سنا را بشنود بسته شدن استدلال رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه جمعه و سناتور انتظار می رود به رد استیضاح مقالات عمدتا در امتداد خط حزب در روز چهارشنبه بعد از ظهر. نتیجه استیضاح محاکمه شد هرگز در شک و تردید جدی است — آن را 67 سناتور را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن اگر تمام سناتور رای دادند — اما دموکرات ها به دقت از دست رفته با یک کلید رای جمعه به حکم سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگر شاهدان.

اطلاعات بیشتر در بستن تهمت به اوکراین فشار طرح او استیضاح بیش ادامه به ظهور اما یک تعداد انگشت شماری از کلید جمهوری خواهان می گویند که آنها در حال حاضر بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه را که او را متهم به, آن را فقط به اندازه کافی جدی به حذف او را از اتاق به خصوص در انتخابات سال است. دیگر جمهوری خواهان در آغوش تکان دهنده گسترده بحث در مورد آنچه که یک رئیس جمهور از نظر قانونی می تواند انجام این کار در اتاق رو به جلو قرار داده و سپس تا حدودی لغو با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مدافع Alan Dershowitz.

مورخان و کارشناسان حقوقی بگویید واشنگتن پست که مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد شد که جدی در دراز مدت عواقب برای توازن قدرت بین کنگره و کاخ سفید کاهش بار برای آنچه که رئیس جمهور آینده می توانید انجام دهید.

“که جمهوری خواهان در آغوش یک نظریه است که اجازه آینده سوء استفاده از قدرت” مورخ تیموتی Naftali مدیر سابق ریچارد نیکسون ریاست جمهوری کتابخانه و موزه گفت: پست. “نتیجه تبرئه قابل پیش بینی بود … اما من می ترسم که این روند در سنا بیشتر را قادر می سازد از سوء استفاده رئیس جمهور از انتظار است.” نیکسون نبود استیضاح اما او تنها رئیس جمهور مجبور به بیرون از دفتر با توجه به احتمال محکومیت در یک استیضاح محاکمه.

“این است که نه اغراقی می گویند که حزب جمهوری خواه رفتار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر شبیه یک پادشاه از یک رئیس جمهور” ریاست جمهوری مورخ Jon میچام گفت: پست. “که یک مرکز و مصرف اضطراب از تدوین کنندگان. این یک نکته قابل توجه به سازمان دیده بان حزب از لینکلن و آیزنهاور و ریگان و بوش تبدیل به یک ابزار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که یک داستان تاریخی.” پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de