دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات است خونریزی رای. یک کتاب جدید می افزاید: تازه کاهش کاغذ

یکی بگو همه کتاب از یک ناراضی نمره-اقامت سابق دستیار به احتمال زیاد خواهد شد نه سر و صدا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایه بی باک حامیان.

پایه ممکن است مسواک کردن جان بولتون آینده کتاب اتاق که در آن اتفاق افتاده است. آن را ممکن است بد نام کردن سابق امنیت ملی, مشاور تماس بگیرید و او را دروغگو و یا برعکس نشان می دهد او به اتهام برای نشت اسرار دولتی.

جریان از جوهر و ستاره خوشه پیکسل اختصاص داده شده به رسانه ها داستان در مورد وفاداری تزلزل ناپذیر از رئیس جمهوری ایالات متحده متعصبانه پایه. اما فقط یک مشکل وجود دارد برای مغلوب ساختن پیشی جستن: وجود ندارد به اندازه کافی از این حامیان برای تضمین انتخاب مجدد او در ماه نوامبر. او نیاز نوسان رای دهندگان.

و این کتاب با توجه به منتشر خواهد شد ژوئن 23, از سابق خودی ارائه چند مقاله کاهش به یک کمپین است که در حال حاضر شروع خونریزی پشتیبانی در میان کسانی که انتقادی رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نزدیک به 10 درصد پشت دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در آخرین نظر سنجی های ملی و یک دلیل کلیدی به نظر می رسد بحرانی خلق و خوی در میان یک گروه از گذشته جمهوریخواه رای دهندگان.

که مرکب خود را بد نمره میان رای دهندگان میانه. در یک نمونه در میان بسیاری از یک نظرسنجی این هفته نشان داد 27-نقطه شکاف بین تهمت و بایدن در میان خود توصیف تعدیل می شود.

یکی سرخورده جمهوری خواه اتفاق افتاده است که برای کار با بولتون در جورج دبلیو بوش در کاخ سفید گفت: این کتاب به تنهایی یک مشکل نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

‘شما می توانید یک آگهی در خارج از, که’

آنچه در آن می کند کانادایی-آمریکایی نویسنده David Frum در مصاحبه ای گفته است که اضافه کردن به گنجینه ای از مواد برای حمله تبلیغات با هدف نوسان رای دهندگان.

جدید آسیب رساندن به نظر خواهد, گفت, ترکیب آنهایی که ساخته شده توسط دیگر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران از جمله John Kelly, James Mattis و رکس Tillerson که در خدمت به عنوان رئیس ستاد وزیر دفاع و وزیر امور خارجه بود.

“شما می توانید یک تبلیغ از آن گفت:” Frum یک unsparing منتقد فعلی رئیس جمهور نوشت که یک کتاب, Trumpocalypseدر مورد ایده هایی برای تجدید دموکراسی ایالات متحده در یک پست-مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

مفسر سیاسی و نویسنده David Frum تصویر در مصاحبه با CBC News در ماه ژانویه 2018 می گوید بولتون کتاب را ارائه مواد برای حمله تبلیغات کارگردانی در مغلوب ساختن پیشی جستن. (اوان Mitsui/CBC)

“چه کسانی هستند [کمتر-متعهد رای دهندگان] را بشنود که مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر امور خارجه سابق رکس Tillerson به نام او … ادم احمق و ابله. مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع جیمز Mattis گفت: تنها عضو نظامی ما [تهمت] احترام است سرهنگ ساندرز. مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت که تهمت خواسته چینی برای کمک به او برنده انتخابات مجدد….

“شما قرار داده تا چهره ها و نقل قول ها و پیام شما ارسال به افرادی که می گویند “من در زمان یک فرصت او در سال 2016′ … معلوم می شود همه به او نزدیک در امنیت ملی و موقعیت فکر می کند او را خطرناک و بی کفایت.”

چین زاویه

بخشی از کتاب منتشر شده در گزیده ای در وال استریت ژورنال روز چهارشنبه به شمار خاص سیاسی سردرد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را شامل چین است.

آن را تقریبا غیر ممکن است به غلو چگونه مرکزی آن است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات پیام است که او را به چین هاوک در انتخابات نژاد.

متن پیام به طور مداوم از رفتن به تهمت و حامیان آنها را تشویق به تقویت خاص چین مربوط به پیام های خود را در رسانه اجتماعی خوردها.

سازمان دیده بان | اتاق که در آن اتفاق افتاده است و باعث می شود مواد منفجره اتهامات:

با توجه به چند رسانه های ایالات متحده گزارش جان بولتون کتاب جدید مدعی است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ناآگاهانه و تمام تصمیمات خود را ساخته شده بودند با 2020 انتخابات ریاست جمهوری در ذهن است. 2:00

آنها عبارتند از چین که مسئول COVID-19, چینی, تجارت بودن منبع از مشکلات برای کارگران آمریکایی اتهامات که بایدن یک معاون سابق رئیس جمهور است که نرم افزاری در چین و بایدن را سوال برانگیز است و ارتباطات کسب و کار در چین است.

بایدن که به تشریح جزئیات منتشر شده در این کتاب به عنوان “اخلاقی منفور” در حال حاضر به عرضه فراوان از مواد تازه که با آن به ضد حمله.

اتهامات و رد

در گزیده ای از این هفته منتشر شده بولتون ادعا تهمت شخصا خواسته چین شی جین پینگ را به کمک به او برنده انتخابات مجدد با خرید بیشتر از ایالات متحده مزرعه کالا.

بولتون همچنین مدعی تهمت تشویق رئیس جمهور چین برای ساخت اردوگاه های کار اجباری برای اعضای اویغوری اقلیت.

“در باز کردن شام از اوزاکا G-20 در نشست ماه ژوئن 2019 با تنها مترجم حال حاضر یازدهم توضیح داده شده بود به تهمت چرا او اساسا ساختمان اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ. با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا چیزی که حق انجام” بولتون می نویسد.

این کتاب بنا به گزارش ادعا تهمت بود نیز حاضر به توقف تحقیقات جنایی برای دیکتاتورها او دوست داشت; در تضاد خود را سیا و دفاع عربستان سعودی در کشتار واشنگتن پست مقاله نویس به عنوان یک حواس پرتی تاکتیک از اختلاف مربوط به دختر خود; و صحبت از اعدام روزنامه نگارانکه او را به نام scumbags.

رئیس جمهور در حال حاضر توییتی در مورد بولتون حداقل نیم-ده بار. دستیاران ارشد خود را صرف بخشی از چهارشنبه و پنج شنبه سیزده جزئیات این کتاب است.

“کاملا نادرست” نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer گفت: از خصوصیات این نشست یازدهم که او نیز حضور داشتند.

“من بحر تفکر غوطهور شدن چیزی به عنوان دیوانه به عنوان آن ؟ البته من بحر تفکر غوطهور شدن آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور پیتر ناوارو با اشاره به همکار سابق خود به عنوان “دروغ بزرگ Bolton.” وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود به همان اندازه مهم در کمتر قابل چاپ زبان.

که این نوسان رای دهندگان ؟

در ضمن این نظر سنجی را به طور پیوسته بدتر این بهار.

وندی شیلر یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه براون در پراویدنس, R. I. گفت: یک دلیل این است که یک تکه کوچک از رای دهندگان — بیش از 10 درصد از رای دهندگان به نمایندگی کمتر از 14 میلیون نفر — دست خوش پیشامد میشه دور از مغلوب ساختن پیشی جستن.

او گفت: آنها تمایل به زندگی در حومه و یا در حلقه بیرونی رو به رشد مناطق شهری — مکان های مانند پژوهش مثلث در رالی, N. C., ثروتمند حومه فیلادلفیا یا بین توسان و فینیکس در آریزونا.

بسیاری از رای برای باراک اوباما و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن; دیگران دیرین خواهان.

این رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت انتخابات می گوید شیلر.

“آنچه روابط مستقل رای دهندگان با هم یک حس چگونه به خوبی دولت در حال اجرا است — برای آنها” او گفت:.

“در سال 2016 وجود دارد یک حس است که اقتصاد در حال بهبود به اندازه کافی سریع تحت اوباما و یک جریان پنهانی دوست نداشتن برای هیلاری کلینتون به ویژه در میان مردان مستقل….

“اگر اقتصاد را بهبود می بخشد اکتبر مستقل ممکن است چوب با مغلوب ساختن پیشی جستن اما اگر آنها بر این باورند بایدن ادامه خواهد داد به رشد اقتصادی و اجرای دولت بیشتر هموار و با آرامش از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد آنها را تغییر رای خود را.”

جمهوری خواه میانه رو هستند سستی در مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی از نظر سنجی های اخیر نشان می دهد او از دست دادن سهم بیشتری از خود توصیف اوباما از بایدن از دست دادن دموکرات ها. (جوآن Dymianiw/CBC News)

دو نظرسنجی این هفته نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن با حمایت کمتری در میان جمهوری خواهان از بایدن در میان دموکرات ها.

تهمت سعی در دوباره انرژی برخی از حزب وفادار روز پنج شنبه با یک پیام جدید است.

پس از از دست دادن یک عمده دوم دیوان عالی کشور در مورد هفته اول در دفاع از حقوق همجنسگرایان و سپس در حقوق برای مهاجران مستند نشده به او وعده داده شده به نامزدی از قضات یک کمپین موضوع مانند او در سال 2016.

مشکل با هجوم بولتون

دستیاران خود را در ضمن لعنتی بولتون به عنوان یک جنگ-بازرگان با یک عادت knifing همکاران و سوزاندن پل در واشنگتن است.

“که الگوی” ناوارو گفت.

اما Frum گفت: آن را در مغلوب ساختن پیشی جستن نه بولتون که رئیس جمهور استخدام, شاید واشنگتن معروف ترین مدافع مداخله نظامی قرار داده و او را مسئول امنیت ملی در کاخ سفید که مخالف درگیری نظامی خارجی.

بولتون نشسته در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka در دفتر بیضی سال گذشته است. (Carlos Barria/فردا نیوز)

“وجود دارد فقط نمونه های بسیاری از مردم که در آن تهمت می گوید: “من استخدام این شخص و او تبدیل به خوب'” Frum گفت.

“در اینجا یکی از بهترین و شناخته شده ترین افراد در واشنگتن با سابقه رفتن به قبل از دولت ریگان که کتاب ها و, op-eds, صدها نفر از هزاران نفر از کلمات و … شما به نظر می رسد که آگاهی از هر یک از آن مواد است.

“شما فقط او را استخدام کرد زیرا او یک چهره آشنا از فاکس نیوز. و سپس شما تعجب به کشف کنند که او می خواست به شما را در جهت شما نمی خواهید برای رفتن ؟

Frum خود کتاب جدید شروع می شود با یک کشیش در ماه مارس توصیف churchgoers که مایل به لیسیدن کف برای اثبات تهمت ادعای کروناویروس نبود خطرناک است.

تاریخ نشان می دهد که آن را طول می کشد بیش از عمیقا اختصاص داده شده پارتیزان برای قرار دادن انتخابات ریاست جمهوری بیش از بالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>