بیش از سه ماه گذشته من بارها و بارها هدف گرفته در غیر مسئولانه واکنش برخی در حق این بیماری همه گیر. اما در حال حاضر آن را به سمت چپ (از جمله برخی از روزنامه نگاران و دانشگاهیان) که انجام این کشور (و جهان) زیانی — با رها کردن حتی تظاهر دیدگاه در مورد آنچه اتفاق می افتد در ایالات متحده است. طبعا ناراحت رئیس جمهور عکس-op شیرین کاری و آتش زا در سخنرانی در واشنگتن را پارک لافایت در روز دوشنبه, روزنامه نگاران برای فرار از این موانع اعلام پایان قریب الوقوع آمریکا به دموکراسی و ظهور فاشیسم در آمریکا است.

حقیقت این است که پیچیده تر و احتمالا حتی بیشتر نگران کننده از آن است.

آمریکایی ها در معرض ابتلا به مسیحی ارتداد از Manichaeism, تقسیم جهان به فرزندان نور و کودکان از تاریکی است. در حال حاضر به لطف شدید حزبی قطبش که با تشویق monomaniacal فعالان رئیس جمهور که می بیند سیاسی استفاده در پرورش بخش و siloing اثرات رسانه های اجتماعی این گرایش را تشدید کرده است. روزنامه نگاران و دیگر مفسران نیست ایمنی بدن به روند. آنها همچنین کمک به آن را هنگامی که آنها را رها از هر گونه تلاش در گرفتن پیچیده واقعیت از آنچه اتفاق می افتد در یک مایع در سراسر کشور رویداد و به جای پیشبرد داستان صالح معترضان درگیر در یک نبرد در حال اجرا با یک بدخواه جمهور و افسران پلیس. تهمت و دیگر گناهکاران در یک طرف مدنی پرستاران دفاع از عدالت ،

آمریکا واقعیت ندارد موجود در هر یک از کسانی که قطبی آرمانی یا شرور و اهریمن موقعیت. این است که در این فعل و انفعال پیچیده بین هزاران نفر از تغییرات در آن عمدتا تصور خالص اشکال.

آمریکا واقعیت این است که جورج فلوید زندگی در حال وحشیانه snuffed با زانو یک پلیس مینیاپولیس.

اما آن را نیز فقط نه غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار که پلیس در سال گذشته در کشور از 330 میلیون نفر است. که نه بیش از حد بسیاری از, اما نه کاملا شواهد سیستماتیک مبتنی بر نژاد پلیس قتل که یکی ممکن است انتظار می رود با توجه به لفاظی های هفته گذشته. (نوزده سفید پوستان غیر مسلح بودند به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در سال گذشته.)

آمریکا واقعیت این است که رئیس جمهور ایالات متحده سفارش لافایت پارک به زور پاک از معترضان مسالمت آمیز و تهدید به استناد قیام عمل می کنند (به عنوان دیگر رئیس جمهور انجام داده اند برای طیف وسیعی از دلایل) به سرکوب گسترده غارت و خشونت است.

اما آن را نیز گسترده غارت و خشونت و هدف قرار دادن همه چیز را از بالا پایان و مغازه های زنجیره ای ملی در میدتاون منهتن به اقلیت متعلق به کسب و کار در جوامع در سراسر کشور است.

واقعیت های آمریکا توسط پلیس (و بیس بال خفاش دارای حق اعمال اوباش و مستقل دیوانگان) حمله به روزنامه نگاران و معترضان.

اما آن را نیز پلیس ضربه بودن و به عمد اجرا در خیابان.

آن را ممکن است به تلاش و زمان توقف در اطراف هر یک از این وقایع و اضافه نمودن مقصر ناعادلانه عمل می کنند. اگر شما انجام این کار به اندازه کافی زمان در اطراف به اندازه کافی حوادث مشابه آن را بسیار آسان برای ساخت یک بازی ساده و رضایت بخش روایت است که به تایید بدترین کابوس های خود را در مورد ستمگران در طرف دیگر. و گاهی اوقات که داستان خواهد حتی درست باشد پس همیشه وجود دارد بیش از اندازه کافی بد در بزرگ در جهان است.

اما حقیقت در مورد این کشور به عنوان یک کل می تواند هرگز اسیر در چنین مصنوعی منجمد و اخلاقی مرتب تابلو. در مقابل آن به مراتب بیشتر احتمال دارد برای تغذیه آشفته دیوانگی آشکار در درست واقعیت است که در آن همه ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید.

