دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محرم راجر سنگ تجدید نظر حکم زندان

راجر سنگ دیرین متحد آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت سه سال حبس پس از اعتقاد خود را به عنوان بخشی از رابرت مولر را در روسیه بررسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده مردم در اطراف او بودند ناعادلانه رفتار.

راجر سنگ به جرم دروغ گفتن به کنگره ایالات متحده و شاهد دستکاری در ماه نوامبر ارائه درخواست تجدید نظر به سه سال حبس در روز پنج شنبه.

وکلای او در زمینه اطلاع از درخواست تجدید نظر از حکم و قضاوت را انکار یک درخواست برای یک محاکمه جدید بر اساس سنگ اتهامات داوران تعصب.

سنگ دیرین محرم از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم شد در تمام هفت فقره در برابر او از جمله دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع تحقیقات توسط مشاور ویژه رابرت مولر به اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری هماهنگ با روسیه است.

ادامه مطلب: چرا مولر گزارش خود را مغلوب ساختن پیشی جستن مخمصه

پس از اعتقاد خود را و سنگ را متهم به داوران forewoman از تعصب و درخواست برای یک محاکمه جدید. وکلای او همچنین ادعا کرد پس از سوء برخی از داوران صحبت کرد علنا زیر مورد. قاضی به نام تقریبا تمام منصفه در بسیار غیر معمول حرکت می کند.

سنگ باقی می ماند رایگان به عنوان او در انتظار یک تاریخ به تسلیم شدن به زندان فدرال سیستم است که دیده می شود شیوع کروناویروس جدید. او ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن کمک و یا مشاور را محکوم کرد به عنوان بخشی از مولر بررسی به دستکاری در طول سال 2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری.

به Tweeting پشتیبانی

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه توییتی خود را برای حمایت از, سنگ, نشان می دهد او متحد شد و ناعادلانه رفتار و تکرار سنگ داوران تعصب ادعا می کند.

رئیس جمهور ایالات متحده نیز در دفاع از مایکل فلین که التماس گناه به دروغ به دفتر تحقیقات فدرال (FBI) در سال 2017.

در چهارشنبه فلین وکلا منتشر داخلی FBI ایمیل ها و یادداشت های دست نویس که ادعا کرد که نشان می دهد این اداره در تلاش بود برای به دام انداختن او هنگامی که از او سوال شد در کاخ سفید سه سال پیش. فلین به دنبال برداشت خود 2017 گناه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی در نظر گرفته عفو فلین سابق سپهبد در ارتش ایالات متحده که به طور خلاصه خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور امنیت ملی.

dv/اس ام اس (AP)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>