پزشکان در چین شروع آزمایشات انسانی برای Coronavirus درمان

چین ضربه آغاز یک کارآزمایی بالینی به سرعت تست مواد مخدر برای رمان coronavirus عفونت به عنوان ملت سراسیمه درمان برای کسانی که مبتلا و اسهال برای واکسن برای محافظت از بقیه است.

Remdesivir جدید, داروی ضد ویروسی توسط Gilead Sciences, Inc. هدف از بیماری های عفونی مانند ابولا و آمريکا خواهد شد تست شده توسط یک تیم پزشکی از پکن مبتنی بر دوستی چین و ژاپن در بیمارستان برای کارآمدی در درمان مرگبار سویه جدیدی از کروناویروس یک سخنگوی بیمارستان گفت: خبری بلومبرگ روز دوشنبه است.

آزمایش برای مواد مخدر انجام خواهد شد در مرکز چینی ها در شهر ووهان — صفر از شیوع ویروسی که تا کنون به کشته شدن بیش از 360 نفر بیمار بیش از 17000 در چین و گسترش به بیش از یک دوجین سازمان ملل. به عنوان بسیاری از 270 خفيف و متوسط پنومونی ناشی از این ویروس خواهد شد استخدام در يک کارآزمايی بالينی تصادفی دو سو کور و کنترل شده با پلاسبو مطالعه چینی خروجی اخبار مقاله گزارش روز یکشنبه.

داروسازان مانند گلاکسو Plc. و همچنین مقامات چینی در حال مسابقه به تصادف توسعه واکسن و درمانی برای مبارزه با این ویروس جدید که بیشتر مسری تر از سارس و می تواند هزینه اقتصاد جهانی چهار بار بیش از 40 میلیارد دلار sapped توسط 2003 شیوع سارس. تصمیم به برگزاری آزمایش های انسانی برای remdesivir نشان می دهد این میان امیدوار کننده ترین روش های درمانی در برابر این ویروس که تا کنون هیچ درمان خاص یا واکسن.

تجربی مواد مخدر

تجربی مواد مخدر هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای استفاده توسط هر یک داروی تنظیم کننده در جهان است اما در حال استفاده در بیماران مبارزه با ویروس جدید در صورت عدم تایید گزینه های درمان جلعاد در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

چین سلامت تنظیم شده است و همچنین توصیه می شود AbbVie Inc HIV پزشکی Kaletra به عنوان یک ad-hoc داروی ضد ویروسی برای coronovirus. Kaletra نیز به مجموعه تحت آزمایش های انسانی با توجه به این مقاله است.

در ضمن یک جستجوی جهانی همچنان برای درمان برای جلوگیری از عفونت است که می تواند گسترش کشف نشده.

Johnson & Johnson آغاز کار بر روی یک پیشگیرانه coronavirus واکسن و “ده ها تن از دانشمندان” کار بر روی آن افسر ارشد علمی Paul Stoffels گفت: در ماه گذشته. گلاکسو و ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری گفت: آنها کار خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به ایجاد یک واکسن و سپس ارائه دوز به سرعت در حال.

داروسازان شکار راه هایی برای متوقف کردن ویروس کسانی که محدودیت سفر

ائتلاف راه اندازی در سال 2017 برای تحریک توسعه از عکس برای بیماری های شناخته شده و برای پاسخ دادن به ویروس های جدید نیز قرارداد امضا شده با داروسازان از جمله مدرن, Inc. و Inovio Pharmaceuticals Inc. به عنوان اوایل به عنوان Jan. 22 به تسریع کار بر روی واکسن. Novavax Inc. در میان آنهایی که اولین بار به آن اعلام شد کار بر روی یک نامزد بیش از حد.

خط مقدم درمان

مقامات بهداشتی می گویند واکسن نسخه ممکن است سه ماه دیگر در دسترس خواهد بود برای اولین مراحل تست انسان در حالی که در حال توسعه یک واکسن موثر به طور کلی سال طول می کشد.

قرار می دهد که remdesivir در خط مقدم مبارزه با عفونت.

اولین بیمار در آمریکا مبتلا به این ویروس 35 سال دیده است خود ذات الریه بهبود پس از او داده شد remdesivir پزشکان درمان او گفت: در یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در هفته گذشته.

محاکمه در چین می تواند منجر به سریع-پیگیری تصویب remdesivir توسط چینی مواد مخدر تنظیم کننده است که در برخی موارد شده است سریع ترین در جهان است. چین قانون مواد مخدر در حال حاضر اجازه می دهد تا به تصویب مشروط به مواد مخدر با داده های بالینی نشان دادن کارآمدی در برابر aliments که تهدید کننده زندگی و درمان های موجود.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر