دیمیتری Peskov پوتین سخنگوی فرستاده شده به بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای COVID-19

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین سخنگو گفت: او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus است و در بیمارستان است.

دیمیتری Peskov گفت: آژانس خبری اینترفاکس “بله من و بعد فورا رفت واز بیمار است. من در حال درمان است.”

این خبر درست یک روز پس از پوتین گفت: روسیه موفق شد در کاهش عفونت و اعلام کرد کاهش برخی از سراسر کشور مستند محدودیت.

دو هفته پیش نخست وزیر میخائیل Mishustin اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و مورد نیاز به طور موقت کنار.

Mishustin سخنگوی شنبه اعلام کرد که نخست وزیر “همچنان تحت درمان در یک دولت-اجرای تجهیزات پزشکی” و سلامت او بهبود داد اما هیچ جزئیات در مورد شدت بیماری.

Peskov, 52, شده است سخنگوی پوتین از سال 2008 آغاز شده اما کار او در اوایل 2000s.

روس ها که از ویروس, اما نور و یا هیچ نشانه ای از بیماری مجاز به ماندن در خانه و آن را بلافاصله روشن اگر Peskov بستری نشان دهنده وخامت وضعیت خود و یا یک احتیاط اضافی.

اخیر نزدیکی به پوتین نامشخص

خبرنگاران از کرملین رسانه استخر گفت: در توییتر که Peskov گذشته دیده می شد در روز 30 آوریل “در دیدار با ولادیمیر پوتین.” این روشن نیست که آیا این بدان معنی است که دو تن از آنان در همان اتاق به عنوان پوتین شده است انجام تمام جلسات خود را از طریق تلفنی در هفته های اخیر.

پس در اوایل شیوع رئیس جمهور روسیه به حداقل برسد جلسات و روشن به برگزاری روزانه تماس های تصویری با اعضای کابینه و مشاوران.

روسیه گزارش کرده است بیش از 220,000 تایید coronavirus موارد و 2,009 مرگ و میر — اعداد است که بین المللی مقامات بهداشتی می گویند به طور قابل توجهی undercount واقعی تلفات و روسیه شیوع.

ساعت قبل از پوتین تلویزیونی اظهارات شنبه مورد پایان دادن به این کشور جزئی اقتصادی مستند مقامات بهداشتی گزارش یک رکورد روزانه بیش از 11,600 موارد جدید.

آتش سوزی مرگبار در سن پترزبورگ

درمان coronavirus بیماران قرار داده فشار بر این کشور بسیار منسوخ بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت ها است.

صبح روز سه شنبه یک آتش سوزی در بیمارستان سنت جورج در سن پترزبورگ به کشته شدن پنج coronavirus بيمار در هواکش روسیه مقامات اورژانس گفت.

یک محقق است که دیده می شود از طریق یک پنجره شکسته در صحنه آتش سوزی در بیمارستان سنت جورج در سن پترزبورگ, روسیه در روز سه شنبه. آتش کشته شدن پنج coronavirus بیماران. (دیمیتری Lovetsky/آسوشیتد پرس)

ناشناس مقامات اورژانس خطاب به دولت Tass جدید آژانس.

این آتش سوزی در یک واحد مراقبت های ویژه قرار داده شد در عرض نیم ساعت. آن شده است می تواند ناشی از معیوب ونتیلاتور به آژانس خبری اینترفاکس گزارش با استناد به منابع ناشناس.

پلیس در سنت پترزبورگ دومین شهر راه اندازی کرده است تحقیقات جنایی را به آتش کشیدند.

این نخستین بار نیست که آتش سوزی مرگبار در یک coronavirus بیمارستان در روسیه است. روز شنبه در یک آتش سوزی در Spasokukotsky بیمارستان در مسکو کشته شدن یک بیمار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>