دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات هند و آمریکا تجارت در دهلی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود استقبال به پایتخت هند با یک پربرکت مراسم در Bhavan کاخ ریاست جمهوری. آمریکا دیدار خواهد کرد و به دنبال پیشرفت در تجارت با ایران مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین روز در هند.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاره ای از موارد اسراف جشن به افتخار او در دهلی نو در روز سه شنبه به عنوان بخشی از یک سفر رسمی دو روزه صبح به هند است.

صدها نفر از مقامات نظامی راهپیمایی با شمشیر و سلاح های دیگر در این رویداد در Bhavan کاخ ریاست جمهوری. تهمت بود استقبال با آتش توپ بود که به دنبال یک پستال رسمی توسط نخست وزیر نارندرا.

مراسم لگد کردن یک روز پر مشغله برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پایتخت هند, جایی که او برنامه ریزی شده بود به یک بیانیه مشترک با مودی دیدار با رهبران کسب و کار و مقامات سفارت و همچنین به عنوان بازدید از این بنای یادبود به استقلال رهبر Mohandas Gandhi.ادامه مطلب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد هند رو به رشد در میان دفاع, روابط تجارت تنش

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی انتظار می رود برای برگزاری مذاکرات در تجارت به عنوان واشنگتن در حال حاضر به دنبال یک معامله تجاری با هند است.

آمریکا دیدار خواهد کرد و امید به آهن از تفاوت بیش از مزرعه کالاهای پزشکی, دستگاه های دیجیتال, تجارت و پیشنهاد تعرفه های جدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دو روز از سفر خود به هند را دریافت کرده است پوشش گسترده ای که در آن بیش از 50% دیدن رئیس جمهور ایالات متحده مطلوب با توجه به تحقیقات پیو نظرسنجی.

در سخنرانی خود در روز دوشنبه در ایالت غربی گجرات که در آن بیش از 100 ، 000 نفر از مردم جمع شده بودند تهمت ستایش هند افزایش با ثبات و مرفه دموکراسی به عنوان یکی از دستاوردهای قرن.

“شما آن را انجام داده اند به عنوان یک متحمل کشور است. و شما آن را انجام داده اند به عنوان یک کشور آزاد” رئیس جمهور ایالات متحده گفت.

jcg/rg (Reuters, AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>