نمی بازگشایی گردشگری بیش از حد سرعت, وزیر امور خارجه آلمان هشدار

وزیر امور خارجه آلمان Maas به نام برای توسعه مشترک معیار برای بازگشت به آزادی از سفر. هشدار او به دنبال اتریش اعلام کرد که این امر باز کردن مرزهای خود به آلمان و چک مسافران است.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas هشدار داده است در برابر بازگشایی اروپایی مقصد گردشگری بیش از حد به سرعت و گفت که اروپا باید در یک توافق مشترک در مسیر بازگشت به آزادی مسافرت.

“اروپا مسابقه به ببینید که چه کسی خواهد اجازه می دهد مسافرتی و گردشگری اولین منجر به غیر قابل قبول خطرات” Maas هفتگی گفت: Bild am Sonntag روزنامه.

“ما در حال حاضر تجربه یک عفونت کلاستر در یک مقصد تعطیلات محبوب می توانید به صفحه اصلی کشورها از گردشگران گفت:” Maas با اشاره به بالا بودن ميزان عفونت در اتریش در پیست اسکی ایسچگل که در آن صدها نفر از گردشگران معتقد هستند آلوده شده اند با کروناویروس در اوایل ماه از وقوع.

ادامه مطلب: به کجا می رويم ؟ گردشگری پس از coronavirus بحران

به جای اروپا نیاز به یک مجموعه ای از معیارهای مشترک برای یک راه بازگشت به آزادی از سفر “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما به عنوان مسئولانه در صورت لزوم” Maas گفت.

وزیر خارجه این هشدار پس از آن اعلام شده توسط صدراعظم اتریش Sebastian Kurz که این کشور را آغاز تدریجی باز کردن مرز برای مسافران از جمهوری چک و آلمان است.

اتریش نیز به پایان رسید coronavirus قرنطينه این هفته در سه کشور عمده اسکی لغو محدودیت روز قبل از آنها با توجه به اتمام می رسد.

“ما نباید اجازه دهید که سخت به دست آورد موفقیت های چند هفته گذشته خراب شود” گفت: Maas. در غیر این صورت محدودیت های مسافرتی را باید تمدید حتی دیگر او اضافه شده است.

ادامه مطلب: کروناویروس در آلمان: هیچ پایانی برای محدودیت های مسافرتی

تعطیلات تابستان — شاید

در ضمن فدرال وزیر کشاورزی جولیا Klöckner ترویج تعطیلات تابستان در حومه شهر. وجود دارد “بسیاری از کوچک آپارتمان تعطیلات است که می تواند ارائه تعطیلات مزرعه با فضای زندگی خود را,” او گفت: Funke گروه رسانه ای. “نیز وجود دارد اتاق را برای کافی اجتماعی فاصله در بسیاری از کشور کاروانهایی بزرگ, هوای آزاد, مناطق است.”

او گفت که او می تواند تصور کنید که این مناطق می تواند بخشی از برنامه ریزی تعطیلات, اگر فاصله و بهداشت قوانین بودند به شدت مشاهده شده او گفت:.

با این حال او افزود که برنامه ریزی باید با دقت انجام شود. امکان گذراندن تعطیلات در هتل بزرگ که در آن صدها نفر از مهمانان در دیدار با صبحانه بوفه سخت است تصور کنید, او گفت:.

ادامه مطلب: دادگاه آلمان معکوس دریای بالتیک, ساحل, ممنوعیت

صنعت گردشگری در آستانه ورشکستگی

آلمانی انجمن سفر (DRV) هشدار داد که بسیاری از آن کسب و کار عضو هستند در آستانه ورشکستگی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دیده است صنعت سفر سخت کار کردن را متوقف کند.

حدود 60 درصد از آژانس های مسافرتی و تور اپراتورها خود را به طور مستقیم در معرض خطر ورشکستگی در حالی که در حال حاضر به اخراج کارکنان با توجه به بیلد am Sonntag گزارش بر اساس یک DRV عضو نظرسنجی. با توجه به بررسی 80 درصد از شرکت ها در حال حاضر تا به حال به درخواست برای کمک های دولت است.

“اگر ما به زودی دریافت حمایت های خاص از دولت فدرال صنعت سفر به عنوان ما آن را می دانم — که تحت سلطه کوچک و متوسط بنگاههای کوچک بسیاری از اپراتورهای تور و آژانس های مسافرتی — به زودی متوقف به وجود داشته باشد” DRV جمهور نوربرت Fiebig مقاله گفت.

بیش از €4.8 میلیارد دلار ($5.2 میلیارد دلار) درآمد حاصل شده است از دست داده و کمک های اضطراری را نمی خواهد کافی است. Fiebig نیز نامیده می شود به صورت یک بسته نجات به طور خاص برای 11,000 آژانس های مسافرتی و 2,300 اپراتورهای تور در آلمان است.

lc/اس ام اس (ایسنا AFP epd)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

https://www.dw.com/en/newsletter-registration/a-15718229

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>