آیا تعداد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی ریاست جمهوری در همه دیوانه دشواری است. حدود پنج دقیقه پس از ادای سوگند از اتاق کار خود در FBI در تلاش بود برای حذف او را از طریق ساخته شده در قانون اساسی روش. این Rosenstein-Comey امر دگرگون به مشاور ویژه تحقیق که در نوبت شامگاه مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. در حال حاضر او در مواجهه با بحران بهداشت عمومی عالی افسردگی-سطح بیکاری و بدترین شورش از سال 1968 که او در پاسخ با توییتهایی دربارهی septuagenarian antifa جای خواب عوامل است.

ما در یک کشور عجیب و غریب یکی از شایسته از رئیس جمهور ما انتخاب می شوند. به گفته گالوپ تهمت را تصویب امتیاز در طول همه گیر همواره در همراهی با رئیس جمهور سابق باراک اوباما در این نقطه در اولین دوره خود تا همین اواخر حتی در حال حاضر پس از حذف در طول تظاهرات اخیر آن است که به عنوان کم به عنوان آن بود در دسامبر 2017. این یکی از دلایل بسیاری که چرا تلاش های اخیر برای نوشتن تهمت شانس در انتخابات مجدد صدا به من مانند تحقق آرزو.

بر خلاف آنچه که برخی از مشتاق ترین مخالفان نشان می دهد تهمت است در حدود همان موقعیت رای گیری عاقلانه است که در آن او در بر داشت خود را در یک شبیه نقطه در سال 2016. ذهن هرگز چهره های ملی که هیچ ربطی به ما چگونه انتخاب رئیس جمهور در این کشور است. نگاه متحده آنهایی که واقعا مهم است. همانطور که من نوشتن این تهمت است که انتهایی presumptive نامزد حزب دموکرات جو بایدن در ویسکانسین با نه امتیاز که چیزی است که خود رای گیری کسری در برابر هیلاری کلینتون در وزارت امور خارجه دقیقا چهار سال پیش در میشیگان او به طور مداوم توسط دو رقمی تا پایان ماه اوت فقط به عنوان او در حال حاضر. در ضمن در فلوریدا و پنسیلوانیا او انجام می دهند بهتر است در حال حاضر از او در برابر هیلاری در همین بازه زمانی در مبارزات انتخاباتی. تنها میدان نبرد دولت است که در آن او به نظر می رسد رای گیری بدتر از او آخرین بار است آریزونا و حتی وجود برخی از نظرسنجی ها نشان داده اند او را با اندکی منجر شود. پای نیست “تقریبا پخته.” خمیر حتی ساخته شده است.

این باعث نمی شود او را چخ ، پیروزی خود را در سال 2016 شد قابل ملاحظه ای باریک و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم دوباره انتخابات خواهد بود هر گونه متفاوت است. وجود اختلافات جدی در مبارزات انتخاباتی خود در مورد اینکه آیا او باید تجدید نظر بار دیگر به “آمریکا قتل عام” و یا چوب با آفتابی خوش بینی های اخیر دولت از آدرس اتحادیه و یا تقسیم تفاوت در (صحیح) مفروضات است که رای دهندگان منطقی نیست. این بدان معنا نیست که او محکوم است. به این معنی که او یک فرد در حال اجرا برای ریاست جمهوری.

اما بیایید صادق باشیم. مغلوب ساختن پیشی جستن یک وقت از 1600 خیابان پنسیلوانیا با تمام مزیت های ساخته شده در آمده است که با آدرس. او پایه جامد است. خارج از صفحات روزنامه های ملی و سنا او هیچ جدی منتقدان جمهوری خواه. حریف خود را در ضمن رفت و به خواب زمستانی مجازی در وسط اولیه کمپین و بایدن خود مشاوران می گویند که آنها می خواهند او را به باقی می ماند “در زیرزمین” را به عنوان زمانی که ممکن است. مردم می دانند که معاون سابق رئیس جمهور است اما آن را به همان چیزی که به عنوان مشتاق در مورد او. هیچ چیز در دموکراتیک پیام تا کنون نشان می دهد که حزب اتحاد درونی اصلی درس 2016 شد که شما نمی توانید یک انتخابات تنها در مورد نامزد دیگر.

شاید حتی بیشتر نگران کننده برای دموکرات ها است این واقعیت است که افراد جوان مسلما مهم ترین عنصر در اوباما دو برنده انتخابات ریاست جمهوری ائتلاف نمی شد دقیقا عطف در droves به رای دادن در انتخابات مقدماتی. این چیزی بود که ایالت ورمونت برنی ساندرز تا به حال به یاد بگیرند که راه سخت است. من می دانم آن را سخت به این باور در حال حاضر, اما ده ها هزار نفر از 20-چیزی که باید صرف دو هفته گذشته LARPing به عنوان افزودنی از نبرد الجزیره احتمالا نمی خواهد زحمت به نشان می دهد تا به پرتاب کردن پسر آنها بر این باورند که واقعی فاشیستی دیکتاتور.

انتخابات ریاست جمهوری است که هنوز نیمی از سال را دور. رای دهندگان باید صرف چند ماه گذشته در دولت اجرا در انزوا از یکدیگر است. ما هنوز نمی دانیم دقیقا زمانی که و یا که در آن و یا چگونه یا حتی اینکه هر دو طرف در حال رفتن به نگه داشتن خود را می پردازند. می تواند وجود داشته باشد دیگر حتی بزرگتر بسته محرک یا موج دوم از مستندات و یا هر دو. اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن یک اردک لنگ در این مقطع مورد به عنوان حس بسیار به گفتن نیست که مبارزه در ویسکانسین.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>