ایده هایی برای پلیس اصلاحات هستند percolating در سراسر ایالات متحده و فراتر از آن در میان موجی از اعتراض. در یکی از رادیکال تر طرح مینیاپولیس شورای شهر گرفته مراحل اولیه برای از بین بردن نیروی محلی.

که می رود به مراتب فراتر از آنچه است که پیشنهاد در سطح ملی است.

در فدرال لایحه پیشنهادی دوشنبه دموکرات ها خواهد اجازه می دهد مدنی مناسب در برابر پلیس بان chokeholds محدود بدون دست کشیدن از حملات نیاز به پلیس برای انتشار استفاده-از-نیروی اطلاعات و پیاده سازی اجباری افسر آموزش مجدد.

یکی آمریکا و جامعه اما در حال حاضر رفته شدید تر مسیر حل این نیروی محلی.

در کانادا مهاجرین بروس اصلی شاهد آن است.

او از چند دهه پیش برای شروع یک جامعه سازمان در کامدن (آرکانزاس), N. J., یک شهر یک بار شناخته شده به عنوان خطرناک ترین در ایالات متحده طولانی گرفتار آسمان بالا قتل و نرخ بی شمار باز هوا بازارهای مواد مخدر.

کل کمدن نیروی برچیده شد چند سال پیش. یک نیروی بزرگتر بازسازی شد در رابطه با اطراف شهرستان پس از چند تنظیمات اصلی است.

افسران باز آموزی, کار خود را, شرایط تجدید نظر شد و بزرگتر شهرستان در سطح نیروی مجددا راه اندازی شد, نه تنها با بیشتر افسران بلکه با تجدید تمرکز: خدمت به جامعه است.

یک پلیس اصلاحات آزمایش

بیرون رفت و شهری-جنگجو نگرش است. در آمد نگهبان. جدید دپارتمان سیاست گفت: ماموران دیگر نمی خواهد در نظر گرفته شود بر تعداد آنها بازداشت و بلیط.

به جای آنها گفته شد به گشت و در معاشرت با ساکنان و ساخت یک مخزن از اعتماد به پس از قرعه کشی در یک بحران.

ساکنان کامدن (آرکانزاس) واقع در نزدیکی فیلادلفیا می گویند آن موفق بوده است. قتل ها توسط دو سوم از سال قبل از پلیس اصلاحات و به طور کلی جرم و جنایت خشونت آمیز به پایین است که توسط تقریبا نیمی.

جدید رئیس پلیس نه تنها از شرکت در زندگی توجه به اعتراض های ماه گذشته, او کمک کرد و رهبری آن است.

ونکوور بومی بروس اصلی دیده می شود در اینجا در سمت چپ به رهبری یک جامعه سازمان برای چندین دهه در کامدن (آرکانزاس), N. J. که تحت اصلاحات عمده در پلیس. (فرستاده شده توسط بروس اصلی)

“[اصلاحات] بسیار بحث برانگیز” گفت: اصلی ونکوور مادری که زندگی کرده است و از سال 1988 در کامدن (آرکانزاس) جایی که او تاسیس شهری,وعده, ایمان مبتنی بر گروه او هنوز هم منجر می شود.

“[اما] شده است واقعا مثبت است. این تشویق در لحظات بود برای دیدن برخی از میوه است که کار سخت است.”

زنی که چراغ کمدن اخیر Black Lives Matter مارس, Yolanda Deaver اجرا می شود یک سالن مو. او گفت: ماموران را غالبا پاپ به فروشگاه او بپرسید که چگونه او را انجام می دهند.

افسران حتی یک کباب پز ایستاده در نزدیکی عمه او را به خانه و سازماندهی منظم جامعه cookouts, او گفت:.

معاون نانسی پلوسی و دموکرات کنگره رعایت یک دقیقه سکوت به افتخار جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران در داخل رهایی سالن در ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در واشنگتن است. دموکرات ها خود پرده برداری کرد قانون پیشنهادی برای پلیس اصلاحات دوشنبه. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

زمانی که او اعلام کرد قصد دارد برای اعتراض اواخر ماه گذشته یک افسر رسیده و خواسته به شرکت. کلمه اطراف کردم و رئیس پلیس جوزف Wysocki زخم پیوستن به در.

در این مراسم Deaver گفت که او خواسته رئیس برای برگزاری یک بنر و منجر ماه مارس با او.

“فرمانده گفت: من مجموعه ای از تن” او در مصاحبه ای گفت:.

“اما او تن — از آنجا که او نمی آمد با شورش دنده.”

حرکت جدید برای تغییر

کمدن مشکلات ردیابی کسانی که از امریکا در آخرین نیم قرن. آن را یک بار شلوغ صنعتی hub خانه را به سوپ کمپبل RCA و اوایل تلویزیونی تولید قبل از شهر بود walloped شروع در دهه 1960 توسط یک سه گانه-whammy: صنعتی شورش و مواد مخدر بیماری همه گیر.

در حال حاضر آن را در لبه پیشرو از دیگر روند: پلیس اصلاحات.

خواستار تغییر هستند انعکاس در سراسر کشور با لوایح متعددی پیشنهاد شده در سطوح ایالتی و فدرال در طول موج اعتراض باعث مرگ جورج فلوید درگذشت زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25.

تماس برای پلیس اصلاحات شامل د-تنش های آموزشی برای افسران پس از حوادث مربوط به پلیس می تواند حل و فصل شود و بدون خشونت است. (Carlos Barria/فردا نیوز)

چندین نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها در حمایت از معترضان تقاضا برای اصلاحات. که در میان صحنه های از تظاهرکنندگان بودن آمار و گاز کشته; پلیس غارت پزشکی ایستگاه راه اندازی توسط معترضان و یک مرد مسن در بوفالو راندند به زمین توسط افسران چپ و خونریزی از سر.

حتی قاطعانه pro-پلیس و رسانه ها در حال پیوستن به این گفتگو.

تنها در یک ساعت در صبح روز جمعه فاکس نیوز, فرار یک بخش در پلیس اصلاحات; نشان داد تصویری از بوفالو از خونریزی 75-سال-مرد; و تا به حال panellist پیش بینی است که تغییر اجتناب ناپذیر است.

“من شده است گفت: برای چند سال گذشته … آمریکایی پلیس است که در یک چهارراه. هیچ کس به من گوش بده” مایک Cutone سابق ماساچوست افسر و یک کهنه سرباز گفت: فاکس نیوز در مصاحبه ای در مورد کار جدید خود را در جامعه-محور آموزش است.

“ما فقط زد که بیش از چهارراه علامت. آمریکا پلیس به برخی از نوآوری است.”

یک تحقیق در آمریکا و رسانه های عمومی سه سال پیش به این نتیجه رسیدند که 34 متحده نیاز نیست افسران تحت de-تشدید آموزش برای یادگیری استراتژی برای آوردن آرامش به لحظه زمان.

30 ایده برای اصلاحات

یک تغییر نگرش است که به خوبی در جریان است در بعضی از نقاط.

یک گزارش عمده در چهار سال پیش توسط واشنگتن-بر اساس پلیس اجرایی تحقیقات فروم مورد بحث چگونه تاکتیک خاصی بودند بیرون رفتن از رواج در میان ایالات متحده آمریکا نیروهای پلیس — مانند تیراندازی در حال حرکت وسایل نقلیه و یا هر چیز با توجه به عرض 21 فوت یک تهدید بالقوه است.

این گزارش توصیه می شود 30 اصول جدید به د-تشدید درگیری.

LaShawn کنلی نشسته در بخشی از یک “سیاه زندگی از ماده” پیام نقاشی در خیابان در مقابل کاخ سفید در اعتراض روز شنبه در واشنگتن است. (لی میلیس/فردا نیوز)

یک اصل کلیدی: کاهش تعاملات. به جای تلاش برای حل و فصل بحران به سرعت و حرکت بر روی بعدی, تماس ماموران باید به دنبال خرید زمان گفت: گزارش — آن آنها را تشویق به حفظ فاصله از متهمان و آغاز تعاملات و نه با سفارش اما با یک سوال.

ایده این است که زمان یک متحد در بازگرداندن آرامش و منطقی تصمیم گیری است. این گزارش همچنین ارائه مشاوره برای واضح تر ارتباط با اورژانس کنندگان و با خانواده بیمار روانی مردم است.

به این نتیجه رسیدند که پلیس استخدام دریافت راه بیش از حد کمی آموزش در خنثی کردن تنش است.

اولین اصل در این گزارش ذکر شده اما شامل یک نگرش نه یک تاکتیک: در آن می گوید: نیروهای پلیس باید درمان زندگی انسان به عنوان مقدس است.

یکی از ساکنان تجربه

که چگونه یعقوب رودریگز مشاهده پلیس نگرش در حال رشد در کامدن (آرکانزاس). 38 ساله سازمان جامعه به یاد می آورد افسران بودن دلیلی خصمانه است.

برای مثال زمانی که او با بازی در خیابان با دوستان او گفت: ماموران چخ آنها را دور بدون درخواست اگر آنها تا به حال در جاهای دیگر به بازی.

این شهر بسیار خطرناک و فضاهای عمومی از جمله در استفاده نامناسب که لیگ کوچک بیس بال ناپدید شده وجود دارد برای 15 سال است.

یک حادثه میله به طور خاص برای رودریگز.

یعقوب رودریگز دیده می شود در اینجا در مرکز این عکس گفت: پلیس در کامدن (آرکانزاس), N. J., بسیار متفاوت است از زمانی که او بچه بود. اما او هنوز هم می بیند اتاق را برای بهبود. (فرستاده شده توسط یعقوب رودریگز)

او 12 در حال اجرا یک مواد غذایی ماموریت برای مادر خود را. پلیس به دنبال یک مرد با یک تفنگ ، رودریگز کوچک بود حتی برای یک pre-teen.

او گفت: ماموران متوقف و او را هل داد او را در برابر یک دیوار frisked او قرار داده و او را در یک ماشین پلیس و او را سوار دور.

زمانی که آنها متوجه شدم آنها ساخته شده است یک اشتباه او گفت: آنها فقط او را به عقب راند و او کاهش یافته که در آن آنها می خواهم او را در بر داشت.

“بدون عذرخواهی” گفت: رودریگز که در حال حاضر با این نسخهها کار با یک سازمان فراهم می کند که پناهگاه برای بدون همراه مستند نشده افراد زیر سن قانونی.

“آنها فقط در رفت و چرخ خود را از راه…. چیزی که باعث می شود آن را دشوار است برای برخی از ما به اعتماد به پلیس است.”

یک فیلم مستند در بودجه توسط وزارت دادگستری در طول دوران اوباما تواریخ کمدن پست-2013 تلاش اصلاحات.

برخی از افسران در این ویدئو توصیف اولیه خود را مقاومت در برابر تغییرات — اما گفت: تاکید بر یک کندتر و همدلی بیشتر است واقعا کار می کرد.

سازمان دیده بان | پلیس اصلاحات در کامدن (آرکانزاس), N. J.

رودریگز گفت: هنوز هم وجود دارد کار را به انجام.

او گفت: این شهرستان باید سرمایه گذاری بیشتری در جامعه خدمات و رابطه ساختمان. این ایده رانندگی برخی از معترضان’ زمان تماس به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و انتقال پول در جاهای دیگر.

مقاومت مواجه و نقش اتحادیه های کارگری

برخی از افسران می گویند تغییرات در حال حاضر رفته بیش از حد است.

منتقدان از پلیس اصلاحات استدلال کرده اند که د تشدید تاکتیک قرار داده و افسران در معرض خطر است و یک رویکرد تهاجمی تر لازم است در یک کشور با بسیاری از اسلحه.

پلیس اتحادیه های کارگری شناخته شده اند به شدت فشار به عقب بر تلاش در اصلاح و یا افسر نظم و انضباط.

برای مثال فقط در چند روز گذشته 57 افسران حاضر به باقی می ماند در بوفالو شورش تیم ملی پس از همکارانش متهم شدند در آسیب از سالمندان مرد است.

خود را به جرم اعتصاب آمد و پس از بوفالو پلیس اتحادیه این گزارش گفت: این امر برای جلوگیری از پرداخت هزینه های قانونی برای افسران متصل به زمان تظاهرات.

پلیس گروه گزارش همچنین ناراحتی در دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن برای صحبت کردن در مورد ساز و کارهای نظارتی.

اتحادیه قرارداد تاثیر در خیابان برخی از محققان می گویند.

پروژه های مختلف تحقیقاتی — یکی در دانشگاه شیکاگوو یکی دیگر مربوط به دانشگاه ویکتوریا محقق راب Gillezeau — یافت که حوادث خشونت آمیز پلیس ، با افزايش جدید چانه زنی جمعی.

“من برخی از پوش بک از اتحادیه در مفهوم de-تشدید” سابق مینیاپولیس رئیس پلیس Janeé Harteau گفت: در پلیس اجرایی تحقیقات فروم گزارش.

“ما قصد داریم که مقاومت چرا که ما چگونه خنثیسازی آموزش های حفر شده به مردم و طرز فکر آنها را به حال برای 20 یا 30 سال ؟ آن را به سختی می شود.”

او ساخته شده که نظر به چهار سال قبل یک افسر در شهر با سابقه طولانی در شکایت, زانو بر گردن فلوید درگذشت رها کردن یک موج خشم است که موج در سراسر ایالات متحده و فراتر از آن با شدت چنین است که آن را در حال حاضر تهدید کل مینیاپولیس نیروی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de