داده های طولانی زمان بازی. اگر هر چیزی آن را از خطرات بودن کمی بیش از حد زیبا و دلفریب, اما مورفی می داند دقیقا در لحظه مناسب به جلو و عقب.

Babyteeth نیست, بی عیب و برخی از کلیشه می تواند ثابت کند فقط بیش از حد سخت به لرزش. میلا در معرض خطر است از آنچه راجر ایبرت پس از cheekily ابداع به عنوان “Ali MacGraw بیماری” پس از راه داستان عشق‘s بیمار دختر به نظر می رسد به رنج می برند از رشد بیشتر زیبا به عنوان او رشد می کند مریض تر. هر چند Milla می کند و بیان واقع بینانه علائم بیماری از جمله خستگی است که به نظر می رسد به دوری کردن از بسیاری از بیماری دیگری در این ژانر به نظر می رسد در زمان های خیلی شیک به believably بود یک کسی. تاکید بر موقتی — شکوفه Milla را dahlias, “اسب قارچ در فصل” زمان در زندگی ما با ما دندان های کودک, قبل از ما بزرگسالان آنهایی که به شدت جابجایی آنها نیز کمی واضح است اگر چه آن را هنرمندانه به کار گرفته است. علاوه بر این وجود قطعا مخاطبان که توسط فاصله سنی بین Milla و موسی شکایت نیست که بی دلیل و بحث بیشتر در Vanity Fair’s review.

در زیانی به Babyteethهر چند برخی از فیلم بازاریابی به نظر می رسد تیره و تار به آن مقید به بیماری ترمینال روند. و با موفقیت از نوع, که می تواند آنها را سرزنش ؟ “آنچه ممکن است یک فاجعه برای Finlay خانواده در عوض منجر به اجازه رفتن و پیدا کردن گریس در شکوه هرج و مرج زندگی” IFC Films cloyingly می نویسد: در آن کپی کنید. اما این که تا حدودی تبلیغات کاذب — اگر شما به دنبال برای دیدار با پسر بچه دختر بچه دختر بچه سرطان دارد فیلم به دنبال نگه داشتن. Babyteeth سزاوار به رسمیت شناخته شده به عنوان خیلی بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>