دروغ و تبلیغات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

تنش بین روسیه و ناتو و آمریکا و چین تبدیل شده اند این بیماری همه گیر کوروناویروس به جلو در حال اجرا اطلاعات جنگ.

به عنوان رهبران جهان تمایل به می گویند به تازگی بشریت در جنگ است. در برابر نامرئی و در عین حال قدرتمند دشمن که اندازه است که احتمالا بهترین اندازه گیری میکرومتر.

اما حتی اگر coronavirus تبدیل شده میلیاردها زندگی وارونه با محدودیت های بی سابقه ای شخصی و آزادی فعالیت های اقتصادی و زندگی عمومی COVID-19 قرار داده است نمی جهان موجود تفاوت های سیاسی بر روی یخ.

تنش بین آمریکا و چین واگرا منافع غرب و روسیه به ظاهر بی پایان بحران در خاورمیانه — این بیماری همه گیر است صرفا ارائه شده همه از این با یک میدان نبرد جدید در جنگ در حال اجرا از اطلاعات است.

بیشتر بخوانید: شک و تردید بیش از چین ادعا می کنند از ضرب و شتم coronavirus

این همه شدید تر چرا که بسیاری از مردم cooped در خانه در طول این بحران صرف زمان بیشتری را در رسانه های اجتماعی. در اوایل فوریه 2, سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد از یک کوروناویروس “infodemic,” توصیف این که “بیش از فراوانی اطلاعات — برخی دقیق و برخی نه که باعث می شود آن را سخت را برای مردم برای پیدا کردن منابع قابل اعتماد و قابل اعتماد و راهنمایی های زمانی که آنها به آن نیاز دارند.”

WHO director-general Tedros Adhanom Ghebreyesus at the Munich Security Conference (picture-alliance/dpa/AA/A. Hosbas)

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در کنفرانس امنیتی مونیخ

که Tedros Adhanom Ghebreyesus دو برابر کردن این هشدار دهنده در کنفرانس امنیتی مونیخ بعد از آن ماه است.

“خبر جعلی گسترش سریع تر و آسان تر از ویروس است و می تواند فقط به عنوان خطرناک است,” او گفت:. چیزهایی که واقعا بهبود یافته از.

بیشتر بخوانید: “ما تنها در آغاز coronavirus بحران’ می گوید مورخ اقتصادی

روسی دروغ

اسپوتنیک نیوز نوشت: در ژانویه 22, که این ویروس در انسان ساخته شده یک سلاح ایجاد شده توسط ناتو است. این اولین قطعه از اطلاعات نادرست در مورد COVID-19 به نظر می رسد در EUvsDisinfo پایگاه داده. خدمات در اتحادیه اروپا در امور خارجی دفتر شده است ورود به سیستم روسی دروغ در 15 زبان پس از 2015.

مثلا دروغ در ویروس های ساخته شده در ایالات متحده آزمایشگاهی نیز منتشر شده توسط اسپوتنیک در آن خدمات عربی. این مخاطبان گرایش به مهم تر از آمریکا و در نتیجه بیشتر مستعد ابتلا به چنین تئوری های توطئه است. ده ها تن از دیگر وب سایت های عربی در زمان قرار است داستان خود, از جمله یک سایت جعلی به دنبال تقلید از بی بی سی.

کارشناسان در EUvsDisinfo باید دنبال یک جریان دروغ از رسانه های روسی و دیگر رسانه های نزدیک به کرملین. همه آنها تمایل به دنبال جای مشابه استعارههای: پنتاگون بود که در پشت آن همه نخبگان حاکم در گسل در آن همه یک شگرد برای سرپا نگه داشتن ما جهانی هژمونی واقعی هدف جدید استبدادی در جهان.

داخلی اتحادیه اروپا سند دیده می شود با خبرگزاری رویترز صحبت می کند از یک جامع کمپین دروغ از روسیه که گفته می شود با هدف افزایش coronavirus’ تاثیر ایجاد وحشت و کاشت شک و تردید است. مسکو به سرعت رد همه اتهامات.

خطوط میفروخت توسط رسانه های نزدیک به کرملین تمایل به تضاد با یکدیگر این روز است. گاهی اوقات این بیماری همه گیر است که همه یک نیرنگ و سپس به طور ناگهانی ما فکر آخرالزمانی حالات مانند فروپاشی منطقه شنگن the break-up ناتو و یا حتی فروپاشی کشورهای بالتیک. با توجه به نتیجه گیری از EUvsDisinfo این دروغ بازوی کرملین با هدف تضعیف همبستگی در طول یک بحران است که خواستار اعتماد و همکاری است.

بیشتر بخوانید: مقایسه است coronavirus نرخ مرگ و بیهوده ؟

بازیافت زباله

وزارت امور خارجه ایالات متحده در پاسخ به EUvsDisinfo جهانی تعامل مرکز (GEC) که همچنین می پردازد توجه به چینی ایرانی و اسلامی تبلیغات.

GEC را Lea گابریل قبلا یک عامل سیا هشدار داد در جلسه هفته گذشته که دروغ بود و شکوفایی خود را “اکوسیستم.” برای مثال اگر یک خروجی منتشر باطل آن است که اغلب برداشت بعدی توسط رسانه های چینی. این گزارشات بعدی خواهد بود سپس بازتوییت شده توسط روسیه به عنوان اگر آنها تا به حال به طور مستقیم از چین.

