دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید Drew Brees نباید حمایت کردن پرچم نظرات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه با انتقاد Drew Brees’ تصمیم به علنی عذر خواهی و پیاده روی خود را به عقب نظرات در مورد “بی احترامی به پرچم.”

پرستاران نیواورلئان کارفرمایی عذرخواهی پنج شنبه برای نظرات او ساخته شده یک روز قبل از آن که او به عنوان “حساس و به طور کامل از دست رفته خوانده شده را علامت.” او گفت که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما” در حالی که تکرار اعتراض خود را به بازیکنان NFL که زانو زدن در طول سرود ملی.

متعدد سیاه و ورزشکاران از جمله ستاره NBA LeBron James ابراز خشم در Brees. چند تا از Brees’ New Orleans هم تیمی بودند که در میان بازیکنان NFL بودند که خشمگین.

مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند گفت که در حساب توییتر خود را که او فکر نمی کند Brees نیاز به موضوع عذرخواهی.

“من از طرفداران بزرگ از Drew Brees. من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا. …

“ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا — هیچ زانو!”

Brees ارسال شده باز-نامه پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن در Instagram حساب در شب جمعه.

“من از طریق مداوم گفتگو با دوستان هم تیمی و رهبران در جامعه متوجه این مسئله در مورد پرچم آمریکا” Brees نوشت. “این شده است هرگز. ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و جوامع است.

“ما این بازگشت در سال 2017, و متاسفانه من به ارمغان آورد و آن را به عقب با نظرات من در این هفته. ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی & اصلاحات در زندان.

“ما در یک مقطع حساس در تاریخ ملت ما! اگر نه در حال حاضر ،

“ما به عنوان یک جامعه نیاز به گوش دادن و یادگیری از درد و رنج ما سیاه جوامع است. ما باید بپذیریم که مشکلات شناسایی راه حل و سپس با قرار دادن این اقدام است. جامعه سیاه و سفید نمی تواند آن را به تنهایی. این نیاز همه ما است.”

سازمان دیده بان | Brees همچنین نظرات به سرود اعتراض:

Drew Brees عذرخواهی برای نظرات تصریح کرد که مخالفت خود را به khezri را به زانو در طول سرود ملی در سال 2016. 1:19

مغلوب ساختن پیشی جستن به ساعت قبل از NFL کمیسر راجر Goodell عذرخواهی کرد و گفت که لیگ اشتباه بود برای گوش دادن به بازیکنان و نگرانی های خود را در مورد عدالت اجتماعی و نژاد پرستی.

بی عدالتی اجتماعی شده است منبع اصلی تنش در NFL از سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri زانو قبل از شروع بازی ها در طول سال 2016 فصل را با توجه به خشونت پلیس. Kaepernick تا به بازی در یک بازی NFL پس از آن سال است.

سازمان دیده بان | کمیسر Goodell اذعان NFL اشتباه بود:

NFL کمیسر راجر Goodell می گوید لیگ اشتباه بود برای گوش دادن به بازیکنان مبارزه برای برابری نژادی و آنها را تشویق به اعتراض مسالمت آمیز. 0:49

NFL رابطه با بازیکنان تحت موشکافی در پی مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. یک گروه از بازیکنان درخواست NFL را قوی عمل در روز پنج شنبه در یک ویدیو به کارگردانی در Goodell و دیگر NFL مقامات.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, on May 25, سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین kneeled در گردن او برای بیش از هشت ساعت در یک حادثه بر روی تلفن های همراه. چوین شد به اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

سه نفر دیگر از افسران — توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao — دستگیر شدند و به اتهام کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و درجه دوم قتل نفس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر