رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تبرئه از هر دو اتهام در سنا استیضاح محاکمه.

در اولین مقاله از استیضاح اتهام سوء استفاده از قدرت رای 52 به 48.

در مقاله دوم به اتهام انسداد کنگره رای 53 به 47.

ایالت یوتا میت رامنی تنها جمهوری خواه که رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در مقاله اول. رامنی تصمیم خود را شناخته ساعت قبل از رای گیری در سنا طبقه چهارشنبه.

رامنی به نام تهمت اقدامات “شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب نقض سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.”

استیضاح درام است که مصرف واشنگتن از ماه سپتامبر به پایان می آید به عنوان رئیس جمهوری جمهوریخواه محور نسبت به انتخابات در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بیانیه ای را در مورد تبرئه فردا اما توییتی خود واکنش فوری.

“رئیس جمهور تهمت شده است کاملا توجیه و آن را در حال حاضر زمان برای بازگشت به کسب و کار مردم آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت:.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا رای دادند در مورد اینکه آیا او را محکوم به اتهام ناشی از معاملات خود را با اوکراین در سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده است. حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تایید اتهامات Dec. 18.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تبرئه در سنا امروز. (لی میلیس/فردا نیوز)

در حالی که رای تاریخی تبرئه شد اما مطمئن باشید. دو سوم اکثریت آرا شده اند که لازم است برای خلاص شدن از او. خواهان برگزاری 53 سنا 100 صندلی است.

دادگاه موکول شد پس از خواندن حکم نهایی توسط دادگاه عالی ایالات متحده قاضی جان رابرتز که ریاست آن بر دادرسی.

در یک سخنرانی قبل از سنا رامنی گفت: رای گیری در مقابل رئیس جمهور بود که سخت ترین تصمیم او تا کنون ساخته شده و که از ایمان عمیق او با بازی قوی ،

“من معتقدم که تلاش برای فاسد در انتخابات برای حفظ قدرت است در مورد به عنوان فاحش حمله به قانون اساسی به عنوان را می توان ساخته شده,” او گفت: پس از ظاهر شدن به خفه کردن ، “و به همین دلیل آن است که یک جرم و بزه و من هیچ چاره ای تحت سوگند که من در زمان اما به بیان است که نتیجه گیری.”

سازمان دیده بان | رامنی تصمیم به رای دادن در برابر تهمت:

جمهوری خواه ایالت میت رامنی توضیح می دهد که چرا او را با خود و رای به محکوم کردن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت. 3:17

رامنی همچنین طرفه با دموکرات ها در تماس برای اطلاعات بیشتر شاهد شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه یک حرکت جمهوری خواهان مسدود شده است.

پس از رو به تاریک ترین فصل از ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن 73 به دنبال یک دوم مدت چهار سال در Nov. 3 انتخابات.

سناتور ساخته شده یک سری از سخنرانی ها در اوایل این هفته در توضیح تصمیم خود را در مورد چگونه آنها را به رای دادن در دادگاه.

دموکرات ایالت داگ جونز رو به سختی حضور در انتخابات مجدد در این سال در حزب جمهوری خواه و سلطه آلاباما گفت او رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو اتهام و ابراز زنگ در استدلال رئیس جمهور وکلا به نفع تقریبا بدون کنترل قدرت ریاست جمهوری.

جونز نیز صادر شده درخواست تجدید نظر برای وحدت در یک زمان از اختلافات حزبی در واشنگتن و در سراسر کشور.

“کشور ما سزاوار بهتر از این. آنها سزاوار بهتر از رئیس جمهور. آنها سزاوار بهتر از این کنگره است. ما باید در پیدا کردن یک راه به گرد هم می آیند به کنار حزبی تفاوت و به تمرکز بر روی آنچه که ما در مشترک به عنوان آمریکایی” جونز گفت.

سناتور ایالات متحده Doug Jones صادر شده درخواست تجدید نظر برای وحدت. (جاشوا رابرتز/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد تخلف و اکثر جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا بسیج در اطراف او. طی چند روز گذشته برخی از سناتور جمهوریخواه انتقاد و تهمت رفتار کرد و آن را حکم خود را فردی گری.

“من امیدوارم که ما دموکراتیک همکاران در نهایت قبول نتایج حاصل از این آزمایش فقط به عنوان آنها را از قبول نتایج انتخابات 2016 گفت:” جمهوری خواه ایالت John Cornyn گفت که او امیدوار است که آنها راه اندازی نشده و دوم استیضاح پرس و جو. “این زمان را برای کشور ما به گرد هم می آیند برای التیام زخم ها که ما را تقسیم.”

‘دو سیستم دادگستری’

دموکراتیک بهداشت ، کامالا هریس گفت: این دادگاه تأکید کرد که “در امریکا وجود دارد دو سیستم دادگستری: یکی برای قدرتمند و دیگری برای هر کس دیگری.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که همه این را بهتر از هر کسی” هریس گفت.

“پس از رای مجلس سنا امروز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد مردم آمریکا به احساس بدبینانه. او می خواهد ما را به مراقبت. او می خواهد ما را به فکر می کنم او همه قدرتمند است و ما هیچ قدرت. ما در حال رفتن به اجازه دهید او را دور با آن” هریس اضافه شده است.

سناتور. لامار الکساندر یکی از جمهوری خواهان که گسله مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار در توضیح تصمیم خود برای رای دادن برای تبرئه کرد و گفت: این خانه هزینه — حتی اگر درست نیست آشنایی با قانون اساسی استاندارد برای impeachable جرائم از “خیانت به رشوه خواری و یا دیگر جنایات و جنحه.”

خانه راه اندازی استیضاح تحقیق در سپتامبر. سنا محاکمه آغاز شد در ژانویه. 16. جمهوری خواهان مجلس سنا رای دادند را یک دموکرات پیشنهاد به تماس شاهدان مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و ارائه شواهد جدید در دادگاه.

از اتهامات عنوان شده علیه مغلوب ساختن پیشی جستن در محور درخواست خود را که اوکراین بررسی سیاسی رقیب جو بایدن و پسرش هانتر بایدن و رئیس جمهور پس از آن اقدامات برای جلوگیری از شهادت و اسناد به دنبال خانه در آن استیضاح بررسی است. دموکرات ها را متهم به تهمت و سوء استفاده از قدرت خود را با خودداری $391 میلیون ما در امنیت کمک های تصویب شده توسط کنگره برای کمک به اوکراین در مبارزه با روسیه و حمایت از جدایی طلبان به عنوان اهرمی برای فشار کیف برای کمک به او اسمیر یک رقیب سیاسی.

بایدن در حال اجرا است برای نامزدی حزب دموکرات را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

حزبی کینه چندمین بار از طریق کنگره در روز سه شنبه شب به عنوان تهمت تحویل دولت سالانه خود را از اتحادیه اظهارات با تنش بین او و آمریکا سرایت به نمایش عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و سومین رئیس جمهور ایالات متحده به استیضاح شده است. دو نفر دیگر بیل کلینتون در سال 1999 و اندرو جانسون در سال 1868 نیز در سمت چپ در قدرت توسط سنا.

کلینتون شد متهم به اتهام دروغ گفتن تحت سوگند و انسداد عدالت ناشی از یک رابطه جنسی با یک کارآموز کاخ سفید. جانسون بود تبرئه از 11 اتهامات تمرکز بر روی یک پس از جنگ های داخلی اختلاف بر حذف او از وزیر جنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im