آیا یک “سوسیالیستی” برنده نیوهمپشایر? هر کسی می تواند اما یک oligarch’ گرفتن او ؟

سناتور. برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر “برای اولین بار-در-این-ملت” اولیه شب گذشته و امروز صبح “هم زد” مبارزات صورت وجودی سوالات مختلف ضرورت.

می توانید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بازیابی در متنوع تر کارولینای جنوبی اولیه در پایان ماه ؟ مسابقه بیش از الیزابت وارن سناتور.? است “شهردار پیت” Buttigieg هنوز هم یکی در حرکت و یا آن را در حال حاضر سن. ctq — یا نه رفتن در هر نقطه اما در آینده رای و پس از آن در نهایت ؟

سوال وجود دارد که این کشور به عنوان یک کل ممکن است به طور ناگهانی پیدا کردن علاقه بیشتری است ساندرز واقعا سوسیالیستی? است مایکل بلومبرگ میلیاردر واقعا oligarch? آیا هر یک از آن ماده نوامبر و انتخابات ؟

چند هفته پیش ساندرز قطع یک CBS مصاحبه زمانی که او مقدمه یک سوال با “شما خود اعلام کرد سوسیالیستی است.”

“دموکراتیک قرار داده است که در آن وجود دارد لطفا” ساندرز مودبانه به کارگردانی او است.

احتمالا ساندرز بدان معنی است که او واقعا دموکراتیک سوسیالیستی هر چند برخی معتقدند او باید گفت: سوسیال دموکرات. این واقعیت است که او نیز بارها و بارها توضیح داده شده خود را به سادگی به عنوان یک سوسیالیست — CBS مصاحبه درست بود زمانی که او گفت: به طوری که یک ماده از رکورد های عمومی.

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است و صرف صدها میلیون دلار از چند میلیارد دلاری ثروت در مبارزات انتخاباتی خود. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

“در ورمونت همه می دانند من سوسیالیستی” او گفت: در یک سال 1989 گفتار و کمی متنبه ترقی خواهان که از ترس با استفاده از کلمه.

این “سوسیالیستی” برچسب

در سال 2009 عضویت در خبرنامه, به ترکیبات ساندرز آغاز شد و با خندیدن در مورد یک کنگره جمهوری خواه آلاباما. “من شرط می بندم من تنها سوسیالیستی او می داند که” او نوشت: قبل از رفتن در مورد طبقه متوسط زندگی در فنلاند.

در پایان که همان عضویت در خبرنامه ساندرز بود ارج درس ایالات متحده می تواند از یادگیری اجتماعی کشورهای دموکراتیک که نشان می دهد او فقط نیست که آنها در مورد برچسب ، او خوشحال بود به معاشرت خود با سوسیالیسم حکم بزرگ گاهی اوقات و بار دیگر دموکراسی اجتماعی در خاص— فقط تا زمانی که هیچ کس اشتباه او را برای یک کمونیست. او همیشه روشن در مورد آن است.

اما این قابل فهم است که روزنامه نگاران را توصیف ساندرز به عنوان یک “خود اعلام کرد سوسیالیستی” تا حدودی به این دلیل که او اغلب می گفت تا خود و تا حدودی به دلیل تعریف او دقیق تر از آن را می توان پر.

عمیق, تاریک, سوراخ خرگوش اشاره به کسانی که می خواهید به پین کردن ساندرز ایدئولوژی به آن 12th نقطه اعشار از دقت صرفا برای اتصال دقیق ترین برچسب به آن است. شما احساس چگونه خوب استدلال می تواند به نوبه خود از ماریان Tupy را در سال 2016 مقاله آتلانتیک مجله برنی است نه سوسیالیستی و امریکا است و نه سرمایه داری.

Tupy ساندرز معتقد است و نه سوسیالیستی و نه سوسیالیستی دموکراتیک — اما یک سوسیال دموکرات. شما ممکن است آن را بخوانید و اختلاف نظر دارند. (و یا شما ممکن است فرسوده شده توسط آن و فقط به تلاش برای کشف کردن هر یک از آن.)

در هر صورت وجود دارد مقدار زیادی از نمونه هایی از ساندرز پر کردن جاهای خالی در مورد خود را در زبان ساده به اندازه کافی است که آن را علوم سیاسی دکترا به آن را کشف کردن.

