دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اولین سفر به هند

رئیس جمهور ایالات متحده تنظیم شده است برای دیدار با نارندرا نخست وزیر هند در اواخر این ماه. او انتظار می رود را متوقف می شود در دهلی نو و مودی صفحه اصلی ایالت گجرات.

کاخ سفید اعلام کرد در روز دوشنبه که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در سفر هند از فوریه 24 تا 25 برای دیدار با نارندرا نخست وزیر هند.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump را در سفر به “تقویت ایالات متحده-هند همکاری استراتژیک” با توجه به کاخ سفید در بیانیه ای.

در چه خواهد بود اولین سفر خود را به هند پس از او در زمان دفتری تهمت را به توقف در پایتخت دهلی نو و ایالت غربی گجرات. گجرات است که دولت نارندرا نخست وزیر بود و همچنین از رهبر حقوق مدنی مهاتما گاندی است.

بیشتر بخوانید: چگونه PM مودی تغییر چهره, هندی, سیاست خارجی

کاخ سفید گفت که تهمت و مودی صحبت با تلفن بیش از آخر هفته. رهبران دو کشور باید حفظ یک رابطه نزدیک با مودی بازدید از ایالات متحده در ماه سپتامبر و میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع در هوستون تگزاس به نام “پرونده مودی!”

در اولین کاخ سفید در نشست ماه ژوئن 2017, مودی مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش گرفت و چندین بار زیر یک کنفرانس خبری مشترک در باغ گل رز.

عمدتا روابط دوستانه

دو کشور باید facedrecent تنش های اقتصادی از جمله هند اعمال تلافی جویانه تجارت tariffsagainst آمریکا در واشنگتن پس از حذف آن از برنامه ای است که اجازه ورود معاف از بالا به 5.6 میلیارد دلار (€5.1 میلیارد دلار) از صادرات سالانه به ما.

بیشتر بخوانید:آمریکا و هند روابط متشنج به عنوان Pompeo دیدار مودی در دهلی نو

اما آمریکا و هند به عنوان یک متحد استراتژیک به خصوص با توجه به مقابله با نفوذ چین در آسیا است و به شدت سرمایه گذاری در بزرگترین دموکراسی جهان هم از نظر نظامی و اقتصادی است.

در اوایل این هفته جدید هند به آمریکا فرستاده Taranjit سینگ Sandhu, تبلیغ همکاری بین دو کشور شد و اعلام کرد که ما هند را ترجیح شریک تجاری در سفر خود برای تبدیل شدن به یک $5 تریلیون (€4.6 تریلیون) اقتصاد تا سال 2024.

“روابط ما با دولت جدید پیدا کرده و به شتاب گرفتن آن انرژی از گرم دوستی بین رهبران ما,” او گفت:.

lc/aw (یمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر