آیا شما هنوز هم نیاز شما مایل ؟

4 ژوئیه سال 2020 در اینجا سه هفته بالا قطعات مالی بینش جمع آوری شده از سراسر وب: یک سال بد به نوبه خود 60"

توسط PATRIS-FUN در 15 تیر 1399

در اینجا سه هفته بالا قطعات مالی بینش جمع آوری شده از سراسر وب:

یک سال بد به نوبه خود 60
"هر کسی عطف 60 سال جاری می تواند به صورت مادام العمر کاهش در مزایای تامین اجتماعی گفت:" مایکل Hiltzik در لس آنجلس تایمز. دستمزد نمایه سازی استفاده می شود برای محاسبه یک فرد مزایای در نظر گرفتن متوسط درآمد ماهانه در طول دوره از یک حرفه ای است. که پس از آن تنظیم می شود توسط یک اقتصاد گسترده "متوسط شاخص دستمزد" که کمک می کند تا دولت حساب برای تورم است. به طور کلی متوسط شاخص دستمزد شده است به نفع بازنشستگان — "دستمزد تمایل به افزایش سریع تر از قیمت های حدود 1 درصد در سال است." اما در این سال و دستمزد و انتظار می رود تا آنجا که 15 درصد آمار به عنوان یک نتیجه از monthslong اقتصادی مستند. کارگران که تبدیل 60 در سال 2009 مواجه شده مشابه کمبود که "ممکن است به 100 دلار در ماه و یا بیشتر است." در این سال تاثیر می تواند سه بار به عنوان پر هزینه است.

آیا شما هنوز هم نیاز شما مایل ؟
"آن زمان برای تصمیم گیری چه باید بکنید خود را با کارت های اعتباری شرکت هواپیمایی" گفت: اسکات مک کارتنی در وال استریت ژورنال. با مردم کمتر سفر کارت از امریکن اکسپرس و تعقیب و گریز است که یک بار محبوب برای اوایل شبانه روزی مزایا و مسافت پیموده شده در حال حاضر با اضافه کردن "پاداش برای صرف در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها" را به نگه داشتن مردم در سرمایه گذاری. اما اگر شما در حال برنامه ریزی در سفر به زودی و شما در حال حمل یک "پایه های هواپیمایی مربوط به کارت اعتباری — که به طور معمول هزینه در حدود $100 سال" — آن را هوشمند برای انصراف از در حال حاضر. "اگر شما دو سال صبر شما می توانید به بازگشت به آنها را با پاداش ثبت نام." اگر شما قطع تنگ, American Airlines,' co-مارک کارت را به طور موقت به ارمغان آورد "گرامی باد" از طریق دسامبر: کارت اعتباری صرف شمارش نسبت به عمر وضعیت نخبگان.

راهنمایی کوچک در چک برای مرده
دولت فدرال فرستاده شده بیش از $1.4 میلیارد دلار محرک پرداخت به مردم مرده گفت: Jason سیلوراستاین در اخبار CBS. پیدا کردن آمد از دولت ایالات متحده پاسخگویی دفتر آژانس که حسابرسی "حدود 3 تریلیون دلار در coronavirus امداد تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس است." در پایان ممکن است دولت فرستاده بود پرداخت های مستقیم از 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج به حدود 160 میلیون نفر است. اما وزارت خزانه داری و توزیع آن خدمات "آیا باید دسترسی کامل به پرونده مرگ که توسط اداره تامین اجتماعی و استفاده شده توسط IRS" پس از نزدیک به 1.1 میلیون پرداخت رفت "به افرادی که مرحوم." IRS می گوید: "این پرداخت باید به بازگشت اما آن را در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای اطلاع بیشتر گیرندگان در مورد نحوه انجام این کار است."

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن