Lآیک همه ما Dolly Parton خواب از آینده است. اما برای پارتن محبوب موسیقی کشور و نقره ای صفحه نمایش آیکون و دیرین نیکوکار فکر کردن در مورد چه می آید بعدی به معنی نوشتن موسیقی است که به ارمغان می آورد که در آینده به تمرکز واضح تر.

“وقتی زندگی خوب است دوباره” این هفته با آن موسیقی تصویری اکران منحصرا در طول روز پنجشنبه TIME100 مذاکرات ادای احترام به پست-همه گیر جهانی او تصور است. او تا کنون زوم مصاحبه با گذشت زمان پارتن مشترک ارتباط عاطفی او به آهنگ جدید نوشته شده است در طول انزوا در تنسی صفحه اصلی.

“وقتی زندگی خوب دوباره من سعی کنید به کسی که در آن شما می توانید یک دست کمک به من قرض بدهید” او آواز می خواند در او امضا سوپرانو. پارتن صدای است به بیانی که همیشه شکستن به ظریف vibrato به عنوان او آواز می خواند تلخ و شیرین از آلبوم قبل از افزایش به صورت خوش بینانه کر. موزیک ویدئو همچنین فیلم برداری در انزوا می بیند پارتن صف بندی فیلم پروژکتور به بازی یک حلقه از خانه-تصویری-سبک کلیپ از زندگی که ما در آن زندگی می کردند قبل از دوران اجتماعی فاصله. کلیپ ها و سپس تزیین با تصویری پرتره از نقاب کارگران ضروری از جمله کارکنان بیمارستان و تحویل کارگران است.

پیام از آهنگ و ویدئو با هم: حتی زمانی که زندگی را برمی گرداند به هم نیاز داریم و به رسمیت شناختن سهم از این فداکارانه همکاران و تلاش برای بهتر در هر چه می آید بعدی.

“وقتی زندگی خوب است دوباره” است پارتن اول جدید اصلی, انفرادی در چند سال. پس از او در سال 1967 اولین بازی او منتشر کرده است 50 آلبوم استودیویی که باید مستحکم جای او را به عنوان پرفروش ترین زن کشور هنرمند در تمام دوران—و یکی از پرکار ترین. او اخیر, I Believe in Youآمد در سال 2017. او همچنین ایجاد آلبوم موسیقی متن فیلم all about the tea’ برای Netflix فیلم به همین نام در سال 2018 که به دست آورده او یک نامزدی گلدن گلوب و اخیر EDM آمار به عنوان یک هنرمند برجسته در Galantis را 2019 آهنگ “ایمان.”

قبل از زندگی “خوب است دوباره” را به عنوان او آواز می خواند, Parton انجام بخشی خود را برای این زمان کمی ساده تر برای طرفداران: در اوایل این فصل بهار او راه اندازی شد “شب بخیر با دالی” بارگیری ویدیو یوتیوب سری که در آن او می خواند کتاب کودکان با صدای بلند. پارتن به مدت طولانی ساخته شده, کودکان, سواد شخصی او علت اهدای بیش از 140 میلیون جلد کتاب برای کودکان و نوجوانان در پنج کشور از طریق تخیل کتابخانه. او همچنین اهدا $1 میلیون به Vanderbilt مرکز پزشکی برای کمک به پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19 آوریل است.

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de