پزشکان بدون مرز انشعابات از دریا نجات شریک زندگی بیش از coronavirus سیاست

پزشکان بدون مرز به پایان رسیده است یک همکاری صرفه جویی مهاجران سرگردان در دریا پس از شریک زندگی خود را به حالت تعلیق در ماموریت های امداد و نجات با توجه به کوروناویروس. سازمان های غیر دولتی متهم کرده است اتحادیه اروپا با استفاده از وقوع به نگه داشتن مهاجران دور.

فرانسه کمک گروه پزشکان بدون مرز به پایان رسیده است آن مهاجر عملیات نجات در دریای مدیترانه فرانسه NGO جمعه اعلام کرد پس از مخالفت با عملیات خود شریک SOS Mediterranee در مورد چگونگی ادامه مذاکرات coronavirus بیماری همه گیر.

پزشکان بدون مرز نیز که می رود با آن, فرانسوی, مخفف MSF گفت: این آرزو را به ادامه عملیات امداد و نجات با وجود برخی از دولت های اروپایی امتناع از اجازه نجات مهاجران و پناه جویان در ساحل می آیند با توجه به coronavirus نگرانی.

SOS Mediterranee در ضمن گفته است: “به طور موقت به حالت تعلیق در ماموریت های امداد و نجات “تا زمانی که شرایط به ما اجازه می دهد با خیال راحت به سر کار ما است.” این سازمان غیر دولتی گفت: این احترام به تصمیم گرفته شده توسط MSF.

ادامه مطلب: Coronavirus بحران مانع مدیترانه نجات

“اگر چه پزشکان بدون مرز و SOS Mediterranee توافق بر اهمیت ما کار صرفه جویی در زندگی در دریا است SOS Mediterranee نظر است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید بیشتر ارائه تضمین در نظر بندر ایمنی قبل از نجات می ادامه” MSF مدیر دریایی عملیات نجات ماری لوف گفت.

برای پزشکان آن را یک “بشردوستانه ضروری به عمل بلافاصله با یا بدون تضمین,” او اضافه شده است.

دو کمک گروه همکاری داشته نجات مهاجران سرگردان در دریای مدیترانه پس از سال 2016. آنها ادعا می کنند به نجات بیش از 30000 نفر است. نجات کشتی اقیانوس وایکینگ باقی خواهد ماند لنگر انداخت در مارسی برای هم بودن.

کلمات خشن برای اتحادیه اروپا

MSF همچنین متهم کرد اتحادیه اروپا از بهره گیری از شیوع کروناویروس به حفظ و نجات مهاجران از آمدن در ساحل.

با توجه به همه گیر ایتالیا و مالت را انتخاب کرده اند به تمامی بنادر. این اقدامات شامل امتناع از ورود به کشتی نجات مهاجران.

“ایتالیا و مالت را در تصمیم گیری های خود را ببندید بنادر و آلمان است که درخواست های غیر دولتی توقف خود را در دریا نجات عملیات تبعیض آمیز و غیر منطقی” لوف گفت.

ادامه مطلب: MSF: Moria اردوگاه پناهندگان ‘یک زمین پرورش ایده آل برای گسترش سریع’ از coronavirus

اما SOS Mediterranee مدیر کل سوفی کمال گفت: آژانس خبری AFP که زمان شیوع کروناویروس به معنی “شرایط ایمنی را برای خدمه و افراد نجات یافته دیگر نمی توان ملاقات کرد.”

SOS Mediterranee گفت: آن را به از سرگیری عملیات نجات “در اسرع وقت” حتی بدون MSF.

kp/اس ام اس (خبرگزاری AP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>