دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداختن جنگ در رای توسط ایمیل. حقایق آن را پشتیبانی نمی کند

Michigan وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون را دنبال نمی کند رئیس جمهور ایالات متحده در توییتر.

او نشسته بود در زیرزمین دفتر خوردن صبحانه ممکن است 20 هنگامی که کارکنان خود را به نام به اطلاع او که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به حال بنسون یک “rogue وزیر امور خارجه” متهم او را از پستی آراء به رأی دهندگان میشیگان (در واقع آنها رای گیری برنامه های کاربردی) و نشان می دهد (به اشتباه) که رای توسط پست الکترونیکی می تواند منجر به تقلب. آه و او را تهدید به خودداری از کمک های مالی از میشیگان بر سر این موضوع. (معلوم نیست چه کمک های مالی او با اشاره به; کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

چه ایستاده بود در مورد قسمت بنسون یک دموکرات نیست چقدر تهمت بود خطاب به او واقعی اشتباهی و یا تهدید به جمع خود را صدای جیر جیر. آن بود که او به سختی و تنها وزیر امور خارجه را یک گام بود. متحده, Iowa, گرجستان, نبراسکا, و, West Virginia—که برگ برنده برنده در سال 2016 که جمهوری خواه دبیر از دولت گرفته اند اقدامات مشابه در ارسال برنامه به صورت غیابی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس حداقل برای خود شرکت کنند ،

“این است که هیچ چیز به غیر از من کار من. و این همان سیاست, رای, توسط, پست, است که رای دهندگان در هر دو طرف راهرو آغوش” بنسون می گوید. “برای من این بود که فقط ریاکارانه است که در حالی که شما باید جمهوریخواه همکاران من انجام همان چیزی است که من به طور خاص در بخش, من مطمئن هستم که چون من یک دموکرات است. من مطمئن هستم که این مربوطه که در میشیگان بازی مهم نقش برجسته در این سال انتخابات است. این کمک می کند تا غذا را به یک ملی روایت وجود دارد که shenanigans اتفاق می افتد در ایالات متحده هستند که انتقادی به انتخابات. یک روایت نادرست.”

قبل از همه گیر پنج متحده (Washington, یوتا, هاوایی, اورگون و کلرادو) انجام تمام الکترونیکی انتخابات و سه (کالیفرنیا داکوتای شمالی و نبراسکا دومی با چند استثنا) به شهرستانهای توانایی خود را به منظور تعیین قوانین با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. بیست و نه کشور به علاوه واشنگتن دی سی بدون بهانه رای گیری غایب, که بدان معنی است که رای دهندگان نیازی به ارائه دلیل به درخواست یک absentee ballot.

اما با چشم انداز coronavirus اخلال در انتخابات بلندی دیگران را نقل مکان کرد به رای-با-ایمیل های بیشتر به راحتی قابل دسترس با در نظر گرفتن عمل به صورت مقدماتی و دیگران برای انتخابات عمومی. سه متحده (میشیگان, نیوهمشایر و کالیفرنیا) را ساخته اند تغییرات به منظور افزایش رای-با-پست الکترونیکی در دسترس بودن در نوامبر است. میشیگان اعلام کرد که ارسال خواهد شد absentee ballot برنامه های کاربردی برای انتخابات عمومی. New Hampshire است که به طور معمول نیست و هیچ بهانه ای رای گیری غایب دولت تصمیم به اجازه رای گیری غایب در نوامبر اگر این بیماری همه گیر است که هنوز هم یک عامل تصمیم اعلام شده توسط دولت جمهوری خواه فرماندار. و کالیفرنیا را توزیع رای-با-ایمیل آراء به همه آن ثبت نام رای دهندگان.

در هفته های اخیر, تهمت کشف و ضبط شده است در این تغییرات تبدیل یک فرایند طراحی شده برای حفاظت از رای دهندگان سلامت و رای گیری از دسترسی به یک سیاسی گوه استدلال دروغ که آن را منجر به گسترده تقلب انتخابات و ایجاد ترس در میان کارشناسان انتخاباتی که رئیس جمهور تضعیف مشروعیت مسابقه. طنز در این فراتر از این واقعیت است که تهمت اغلب آرا توسط پست الکترونیکی خود را. شواهد کمی وجود دارد کارشناسان می گویند که هر دو طرف منافع سیاسی از اجازه دادن به شهروندان برای رای دادن از طریق پست در حالی که مکان های که با استفاده از آن شاهد افزایش میزان مشارکت به طور کلی. و آن را نه تنها دموکرات هل دادن ایده: جمهوری وزرای امور خارجه و دیگر مدیران در دولتها نیز شاغل آن است.

“من bumfuzzled توسط رئيس جمهور در اعتراض به رای توسط ایمیل. جمهوری خواهان در طول تاریخ انجام داده اند خوب اگر نه بهتر است در سنگین-mail حالات می گوید:” مایکل جراحی یک استراتژیست جمهوری خواه. “آنها به طور نامتناسبی تمایل به استفاده از رای دهندگان که به طور نامتناسبی تمایل به رای دادن جمهوری خواه است.”

“این نوع از رمز و راز که چرا او را برداشت خاص این مبارزه را باید در این زمان خاص با یک بیماری همه گیر مواج و بسیار تنگ انتخابات” جراحی می افزاید. “اگر من رئیس جمهور خواهم بود تشویق حزب جمهوری خواه در سراسر کشور و در سراسر کشور به سرمایه گذاری در زیرساخت ها را به مطمئن شوید که ما می توانید با ایمیل با موفقیت انجام شد.”

شما لازم نیست برای رسیدن به پشت بسیار دور برای پیدا کردن یک مثال از رای توسط پست الکترونیکی به کمک به جمهوری خواهان. این ممکن است انتخابات ویژه در کالیفرنیا 25th کنگره منطقه بیشتر بود انجام شده توسط پست الکترونیکی. فرماندار دموکرات گاوین Newsom تا به حال رای گیری و پیش پرداخت هزینه بازگشت پاکت نامه فرستاده شده به هر ثبت نام رای دهندگان. یک تجزیه و تحلیل سیاسی داده Inc., رای دهندگان اطلاعات شرکت نشان داد که از حدود 425,000 رای ارسال به تمام رای دهندگان 34 درصد از طریق پست پشت در. هر چند بیشتر برگه های رای بیرون رفت و به دموکرات ها جمهوری خواهان بازگشت آنها را در یک نرخ بالاتر است. صندلی که قبلا برگزار شده توسط حزب دموکرات برنده شد نامزد جمهوری خواه مایک گارسیا.

که است که می گویند رای توسط ایمیل به نفع جمهوری خواهان ، یک مطالعه منتشر شده در اوایل بهار امسال توسط دانشگاه استنفورد مورد بررسی قرار شهرستانهای استان در معدود کشورهایی است که به اجرا در رای گیری توسط برنامه های پست الکترونیکی و نتیجه رای گیری از طریق پست “به نظر نمی رسد برای افزایش هر دو حزب رأی به اشتراک گذاری.” محققان اشاره کردند این مشکل به قیاس یافته های خود را برای استفاده گسترده تر در طول یک بیماری همه گیر. اما به طور کلی “رای توسط ایمیل نیست اکثریت نفع یکی از طرفین بر دیگری می گوید:” دانیل Thompson, یک دانشجوی دکتری در دانشگاه استنفورد و کاغذ منجر نویسنده.

در میشیگان مارس 5 شهرستان و شهری در انتخابات, مردم در انتخابات بود و دو مه گذشته مسابقات در آینده در 25 درصد از رای دهندگان واجد شرایط با 99 درصد از کسانی که یک رای گیری انجام این کار از طریق پست. رأی-با-ایمیل بود به همان اندازه محبوب در حزب جمهوری خواه و دموکرات communties بنسون گفت. “توانایی برای رای دادن از طریق پست در واقع به طور قابل توجهی افزایش مشارکت مردم در سراسر هیئت مدیره.”

با وجود این بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان به دنبال کت و شلوار در حمله به این روند است. کمیته ملی حزب جمهوری خواه ملی حزب جمهوری خواه کمیته کمپین و کالیفرنیا مذاکرات این هفته واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر Newsom و وزیر خارجه الکس پدیللا بیش از گسترش رای-توسط-mail در کالیفرنیا استدلال این امر دعوت “تقلب اجبار سرقت و در غیر این صورت نامشروع رای گیری.” دعاوی بیش از حق رای در حال بازی کردن در چندین ایالت از جمله تگزاس که در آن دموکرات ها نیز به دنبال گسترش رای از طریق پست.

سام رید مدافع رای-با-پست الکترونیکی که در خدمت از سال 2001 تا 2013 به عنوان یک جمهوری خواه وزیر امور خارجه در واشنگتن می گوید نشان می دهد که رای توسط پست الکترونیکی منجر به تقلب انتخابات “کاملا نادرست است.” وی با اشاره به چک در محل برای جلوگیری از آن انتخابات هیات در نظر گرفتن آموزش از پلیس ایالتی در مورد چگونه به منظور بررسی امضا. “ما واقعا تنگ, سیستم های” نی می گوید.

در عین حال تهمت دارای سابقه فشار کاذب روایات در مورد تقلب انتخابات. او زمانی تبلیغ تئوری های توطئه گسترده تقلب انتخابات با وجود این واقعیت است که مطالعات آن یافت می شود نادر است. یک تقلب انتخابات کمیسیون, رییس جمهور در محل قرار داده بود منحل ژانویه 2018 با هیچ چیزی برای نشان دادن برای آن است.

رئیس جمهور توييتها در تقلب انتخابات حتی منجر به توییتر در تلاش برای بررسی واقعیت او را برای اولین بار در روز سه شنبه. در پاسخ به یک صدای جیر جیر ادعا در بخشی که “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود سرقت آراء خواهد بود جعلی و حتی به طور غیر قانونی چاپ و متقلبانه امضا” پلت فرم رسانه های اجتماعی اضافه شده برچسب کارگردانی کاربران به “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

خواسته در روز پنج شنبه توسط زمان که آیا رئیس جمهور نظرات به رای-با-ایمیل شد تلاش برای ذخیره کردن زمینه شک و تردید در نوامبر نتایج انتخابات خانه مطبوعات وزیر Kayleigh McEnany پاسخ داد: “او قطعا انجام آن است.”

با گزارش توسط برایان بنت.

نوشتن به Lissandra ویلا در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>