دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک حمله به آزادی بیان آنلاین

Few بحث های عمومی شده اند به عنوان گیج کننده و یا بیشتر پر ناقص استدلال حقوقی از مبارزه بیش از محتوای اعتدال در رسانه های اجتماعی. اما در مارس 28 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان عمل آورده است که واقعی سهام به تمرکز شدید. اقدام به حفاظت از خود توییتر خوراک مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز حمله مستقیم رایگان سخنرانی آنلاین.

در اینجا نسخه کوتاه از آنچه اتفاق افتاده است: یک روز پس از توییتر متصل شده و یک واقعیت-بررسی لینک به مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمله علیه پست الکترونیکی-در انتخابات یک خشم تهمت امضا واقعا قابل توجه اجرایی جهت است که تهدید به تضعیف یکی از مهم ترین قانونی حمایت از آزادی بیان در آمریکا قانون است.

ترین آن مهم ارائه هدایت وزیر بازرگانی به “پرونده دادخواست برای rulemaking” به “روشن” – در میان چیزهای دیگر شرایطی که محتوای اعتدال است takin “حسن نیت” در معنای بخش 230 قانون ارتباطات نجابت.

اگر شما یک وکیل شانس هستند خوب است که پاراگراف بالا ساخته شده است کمی احساس. به زبان ساده با این حال رئیس جمهور در تلاش است تا با استفاده از قدرت اجرایی به تفسیر مجدد قانون کنگره – که قانون کنگره فقط اتفاق می افتد به قانون ساخته شده است که مدرن, اینترنت ممکن است.

من توضیح داد که بخش 230 در طول قبل از, اما آن را به ارزش به طور خلاصه توضیح دوباره. توسط 1995 یک جفت از تصمیم دادگاه در نیویورک قرار داده بود جوان صنعت فن آوری در اخلال اتصال. دو مورد اظهار داشت: یک اصل است که اگر اینترنت ارائه دهندگان محتوا نیست کاربر متوسط, محتوا, سپس آنها نمی تواند در قبال آنچه که کاربران نوشت. اگر آنها در حد متوسط است که محتوای سپس آنها را مسئول آن است.

بنابراین کنگره عمل کرده است. بخش 230 نه تنها اظهار داشت که تعاملی خدمات کامپیوتر درمان نمی شوند به عنوان “ناشر و یا سخنران از هر گونه اطلاعات ارائه شده توسط یکی دیگر از اطلاعات ارائه دهنده محتوا” آن را نیز به طور خاص حک شده یک راست به وزش محتوا و حفاظت شرکت از مسئولیت.

این ماده است که سبب Facebook برای حفظ انجمن خود صفحات و یا اجازه می دهد تا یک روزنامه به حذف خواننده از نظرات حاوی نژادی تهمت یا مجوز توییتر به حذف توییتهایی که ترویج خشونت. آن نیازی نیست که رسانه های اجتماعی شرکت ها (یا هر بستر اینترنت) به خنثی است. آنها حق دارند برای شکل دادن به فرهنگ و جامعه خود را از سایت.

نتیجه بخش 230 شده است خوشحال انفجار از آزادی بیان آنلاین. برای بیش از دو دهه ما داده شود ما توانایی به ارسال افکار ما و بحث در مورد فیلم و موسیقی و رستوران ها و ادیان و سیاستمداران است. در حالی که سایت های مختلف قوانین مختلف و مرزهای کلی وسعت آزادی بیان شده است فوق العاده است. اگر شما می خواهید برای بیان خود را آنلاین, شما می توانید.

مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین که توییتر اضافه شده یک واقعیت بررسی به انتخابات جیر می خواهد بیشتر به قرار دادن دولت به تعیین اینکه آیا هر شرکت اینترنتی که اقدام “در ایمان خوب است.” پیام به توییتر و یا هر شرکت اینترنتی است, شوم, “من،”

اما منظور می رود و حتی دورتر. آن را هدایت کمیسیون تجارت فدرال به “در نظر گرفتن عمل به عنوان مناسب و سازگار با قانون منع ناعادلانه فریبنده یا عمل یا اعمال و یا مؤثر بر تجارت است.” به طور خاص, آن را می پرسد FTC به پرس و جو که آیا شرکت های اینترنتی “محدود کردن گفتار در راه است که چین با آن دسته از اشخاص در” اطلاعاتی در مورد شیوه های آن.”

