غواصان بازیابی بدن R. F. K. نوه از خلیج چساپیک

بدن دختر سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند واقع شده بود در خلیج چساپیک دوشنبه و بهبود و مقامات گفت: آنها را حفظ خواهد کرد جستجو برای پسرش.

دو رفت و گم شده پس از قایقرانی حوادث هفته گذشته است.

بدن از Maeve کندی تاونسند McKean, 40, واقع شده بود توسط چارلز کانتی شیرجه و نجات در حدود سه کیلومتری جنوب مادرش اقامت در سایه سمت Md., که در آن قایق رانی راه اندازی شد, مریلند, منابع طبیعی, پلیس گفت:.

بدن پیدا شد تقریبا هشت متر زیر سطح پس از یک روز طولانی جستجو که شامل حمل و نقل هوایی و زیر آب تصویربرداری سونار فن آوری است.

Maeve McKean شوهر, دیوید, در یک Facebook پست جمعه گفت: خود خانواده خود quarantining در یک خانه خالی متعلق به همسر و مادر امید را به بچه های خود فضای بیشتری برای اجرا در سراسر از آنها در خانه خود در واشنگتن ،

جستجو برای 8 ساله پسر رزومه شنبه

مقامات می گویند آنها از سر گرفته خواهد جستجو سهشنبه برای پسر هشت ساله Gideon McKean. جستجو آغاز شده و روز شنبه پس از آنکه مقامات در پاسخ به یک گزارش از دو نفر در یک قایق رانی در خلیج چساپیک که به نظر می رسد به پیشی گیرد و توسط بادهای قوی.

دیوید McKean, که گفت که او دل به حتی باید سعی کنید به توضیح است که پسر او بود توصیف او به عنوان یک روح.

“او به عنوان ممکن است 38 او گفت:” در پست خود. “او عمیقا دلسوز کاهش به خواندن ترانه های کودکان اگر آنها شامل یک اشاره از حیوانات و یا افرادی که تحت درمان ظالمانه.”

او گفت که او استفاده می شود را به تعجب در پسر خود را به عنوان یک کودک نو پا, تفکر او بیش از حد کامل وجود داشته باشد در این جهان است. “به نظر من در حال حاضر که او بود” McKean گفت.

او توضیح داد که همسر خود را به عنوان بهترین دوست خود و دلبر که خنده شما می توانید یک بلوک دور.

“او جادویی – با انرژی بی پایان است که او را به سمت ابداع بازی برای کودکان ما در پروژه دیگری در محل کار و یا در جامعه ما و گذراندن وقت با دوستان ما” McKean نوشت. “او درخشان ترین نور من تا کنون شناخته شده است.”

Maeve McKean های سلامت عمومی و مدافع حقوق بشر را به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل. ابتکار عمل را در وب سایت می گوید: کار خود را با تمرکز بر “تقاطع بهداشت جهانی و حقوق بشر است.” McKean قبلا به عنوان دانشیار پژوهشی استاد در دانشگاه شهر نیویورک دانشکده بهداشت عمومی.

کندی تونسند که در خدمت دو دوره به عنوان مریلند معاون فرماندار است که دختر بزرگتر از اواخر سناتور و وکیل ژنرال رابرت اف کندی و خواهر زاده رئیس جمهور جان اف کندی.

“ما Maeve اختصاصی زندگی خود را به جامعه آسیب پذیرترین” کندی تاونسند در بیانیه ای گفت: شب جمعه.

نوه اش Gideon او گفته بود “دوست داشتن” برادر بزرگ که سرآمد در ورزش, معماهای ریاضی و شطرنج. “قلب من خرد است و در عین حال ما باید سعی کنید به احضار به لطف خدا و آنچه قدرت داریم به افتخار امید و انرژی و شور و شوق است که Maeve و گیدئون مندرج در جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>