همین Shula, NFL را winningest سر مربی می میرد در 90

سابق غذا و داروی اسکات Gottlieb روز دوشنبه گفت که اگر او در زمان coronavirus آنتی بادی آزمایش برای دیدن اگر او تا به حال ساخته شده است تا هر گونه حفاظت در برابر ویروس او می خواهم خود را دریافت نتیجه و سپس دوباره آزمون دو برابر بیشتر.

گوتلیب در ظاهر در CNBC Squawk Box گفت: مردم نباید “قرار دادن هر گونه سهام” در یک آنتیبادی دلیل آزمون در حال حاضر در بازار در حال تان شدیدا از بالا نرخ مثبت کاذب که می تواند منجر افرادی که اصلا ایمنی به فکر می کنم آنها امن است. اگر این افراد تکرار آزمون هر چند شانس خود را از گرفتن یک نتیجه دقیق افزایش می دهد.

آنتی بادی آزمایش نیست بی فایده از Gottlieb دیدگاه ، او معتقد است که آنها می تواند کمک به رنگ یک تصویر واضح تر از این مقیاس از این بیماری همه گیر است که در حالی که آنها ممکن است کمک به دیکته آنچه که یک فرد باید انجام دهید رفتن به جلو آنها می تواند کمک به دانشمندان و پزشکان درک بزرگتر روند. گوتلیب گفت: او معتقد است تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده است که به احتمال زیاد 10 تا 20 برابر بیشتر از آنچه ثبت شده است و این احتمال وجود دارد که عبارتند از مردمی که در حال حاضر در حال بهبود است.

او همچنین گفت که او نسبتا با اعتماد به نفس آنتی بادی فراموش اشاره به برخی از مصونیت معنی آن را بعید است مردم را دوباره آلوده و یا اگر آنها احتمالا تجربه مورد خفیف از بدن است که با تجربه تر در مبارزه با ویروس. سوال این است که چه ایمنی به طول می انجامد. تیم O’donnell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>