خشونت خانگی افزایش می یابد در ترکیه در طول COVID-19 همه گیر

کشورهایی که معرفی مستند اقدامات را دیده اند مشخص شده افزایش خشونت خانگی. فعالان حقوق زنان در ترکیه می گویند دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از قربانیان است.

ترکیه را به دولت معرفی کرده است انزوای اجتماعی اقدامات به سرعت گسترش رمان coronavirus. افراد مسن تر از 65 و کمتر از 20 مجاز به ترک خانه های خود در تمام, و بقیه از مردم خواسته شده است به ماندن تا آنجا که ممکن است.

اگرچه هیچ آمار رسمی فعالان حقوق زنان در ترکیه می گویند که شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در موارد خشونت خانگی در طول مستند. “وجود دارد به طور قابل توجهی بیشتر مردم در حال تماس با ما خطوط تماس ویژه” گفت: Gulsum Kav مدیر ما متوقف خواهد شد جنسیتی پلت فرم. به عنوان یک نتیجه از مستند اقدامات او گفت: مردان در خانه ماندن بیش از حد معمول و زنان و کودکانی که در معرض خشونت خانگی فرار کند.

افزایش خشونت خانگی گزارش شده در سراسر جهان از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس و تحمیل مستند اقدامات است. چین و اسپانیا و آلمان و فرانسه و کانادا و استرالیا در میان کشورهای که در آن تعداد گزارش شده اند.

ادامه مطلب: ادیان مکث به تامل در coronavirus

‘مبارزه با گسترش’

با توجه به یک کمیته پارلمانی گزارش تعداد تماس به ملی خشونت خانگی با خط تلفن کاهش 55% در طول هفته مارس 8-15 از مدت مشابه در سال 2019. با این حال این گزارش تاکید این واقعیت است که کاهش در تماس نیست معنی کاهش خشونت: این صرفا بدان معنی است که برخی از قربانیان قادر به تماس با خطوط تماس ویژه بدون شناسایی شدن توسط خود معتادان به دلیل قرنطینه اقدامات است.

بیشتر بخوانید: آلمان خانه های بازنشستگی جدا سالمندان از COVID-19 تهدید

در فرانسه که در آن گزارش از خشونت خانگی افزایش یافته است حدود 30% از آنجا که دولت اعلام کرد که ملی مستند Kav گفت: یک سیستم قرار داده شده است به جای خود به زنان اجازه داد به گزارش سوء استفاده در داروخانه ها. اگر آنها به همراه معتادان خود را, آنها می توانند وضعیت خود را در کد. فرانسه و دولت نیز به تازگی اعلام کرد که آن را به حال محفوظ 20,000 اتاق های هتل برای قربانیان خشونت خانگی و که آن را به حال راه اندازی pop-up مراکز مشاوره در خرید هاب. اسپانیا قرار است اقدامات مشابه در محل. نخست وزیر جاستین ترودو را کنار بگذارند ده ها میلیون دلار برای حمایت از زنان سازمان های غیر دولتی پناهگاه و تجاوز جنسی به مراکز در سراسر کانادا است. در ماه مارس دولت استرالیا اختصاص داده اضافی US$100 میلیون (€91.5 میلیون دلار) برای مقابله با این مسئله است.

“اگر چه ما را خواستار شده است برای چنین اقدامات و بودجه در حالی که چیزی شده است اعلام کرد” Kav گفت. “هیچ کس به ما گفت که چرا آن را نمی ممکن است به معرفی مراحل را برای محافظت از زنان و همچنین اقدامات لازم برای مبارزه با گسترش coronavirus.”

ادامه مطلب: بوریس جانسون منتقل شده از بخش مراقبت های

قوانین نمی شود

فعالان برای مسائلی که بر زنان را مورد انتقاد ترکیه از دولت برای معرفی اقدامات برای مقابله با مشکل و محافظت از قربانیان است. “شصت درصد از femicides ناشی از خشونت” گفت: Selin Nakipoglu یک وکیل و فعال با TCK 103 زنان پلت فرم یک چتر گروه فمینیستی و تجاوز+ سازمان در ترکیه است. یک گزارش توسط پلیس یافت که 72.8% femicides در ترکیه صورت گرفت در آپارتمان و یا مجتمع های مسکونی. با توجه به ما را متوقف خواهد کرد جنسیتی, 21 چنین قتل گزارش شد در ترکیه از مارس 11 تا 31.

بیشتر بخوانید: آلمان اخلاق شورا و نقش آن در بحران coronavirus

ترکیه یکی از امضا کنندگان استانبول کنوانسیون شورای اروپا پیمان برای جلوگیری و مبارزه با خشونت علیه زنان و دیگر اشکال خشونت خانگی. کنوانسیون ملزم متحده به اقدامات پیشگیرانه و تعقیب مجرمان. هر چند ترکیه تصویب کنوانسیون قرار داده و آن را به اثر در سال 2014 این پیمان است که همیشه به دنبال آن در عمل توسط امضا کنندگان. علاوه بر این در سال 2012 ترکیه به تصویب رسید قانون شماره 6284 برای محافظت از خانواده و جلوگیری از خشونت علیه زنان گرفته تا با سازمان های حقوق اجازه می دهد تا قربانیان به فایل برای محدود کردن دستورات برای جلوگیری از معتادان خود را از نزدیک شدن به آنها را.

قانون همیشه اجرا در عمل. فعالان حقوق زنان در ترکیه در حال حاضر فراخوانی برای مقامات به قوانین به طور جدی و اطمینان حاصل شود که زنان و کودکان را دریافت و حفاظت لازم از خشونت در طول و پس از این مستند دوره است.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>