سفارش نیز هدایت دادستان کل برای ایجاد یک “گروه کاری” دولت به طور کلی وکیل به کاوش ایجاد مدل دولت قانون بیشتر به تنظیم شرکت رسانه های اجتماعی و تعامل در بررسی رسانه های اجتماعی اعتدال سیاست از جمله الگوریتم های که ترویج و یا سرکوب اشکال مختلف از محتوا است.

و مبادا کسی شکی نیست که رئیس جمهور اقدامات عمدا سیاسی به منظور به طور خاص تماس از توییتر برای ضعیف نماینده آدام شیف توييتها در مورد “آستین رد روسی تبانی جعل.”

این پیام از رئیس جمهور روشن است – ایجاد اعتدال در انتخاب او یا او شما تحمیل بی سابقه نظارت بر انتخاب شهروندان خصوصی و شرکت های خصوصی.

وجود دارد مهم طنز در محل کار در اینجا. مغلوب ساختن پیشی جستن است اقدام حتی اگر او لذت می برد قابل توجه و آزادی عمل آنلاین. توییتر به زمان و دوباره کاهش یافته و به اعمال آن شرایط استفاده از خدمات به رئیس جمهور توييتها. او لذت می برد مصونیت از قوانین است که اتصال بقیه توییتر کاربران است.

برای مثال خود را تکرار توییتهایی خواستار بررسی کاملا افشا ادعا می کند که میزبان MSNBC جو Scarborough مسئول مرگ یک جوان aide به راحتی نقض توییتر ممنوعیت هدف آزار و اذیت و سوء رفتار است. او در مارس 28 جیر تهدید مینیاپولیس معترضان و اعلام “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” باقی می ماند حتی اگر توییتر پرچم آن را برای نقض قوانین برابر “ستایش خشونت است.”

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا میلیون ها نفر از جمهوری خواهان نادیده گرفته و خود را بی شخصی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. بسیاری معتقد بودند که او می خواهم نگه سیاسی صحیح تهدید برای آزادی بیان و همچنین کوچک اداری دولت است. اما خود را از طریق فرمان اجرایی تهمت توانمند سازی حملات در شهروند سخنرانی و انجام این کار با گسترش دسترسی فدرال بوروکراسی.

من به برخی از توییتر قوانین. برای مثال آن تعاریف از رفتار توهین آمیز وسیع و مبهم اما من یک انتخاب روشن – من می توانید مطابق با قوانین و یا ترک پلت فرم. پس از همه, من ایجاد نمی توییتر. من اجرا نمی توییتر. من حتی نمی پرداخت برای استفاده از توییتر. اگر من نمی مانند توییتر من می توانم افکار من به Facebook, Snapchat, ق, Instagram, Infinite, و یا بی شماری از نظر تخته که اشباع وب است. که انتخاب من.

مغلوب ساختن پیشی جستن, انتخاب, اما, است, به prod دولت خود برای ایجاد قوانین که تهدیدی برای استقلال از آمریکایی ها که به دنبال شکل دادن به فرهنگ از شرکت ها ایجاد می کنند. آیا تهمت آن را دوست دارد یا نه توییتر خود حقوق آزادی بیان و آن ورزش می تواند این حقوق به واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن, حذف صدای شیپور توييتها و یا حتی جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل از آن خصوصی پلت فرم. علاوه بر این تنظیمات سیاسی نیست و شواهد از “ایمان بد است.” در عوض زمانی که توییتر بیانگر آن تنظیمات آن را اعمال core آزادی های تضمین شده توسط متمم اول قانون اساسی.

متمم اول قانون اساسی محافظت شهروندان از دولت است. آن را محافظت نمی کند رئیس جمهور از توییتر. مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور پرش شروع می شود یک فرایند است که می تواند به خوبی قرار داده شهروند گزینه های زیر از لحاظ سیاسی با انگیزه دولت میکروسکوپ. او نه فقط هجوم کنگره او را به خطر انداختن قانون اساسی است. آمریکا آزادی نباید لولا در مغلوب ساختن پیشی جستن رضایت از وضعیت توییتر خود را تغذیه.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>