فراموش نکنید که آب و هوا تهدید, زمین, ساعت فعالان اصرار

چراغ خاموش برای ساعت زمین در سراسر جهان به عنوان فعالان سعی کنید برای قرار دادن آب و هوا اختلال دوباره در دستور کار است. کارشناسان آماده برای آینده سازمان ملل متحد, اجلاس سران در گلاسکو اعتراف به جرم سفر نمایندگان خواهد شد نیاز به یک تجدید نظر.

سیدنی خانه اپرا و پل بندرگاه تاریک چراغ برای یک ساعت در شنبه لگد زدن به جهانی دنباله ای که در سمت چپ ابوظبی مسجد برلین براندنبورگ دروازه و برج ایفل در پاریس در تاریکی.

این طرح آغاز شده و در سال 2007 توسط گروه زیست محیطی WWF می پرسد شرکت های مقامات محلی و مردم به douse چراغ به طور خلاصه از 8:30 p. m. به وقت محلی.

بیش از 100 نشانه انتظار می رود برای شرکت در این رویداد با 360 شهرستانها مجموعه برای شرکت در آلمان. قفل کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس در بسیاری از نقاط از شرکت کنندگان باید به جای به اشتراک گذاشته شده عکس ها و فیلم های آنلاین. هنرمندان نیز انجام شده از طریق رسانه های اجتماعی.

همه توده حوادث لغو شده است به سرعت گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: آن را به زودی خیلی دیر شده برای نجات آب و هوا?

‘تجدید نظر در استراتژی ما’

“این یک زمان واقعا به تجدید نظر در استراتژی ما” گفت: کتی Eder از جوانان داد آینده ائتلاف است که کمک به هماهنگ کردن ساعت زمین.

“ما واقعا به دنبال این به عنوان یک راه برای reimagine چه یک جنبش اجتماعی می تواند مانند نگاه در عصر دیجیتال” گفت: Eder.

گلاسکو اسکاتلند است که با توجه به میزبانی ایران کشور بعدی اجلاس آب و هوایی در ماه نوامبر COP26 روزهای 26 در مقابله با اختلال آب و هوا مقصر سوخت های فسیلی است.

میزبان بریتانیا خود را در مواجهه با یک ضربه COVID-19 شیوع روز جمعه گفت آن را حفظ نشست برنامه ریزی “تحت بررسی دقیق” بود و در تماس مکرر با آب و هوا سازمان ملل متحد سازمان در بن و همکاران از جمله بیماری همه گیر-ضربه ایتالیا.

“وسایل دیگر مانند تصویری و تلفن کنفرانس” ممکن است ضروری برای قبل از COP26 جلسات برنامه ریزی های انگلیسی, سخنگوی گفتگو کرد. مذاکرات نیز برنامه ریزی شده برای بن در اوایل ماه ژوئن در پیشبرد COP26 دستور کار است.

ادامه مطلب: Coronavirus و تغییر آب و هوا: داستان دو بحران

کاهش سفر ‘پا’

داکا-بر اساس آب و هوا متخصص Saleemul Huq گفت: از آن زمان به در نظر گرفتن راههای جدید سازماندهی بین المللی آب و هوا فرآیند با در نظر گرفتن مجتمع تدارکات و کاهش انتشار کربن است.

“ما نیاز به فکر کردن innovatively در مورد ساخت این نوع از جهانی جلسات کارآمد تر از نظر نتایج و کمتر وابسته به هزاران نفر از مردم از سراسر جهان پرواز به یک شهر” گفت: Huq.

خیلی زود به تصمیم گیری در گلاسکو

اما نایروبی-بر اساس آب و هوا متخصص محمد Adow گفت: — در حالی که آن را خیلی زود به تصمیم گیری در به تأخیر انداختن گلاسکو اجلاس — single-محل اجلاس شامل هزاران مورد نیاز برای سریع جریان تصمیم گیری است.

آب و هوا دیپلماسی دشوار بود که مقامات برای مثال در آفریقا فاقد دسترسی آنلاین و یا در حال اتصال ضعیف کیفیت و گفت: آنا شولتز از لندن با موسسه بین المللی محیط زیست و توسعه است.

Huq گفت: وظیفه اصلی برای COP26 خواهد بود برای سرعت بخشیدن به کار ناتمام از توقف تدریجی سوخت های فسیلی و حفاظت از مردم از اثرات آب و هوا.

ادامه مطلب: تاج محرک برنامه چشم پوشی ‘تاریخی’ فرصتی برای بحران آب و هوا

همه گیر را نشان می دهد عمل ممکن است: Thunberg

برجسته سوئدی جوانان فعال گرتا Thunberg خودش در انزوا در استکهلم با مورد مشکوک به COVID-19 گفت: روز سه شنبه جهان در واکنش به این بیماری همه گیر نشان داد که اقدام سریع در تغییر آب و هوا ممکن بود.

“Coronavirus یک رویداد وحشتناک و … وجود ندارد و مثبت به بیرون آمدن از آن گفت:” Thunberg.

“اما آن را نیز نشان می دهد که یک چیز: که هنگامی که ما در یک بحران ما عمل می کنند برای انجام کاری به سرعت عمل سریع,” او گفت:. “ما می توانید آن را آنلاین و در خانه است. ما فقط نیاز به خلاق و پیدا کردن راه های جدید است.”

در سال 2019 جوانان آب و هوا اعتصاب جنبش که Thunberg الهام بخش به ارمغان آورد میلیون ها نفر از شهروندان و بر روی خیابان ها در سراسر جهان است.

ipj/aw (رویترز, dpa, اطلاع رسانی پیوند داده ها, AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>