جان الیور آغاز شده و روز یکشنبه هفته گذشته امشب با برخی از جوک ها در مورد حیوان خانگی آناتومی واقعی, داستانی, و احتمالا خوانده شده — هر چند اگر شما در حال کار از خانه مهم نیست ؟ خوب کار از خانه “چیزی است که تنها در حدود یک سوم از مردم قادر به انجام این کار در این کشور” الیور گفت. او به جای متمرکز بر چگونگی شیوع کروناویروس مؤثر است “بیکاران و کسانی که در حال حاضر نیاز به ترک خانه و به خاطر آنها کار ضروری’ شغل است.”

یک “سرسام آور” 10 درصد از نیروی کار خود را از دست داده مشاغل در سه هفته گذشته “و دولت فدرال گرفته است برخی از گام های بزرگ برای محافظت از این افراد” الیور گفت. “متاسفانه اعدام شده است کمتر از ایده آل” با اشکالات در چک برنامه حفاظت و بحران از غفلت دولت, بیکاری, برنامه های, به علاوه “واقعیت این است که برای بسیاری از مردم که از دست دادن شغل خود را از آنها پس از از دست دادن سلامت خود را بیمه — و این است که برای قرار دادن آن ملایم بسیار بد برای که به اتفاق می افتد.”

“ضروری” کارگران در بهداشت و نگهداری مواد غذایی فروشگاه — به معنای واقعی کلمه به خطر زندگی خود را زمانی که آنها به کار و “ضروری” شرکت نیاز به انجام همه چیز را به مراقبت از خود کارگران الیور گفت. “به طور گسترده تر ما باید به طور جدی فکر می کنم در مورد اینکه آیا داشتن بیمه درمانی ما سیستم را به استخدام یک ایده خوب است. چون من می خواهم استدلال می کنند آن یقین نیست.”

“در حالی که بسیاری از مشکلات ما مجبور به مقابله با الان نیست ایجاد شده توسط coronavirus آن انداخته است یک نور افکن در برخی از بزرگترین معایب چگونه در سیستم ما عمل” الیور گفت. “چیزهایی مانند پرداخت مرخصی استعلاجی و خطر پرداخت اساسا band-ایدز — و ما کاملا به آنها نیاز دارید در حال حاضر از آنجا که ما در حال خونریزی — اما زمانی که این است که بیش از این کشور برای رفتن به نیاز به بیش از band-ایدز است. این دیگه نیاز به f—ing عمل جراحی است. چیزهایی که نیاز به تغییر و نه ” بازگشت به حالت عادی است.’ Cntl-Z-ing ما را به چگونه ما در سال 2016 است که به سادگی نمی خواهید به آن را کاهش دهد.”

آن را “بدتر” به تماشای برخی از محافظه کاران نگران “ما ممکن است انجام بیش از حد” الیور گفت. “هیچ بهتر وجود دارد استدلال به صورت دائمی دولت رفاه از تماشای خود دولت به شدت در تلاش برای ساخت یک زمانی که آن را در حال حاضر خیلی دیر است.” امریکا “را از این طریق دریافت کنید,” او اضافه شده است. “سوال این است که چگونه ما از این طریق دریافت کنید و چه نوع کشور ما می خواهیم به در طرف دیگر.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de