متعهد نیست به یک کالج در این سال فقط به خاطر اینکه شما در مهلت. شما باید کنترل بیشتری نسبت به شما فکر می کنم

May 1. برای بسیاری از آمریکایی ها آن را هر روز در تقویم. اما برای صدها هزار نفر از فارغ التحصیلی دبیرستان سالمندان و خانواده های آن تاریخ آنها کار کرده اند نسبت به دو سال گذشته حداقل یک تاریخ است که تعیین مستقیم, تجربیات روزانه خود را بعد چهار, یک تاریخ است که می تواند به شکل مالی شخصی و حرفه ای چشم انداز خوبی به آینده.

این کالج تصمیم روز مهلت برای سیگنالینگ تعهد خود را برای حضور در این دانشگاه از انتخاب خود را در پاییز همراه با ملاحظه و nonrefundable سپرده چک کنید.

و برای همه دانش آموزان و خانواده های توزین این انتخاب این سال من فقط یک پیام: آیا آن را حداقل نه بدون درک بهتری از آنچه در ارائه.

اجازه دهید من روشن شود. من کسی هستم که عمیقا معتقد است و بهره مند مراتب از یک دوره آموزش متوسطه. من نیز اتفاق می افتد به یک استاد دانشگاه هاروارد. اما همه گیر است طرح میتوانست به سنتی اجتماعی قرارداد در هر جنبه از زندگی بیداری و کالج ها و دانشگاه ها در امان نیستند. دور از آن. همه گیر نشان داده است واقعی ضعف شده اند که هنوز این سیستم برای سال.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

در نظر بگیرید که به عنوان صاحبخانه در سراسر کشور در حال آمرزنده اجاره کمبود پول نقد برای رستوران ها repurposing آشپزخانه به خوراک کارکنان مراقبت های بهداشتی و حتی مخوف کابل شرکت در حال اضافه کردن گیگابایت به خانواده داده های برنامه در یک همبستگی ها ثابت کرده اند وقیحانه ناتوان از افزایش به لحظه.

دانشگاه ها باید توان خود را با استفاده از منابع گسترده برای ایجاد برنامه های خود را بیشتر متمایل به امروز محصول تاکید کردن دانش آموزان با کاهش هزینه های اجازه می دهد برای بیشتر متناسب با فردی دوره طرح و شکستن استاندارد چهار سال مدل. اما چه هستند آنها انجام می دهند ؟

از امتناع بازپرداخت شهریه برای محدود ترم به قادر به ارائه برنامه ای برای مسکن پردیس در پاییز و یا حتی های لخت-حداقل اطلاعات خود را آنلاین آموزش قابلیت های فراتر از موقت آنها در محل در حال حاضر از کالج ها و دانشگاه ها را تشکیل می دهند که امریکا بالاتر سیستم آموزش و پرورش در حال ارائه به دانش آموزان آینده نگر با مقدار زیادی از دلایل به دوباره یک سوال اساسی: سنتی چهار سال تجربه و تمام است که آن را مستلزم واقعا آنچه که به بهترین متناسب با نیازهای خود را?

برای نسل بعد از نسل آمریکایی ها باید بازی همان بازی در اعتقاد به این که سنتی بالاتر ed تنها دروازه به فرصت است. ما توافق کردیم برای آزمون SAT در یک منحنی بل است که کمی به تعیین استعداد. در حال حاضر آزمون های استاندارد در سراسر کشور در حال لغو شد و بسیاری از دانشگاه ها در حال نادیده گرفتن نمرات در دسترس نباشد. ما توافق کردیم به یک سیستم مبتنی بر غلط کمبود اسلات در “نخبگان” نهاد. در حال حاضر بسیاری از دانشگاه ها در حال رفتن به مبارزه برای پر کردن ورودی خود را دانشجوی سال اول کلاس و رو تیره و تار بودجه با خارج از کشور و بین المللی شهریه رسیدن به پایین تاریخی و برنامه های ورزشی توقیف.

در یک عمل کوچک از تمرد اگر شما در حال آماده سازی برای پذیرش در یک دانشگاه به آنها بگویید که شما مایل به رفتن اما که شما ارسال یک بررسی کنید تا زمانی که شما می دانید دقیقا چه شما در حال گرفتن برای آن پول است. مصرف کنندگان می توانید متوجه است که آنها باید اهرم بیش از تامین کنندگان.

آن زمان ما افکار نقش سنتی آموزش عالی نقش در جامعه ما است. ما مشروط است به این باور است که ثبت نام در یک دوره چهار ساله رشته در “بهترین” دانشگاه امکان پذیر است — اغلب بدون در نظر گرفتن قیمت آن — این است که ما در بهترین بهره و پرداخت سود سهام بعد از آن. این غلط است.

آینده در سراسر کشور پذیرش رسوایی همه گیر عقب کشیده پرده چگونه حتی احترام ترین موسسات در بالاتر اد را نقص بزرگ در چگونه آنها را انتخاب کنید دانش آموزان و آموزش آنها.

دانش آموزان باید انتخاب بیشتر از آنها متوجه در حال حاضر. این بیماری همه گیر است و ایجاد یک محیط که در آن بازار روشن است و این قدرت است که در حال حاضر در دست دانش آموزان به جای مدیران برای تعیین آنچه که در آینده از آموزش عالی به نظر می رسد. دبیرستان سالمندان را به دام خود را با ارتکاب به یک بار بدهی است که به مراتب بیش از پدر و مادر خود را’ حقوق (اگر آنها را در همه) برای دوره های آنلاین در یک ردیف بالا دانشگاه به ویژه هنگامی که بسیاری از کسانی که به طور کلی کلاس های آموزش و پرورش می تواند گرفته شده برای کسری از هزینه در یک کالج محلی. دانش آموزان خواهد بود قادر به تعیین آنچه در آموزش و پرورش خود را به نظر می رسد.

آموزش عالی بود یک بار دیده می شود به عنوان یک اجتماعی ضروری است. در حال حاضر آن طرز عمل در معرض خطر است. ما باید با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک فرصت برای ایجاد تغییرات ما در نظام آموزش عالی و شروع به تمرکز بر آماده سازی دانشجویان برای پست-COVID قرن 21 اقتصاد یکی نیست که نیست وجود داشته و برای چندین دهه است.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>