داناون میچل دوم یوتا جاز بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus

اواخر روز چهارشنبه, House Democrats معرفی چند میلیارد دلار لایحه طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus اما امید از حمایت هر دو حزب پوشیده شنبه هنگامی که خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) ابراز مخالفت.

لایحه “با تمرکز بر تضمین کمک برنامه هایی مانند مواد غذایی و کمک به بیمه بیکاری و موقت مرخصی استعلاجی” گزارش سیاسیو “نیز رایگان coronavirus تست به طور گسترده ای در دسترس در یک پیشنهاد به آدرس یکی از کشور های عمده ای در مبارزات حاوی شیوع.” اما صبح روز پنجشنبه مک کارتی بود توییتی که رهبر جناح اکثریت مجلس نانسی پلوسی را (D-کالیفرنیا.) برنامه “نوشته شده توسط کارکنان خود و کارکنان خود را به تنهایی و … است که نه تنها کاملا حزبی است. آن است که بیاستفاده.”

کاخ سفید نیز مخالف این قانون است که رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود اقدامات اضطراری از جمله قرار دادن محدودیت در سفر از اتحادیه اروپا است. “نگران کننده جمهور نمی گویند که چگونه دولت را نشانی از عدم coronavirus تست کیت در سراسر ایالات متحده” پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) ضربه به عقب در یک بیانیه مشترک زیر مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی.

مک کارتی هر چند ناودان صورتحساب خود را به صورت “[مجبور] دائم پرداخت مرخصی استعلاجی برای همه کسب و کار بدون معافیت و هیچ غروب” به عنوان فقط یک مثال از مسائل با قانون. “ما در حال ارتکاب به این حق” او اعلام کرد و اضافه کرد “ما فقط باید عجله فقط به دلیل وجود یک لایحه است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن کار می کند.” Jeva Lange

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>