مثال دیگری از بازیافت دروغ را می توان در اواسط ماه مارس توییت از یک دیپلمات چینی. پکن با وزیر خارجه سخنگوی ژائو Lijian نوشت: روز 12 مارس که این ویروس تا به حال شکسته در آمریکا خواستار اطلاعات در مورد “بیمار صفر است.”

بعد ژائو ارسال شده داستان از تحقیقات جهانی ترغیب پیروان خود را به آن عبور کند. وب سایت مستقر در مونترال به تصویر می کشد خود را به عنوان یک مخزن فکر می کنم و در عین حال ترافیک در درجه اول در تئوری های توطئه است. در این مثال این ادعا که ما شرکت کنندگان قاچاق coronavirus به ووهان در چین طی ماه اکتبر گذشته نظامی جهان, بازی ورزشی, رویداد.

تحقیقات جهانی به نوبه خود به نقل از یک گزارش از جهانی بار در چین کمونیست دولت به زبان انگلیسی منادی. در جهانی بار اصلی این نظریه مطرح شده توسط دانشمندان چینی — اما از طریق تحقیقات جهانی آنها به هوا خود را coronavirus توطئه بدون بلافاصله ظاهر می شود به یک تبر به عمل خرد کردن یا اسیاب.

حداقل یک دوجین چینی سفیران در سراسر جهان توجه ژائو تماس برای به اشتراک گذاشتن ساختگی پست; آن زخم تا با بیش از 12000 عکس و 20000 لایک.

بیشتر بخوانید: آیا coronavirus جرقه موج غذایی کشت ؟

اما در حال حاضر GEC, یادداشت های چینی تبلیغ اتحادش را تغییر رویه. دیگر آن است که به دنبال به تصویر کشیدن ما به عنوان ویروس’ راز منبع. به جای آن تلاش برای قرار دادن موفقیت نسبی چین را مهار استراتژی در تمرکز همه در حالی که انتقاد از ما برای stigmatizing چین ناعادلانه به عنوان ویروس’ منبع. و البته ژائو نگه داشتن است تا با دروغ منظور از روز در خوراک.

کرونا ویروس و یا چین virus

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد و نه علاقه خواستار COVID-19 “چین virus.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, ترجیح به کمی خاص تر با “ووهان ویروس.” چهارشنبه گذشته یک G7 پیشنهاد برای رسیدن به یک بیانیه مشترک شک و تردید عمل بیش از یک اختلاف در آنچه به تماس با ویروس.

آمریکا می خواست به جای تمرکز بر چین را شکست زمانی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده و با وجود مقاومت از اروپا است. Pompeo متهم چین خودداری اطلاعات در مورد ویروس و آگاهانه پخش اطلاعات نادرست در منبع بیماری همه گیر.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: چین و مسئول عمل

“چین اولین کشوری بود که به دانستن در مورد خطر ابتلا به جهان از ویروس” Pompeo گفت. “و آنها بارها و بارها به تاخیر افتاد اشتراک گذاری این اطلاعات را با جهان است.”

Pompeo در ادامه به اشاره به فعالیت های مقامات مانند ژائو Lijiang و گفت که نمایندگان ارشد چین حزب کمونیست حال تبلیغ “crazy talk” در مورد ویروس بودن ما bioweapon.

مقدار زیادی از سرزنش به اشتراک گذاشته شود

مسلما آمریکا با انتقاد از چین برای عدم تشخیص ویروس’ دامنه خواهد حلقه کمی کمتر توخالی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و نه هفته را صرف بازی کردن این تهدید است.

ادامه مطلب: نظر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نتواند در coronavirus بحران

بیشتر چه برخی از مقامات ارشد جمهوری خواهان به هیچ وجه مخالف به حمایت وحشی تئوری های توطئه در تلویزیون. در ماه فوریه به عنوان مثال سناتور تام پنبه گفت: فاکس نیوز که سلاح های بیولوژیکی تسهیلات در ووهان بود به احتمال زیاد منبع ویروس است.

Ayatollah Ali Khamenei gives a speech in Tehran about the coronavirus (picture-alliance/dpa/Iranian Supreme Leader's Office)

ایران رهبر معنوی آیت الله علی خامنه ای ادعا می کند coronavirus است ما bioweapon

اما همه چیز واقعا غم انگیز زمانی که میراث دروغ به پایان می رسد تا با داشتن اثرات بسیار واقعی. برای مثال وقتی ایران آیت الله علی خامنه ای را رد کرد و به ما در ارائه کمک در طول یک آدرس به ملت کرد و گفت: این ویروس بود ما bioweapon. “هیچ کس به شما اعتماد دارد,” او گفت: ما در این آدرس.

بیشتر بخوانید: Bolsonaro polarizes برزیل با سهل انگاری coronavirus پاسخ

سازمان غیردولتی پزشکان بدون مرز نیز تا به حال به بیرون از اصفهان سازندگان: بیمارستان آن برای 50 نفر. ایران با تندروها بود اعتراض خود را به حضور وی از سوی مامورین که پزشکی متخصص عملیات ها که در واقع یک پوشش برای غرب جاسوس. برخی از ایرانیان مسئول به پرداخت هزینه برای این بحث ارزیابی با زندگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>