ما آمریکایی ها تدریس شده خودمان را به نفرت از یکدیگر برای سال. برای مدت زمان طولانی نفرت بیشتر زندگی می کردند و عمدتا کشت آنلاین که در آن میلیون ها نفر از ما آمده اند به تصویب برسانند و دوباره تصویب دیجیتال جنگ داخلی در هر روز است. اما در حال حاضر با تشکر از نزدیک به سه ماه از ترس خستگی در مستند شدید مشکلات اقتصادی ثابت سوزن از یک طرز وحشیانه ای تفرقه جمهور زحمت وجود دارد ضربه به سمت مد افتاده بی قانونی و دیرینه توجیه نارضایتی در برابر نژادی و بی عدالتی است که مقطر به روشن-مسابقه دلخراش و هولناک یوتیوب — همه از آن تولید کرده است که عمیقا نگرانکننده واقعیت می بینیم همه در اطراف ما که قبلا دیجیتال جنگ داخلی در نهایت ریختن بیرون به دنیای واقعی.

ما یک کشور پاره خود را به قطعات.

آن را یک جنگ داخلی با طرف پاک مشخص توسط خاک در فضای فیزیکی مانند جنگ داخلی قرن 19th, اما بیشتر رو به رشد هرج و مرج ایجاد حفره همسایه علیه همسایه محله در برابر محله و شهر و حومه را در برابر شهر های کوچک و روستا. برای کسانی که تمایل به می گویند که اکثر آمریکایی ها در حاشیه باقی مانده امروز با وجود اعتراضات roiling بیش از 140 شهرستانها و شهرهای سراسر کشور این نیز درست از 1861-1865 زمانی که “تنها” 2 درصد از جمعیت درگذشت در مبارزه است. از آن زمان باقی مانده 98 درصد از این کشور در دهه های بازیابی و آمدن به شرایط با تروما.

هنوز هم وجود دارد به دلیل امیدواریم که (تحت اللفظی و مجازی) آتش سوزی در خیابان های ما می تواند موجود و snuffed های متقابل سوء ظن و دشمنی خاموش و یا shunted دوباره به فضای مجازی است. صبح روز سه شنبه سخنرانی توسط presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در خدمت به عنوان یک یادآوری از چگونه یک رئیس جمهور مذاکرات است و قرار است به بحث در زمان هایی از این مدل سازی همدلی و اصرار مدنی شفا. آیا اظهارات خود در حال ترس از آینده ای روشن تر و یا آنها را تا پایان به عنوان یک محو دلتنگ اکو یک فرم از ennobling سیاست در حال حاضر فراتر از ما رسیدن به چیزی است که ما تنها قادر خواهد بود برای شروع به پاسخ دادن به پس از رای بازیگران شمارش و پذیرفته شده به عنوان مدرک معتبر در نوامبر است.

خیلی افتضاح می تواند رخ دهد در پنج ماه است.

خواهد شد که زمان صرف, ریخته گری, شهروندان ما به اخلاقی بیرونی تاریکی ؟ خواهد شد روزنامه نگاران و دانشگاهیان در حفظ و انتشار مدارک و شواهد است که خود را تایید می کند priors در حالی که نادیده گرفتن حقایق پیچیده است که آنها را ؟ و یا می شود آنها را به تصرف خود در multisided پیچیدگی از درد و رنج ملت ؟ اگر ما امر می تواند احمقانه به انتظار بهتر از ما بدخیم جمهور خواهد حزب خود و خود را در رسانه های cheerleaders همچنان به کمک به او را به انجام کار کثیف خود را از بخش است ؟ و یا آنها را بی سر و صدا فاصله خود را از روزانه خود را تحریکات?

حداقل ما می توانید انجام دهید این است که تلاش های هماهنگ برای مشروعیت بخشیدن به درد و خشم از آمریکایی های آفریقایی تبار را در حالی که دفاع از قانون اساسی حفاظت شده حق اعتراض. اما این نیز باید زوج با یک محکومیت بی قید و شرط از غارت سرقت فوق العاده سوزاندن و از بین بردن جان و مال — که هیچ کدام اعتراض و همه از آن موفق خواهد شد تنها در بیشتر خارق بافت اجتماعی که می تواند authoritarians بهانه برای سرکوب به نام عمومی خوب است.

در صورتی که مقدار ثابت می کند غیر ممکن است برای ما به مدیریت ما شکست خورده اند. و در آن شکست ما نشان داده اند قبل از جهان است که ما این همه به خودمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de