دکتر ترس برای Rohingya پناهندگان به عنوان COVID-19 و طوفان خرس را در اردوگاه های بنگلادش

دکتر Fozia Alvi اغلب سفر از ایردری آلتا., به بنگلادش که در آن پایه و اساس انسانیت Auxilium می فرستد تیم از پزشکان در هر ماه به ارائه امداد پزشکی به برخی از یک میلیون Rohingya پناهندگان زندگی می کنند وجود دارد.

این هفته همه گیر او را مجبور به تماشای از راه دور به عنوان اولین COVID-19 مورد به نظر می رسد در بزرگترین اردوگاه پناهندگان است که به برخی از شلوغ ترین و شرایط غیر بهداشتی بر روی زمین است.

“آن را مانند یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد,” او گفت: CBC News.

“مطلقا هیچ راهی برای محدود کردن گسترش COVID-19 وجود دارد.”

Alvi پزشک خانواده در آلبرتا بود که نامزد دریافت یک جایزه صلح نوبل برای او کار انسان دوستانه در سال گذشته بوده است و سفر به این منطقه پس از سال 2017, زمانی که میانمار ارتش شروع به جرم قتل در این کشور اقلیت مسلمان Rohingya جمعیت.

کانادا اولین کشوری بود که به رسمیت شناختن کشتار به عنوان نسل کشی چیزی میانمار دولت را رد کرده است.

Alvi گفت: سازمان بهداشت جهانی توصیه به دستهای و جسمی فاصله ها “یک شوخی” به هر کسی که دیده شلوغ اردوگاه که در آن بسیاری از ساکنان دسترسی به آب تمیز.

در چادر که در آن درمان پزشکی ارائه شده است, او گفت که او می تواند لمس هر دیوار با حرکات کششی دست و اغلب به ترک برای گرفتن نفس خود را به عنوان چادر هیچ تهویه.

برق وجود دارد و یا دسترسی به هواکش و یا مراقبت های ویژه مراکز در اردوگاه گفت: در کل کشور بنگلادش وجود دارد کمتر از 2000 فن های این کشور 160 میلیون نفر و ويژه در حال حاضر کامل است.

در روز پنج شنبه اول COVID-19 مورد تاييد شد و در اردوگاه های بنگلادش.

کمک های بین المللی به کارگران هشدار داده اند همه گیر می تواند تلفات مهاجر و ترس است که اهدا کنندگان در مواجهه با بحران ها در خانه را فراموش کرده ام در مورد بیشتر آسیب پذیر جوامع خارج از کشور.

COVID-19 نه تنها فاجعه است که می تواند تحمل پایین در Rohingya اردوگاه های پناهندگان.

ژوئن است و فصل باران های موسمی در بنگلادش و در روز شنبه از فاجعه جهانی هشدار و هماهنگی سیستم صدور هشدار قرمز هشدار می داد که یک گردباد است که انتظار می رود به ریزش زمین در این کشور کوچک در جمعه آوردن یک موج طوفان سنگین, بارش برف و جاری شدن سیل.

Alvi, ترس های اضافی آسیبهای روانی برای یک جمعیت که در آن بسیاری از شاهد قتل و تجربه خشونت جسمی و جنسی می تواند فشار خود را در سلامت جسمی و روانی به محدودیت های آن است.

“من می خواهم به مردم یادآوری کند که این افراد قربانیان نسل کشی” او گفت:.

یک کارگر بهداشت از کمک های سازمان پیاده روی با پوشیدن hazmat کت و شلوار در Kutupalong Rohingya اردوگاه پناهندگان در کخس بازار, بنگلادش. (Shafiqur رحمان/آسوشیتد پرس)

Alvi سازمان ارائه آموزش های مجازی به مراقبت های بهداشتی حرفه ای و سازمان های غیر دولتی بر روی زمین است. در حالی که بنگلادش دولت به قطع دسترسی به اینترنت در اردوگاه در شب کمک کارگران ترک اردوگاه و می تواند دسترسی به اینترنت خود را از خوابگاه های که در آن آنها می توانند با دریافت آموزش.

اما او گفت که او می خواهم برای دیدن دولت کانادا در مرحله انجام و بیشتر برای کمک به یک جمعیت که در حال حاضر بسیار آسیب پذیر قبل از همه گیر رسید.

در سال 2018 کانادا متعهد 300 میلیون دلار بیش از سه سال برای پاسخ به مهاجرانی تعدادی بود که نیمی از کانادا فرستاده ویژه به میانمار باب Rae, توصیه کرده بود.

یک Rohingya پناهندگان در یک اردوگاه در جنوب بنگلادش پس از فرار از خشونت ها در میانمار. (فرستاده شده توسط دکتر Fozia Alvi)

Alvi توصیف اخیر حادثه غم انگیز است که او گفت: برجسته نیاز فوری به کمک Rohingya پناهندگان.

صدها نفر از پناهندگان نجات داده شدند پس از دو ماه در دریای که تا به حال تلاش برای فرار به مالزی برای فرار از شرایط بد در اردوگاه بودند اما اجازه ورود به دلیل ترس آنها از گسترش COVID-19.

“بیش از نیمی از آنها کودکان بودند. آنها فرار از جیره غذایی پنج روز به سفر خود را و آنها را در آب به مدت دو ماه. وجود دارد مقدار زیادی از اجساد مردگان آنها حول آنها در آب,” او گفت:, و اضافه کرد که قاچاقچیان به حال مورد ضرب و شتم و تجاوز به برخی از کسانی که در تلاش برای فرار.

زمانی که پناهنده شدند, نجات, آنها بازگشت به اردوگاه آنها سعی کرده بود به فرار.

“Rohingya نیاز امیدواریم که آنها نیاز به یک چشم انداز خود را برای آینده … این حق اساسی بشر است که زندگی هر انسان سزاوار,” او گفت:.

بیش از 22,000 نفر تست مثبت برای COVID-19 در بنگلادش و 328 نفر فوت کرده اند که از یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>