DOJ باید به کنگره مولر هیئت منصفه شواهد دادگاه تجدید نظر قوانین

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نشستم با MSNBC را لارنس o’donnell روز دوشنبه یک روز قبل از محوری میشیگان اولیه و o’donnell خواسته بایدن اگر او را درک “فروشي” بسیاری از زنان احساس می کنند که رئيس جمهور دموکراتیک زمینه که شامل حداقل چهار زن قوی مدعی است که در حال حاضر به او و سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.). بایدن گفت: بله تبعیض جنسی است “واقعی” و “وجود تبعیض جنسیتی در واکنش به مسابقه” بیش از حد.

بایدن پیشنهاد او ممکن است انتخاب یک زن همسر در حال اجرا اما وعده داده شده که تنها در صورت انتخاب “دولت من از معاون رئیس جمهور در جاوا شبیه به این کشور است.” او گفت: مهم ترین معیار “در انتخاب یک معاون رئیس جمهور این است که آیا یا نه فرد است simpatico با من در شرایط که در آن من می خواهم به کشور” و می تواند شایستگی به اشتراک گذاری حاکم است.

O’donnell نیز خواسته بایدن اگر کنگره فرستاده او را به عنوان رئیس جمهور یک نسخه از مدیکر-برای-همه لایحه که در مرکز ساندرز’ کمپین “آیا شما آن را وتو?” بایدن گفت: “حق وتو هر چیزی که تاخیر در تامین امنیت و اطمینان از مراقبت های بهداشتی که در دسترس در حال حاضر.” او اضافه کرد که گرفتن مدیکر-برای-همه از طریق کنگره خواهد بود “یک معجزه” او از هدف که “مراقبت های بهداشتی باید یک راست در امریکا” و می دانم که در آن پول را از آمد.

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از شیوع کروناویروس بایدن گفت: آمریکایی ها در جهان و بازارهای مالی “هیچ اعتماد به رئيس جمهور در هر چیزی که او می گوید و یا می کند. او تبدیل همه چیز به آنچه که او فکر می کند سیاسی است که سود را برای خود و او در واقع imploding در این روند اما در بسیاری از تماشاگران بی گناه که به شدت صدمه دیده است. من آرزو می کنم او فقط می تواند آرام” و “فقط اجازه دهید کارشناسان صحبت می کنند.”

بایدن گفت: “این واقعا افتضاح چیزی برای گفتن در مورد یک رئیس جمهور” اما آن را نیز چه نیکول والاس دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور جورج دبلیو بوش توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه در اواخر شب. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>