سازمان دیده بان | مایکل مور چرا او حمایت برنی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن:

مایکل مور فیلمساز حمایت برنی ساندرز و بسیاری در مورد آن می گویند (و در مورد کانادا). تمدید گفتگو با CBC را پل شکارچی. 5:34

در اینجا او از همان سال 1989 بیان نقل قول شده در بالا: “به نظر من سوسیالیسم معنا نیست که مالکیت دولتی از هر چیز با هر وسیله آن را به معنی ایجاد یک ملت و یک جهان که در آن همه انسان ها باید از استاندارد مناسب زندگی می کنند.”

در هر صورت چه تغییر را از خود بهانه گیر جانبی کمتر احتمال دارد ساندرز را به فکر کردن در مورد سوسیالیسم از بیداری به گسترده تر واقعیت است که او را نه فقط در حال اجرا در ورمونت کنه.

یک نظرسنجی گالوپ سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که از طیف وسیعی از امکان ریاست جمهوری فنی — نژاد و مذهب و سن — تنها سوسیالیسم است که به نوبه خود برای اکثریت آمریکایی ها. فقط 45 درصد می گویند که آنها می تواند پشتیبانی سوسیالیستی برای رئیس جمهور. حتی ملحدان را بهتر است در 60 درصد است.

سوسیالیستی یا نه ساندرز می توانید جزئیات یک نظرسنجی. و به طوری که تیم خود را توسعه داده است گریزی به اصطلاح او یک بار promiscuously در آغوش گرفت. به همین ترتیب این جای تعجب نیست که مخالفان سیاسی خود را به ویژه جمهوری خواه آنهایی که می خواهید را به مطمئن شوید که سوسیالیستی برچسب شرح زیر او را در اطراف مانند blackflies در ورمونت اردوگاه در فصل بهار.

Sanders تیم می داند که بازی بیش از حد. به تازگی, به عنوان آنها به سرعت در طول مبارزات انتخاباتی آنها متوجه شده ام در آینه دید عقب که بلومبرگ سابق شهردار نیویورک دارای کشیده به چشم در پشت آنها. به عنوان او را به دست آورد در ساندرز تیم آنها گرفته ام به او را خواستار oligarch.

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز صحبت می کند در یک کمپین توقف در هانوفر مسافرخانه دارتموث در روز یکشنبه. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

“ما نباید خواهید الیگارشی یا حکومت توانگران از این کشور قادر به خرید در انتخابات” گفت: Sanders, مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, نینا ترنر در تلویزیون از نیوهمپشایر دوشنبه. او ساخته شده یک اشاره مستقیم به بلومبرگ که صرف صدها میلیون دلار از چند میلیارد دلاری ثروت در مبارزات انتخاباتی خود.

“میلیاردر” مشتق از یونانی باستان و به معنی “حکومت های چند.” به طور معمول هنگامی که ما آن را بشنوند و این روزها آن را توصیف میلیاردر روس ساخته شده است که بخت و اقبال خود را در آتش فروش (سرقت برخی ممکن است استدلال می کنند) از دارایی های دولت پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی و کسی که حفظ روابط نزدیک به کرملین. از زمان به زمان الیگارشی روسیه آمده تا در گزارش های خبری در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در املاک و مستغلات.

بنابراین آن را خنثی اصطلاح آن را یک تحقیر امیز. و به طور طبیعی وجود دارد هیچ سخنرانی یا نامه از بلومبرگ با افتخار ادعا او را oligarch راه ساندرز می گویند او یک سوسیالیست.

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., اذعان ساندرز پیروزی در روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه. (اریک Thayer/فردا نیوز)

این استدلال که بلومبرگ است oligarch واقعا استدلال که ایالات متحده یک الیگارشی اگر آن را سخت به یک جامد مورد که برای نتیجه گیری.

اما این دیدگاه که آن را در حال حرکت در این جهت به اشتراک گذاشته شده است توسط برخی از محققان که نفوذ سیاسی فوق العاده ثروتمند کلاس — “یک percenters” رشد commensurately با تقریبا بدون محدودیت جریان پول خود را به سیاست با تشکر از رول-بازگشت از مقررات مالی مبارزات انتخاباتی.

صرف این واقعیت از بلومبرگ میلیاردر خود را در تامین مالی مبارزات انتخاباتی است که به اندازه کافی برای برخی از به نتیجه گیری او در تلاش است برای خرید در انتخابات ریاست جمهوری و موفقیت او خواهد بود گام دیگری در امتداد جاده به یک الیگارشی از انواع.

ساندرز است نه یک دموکرات و مهر شد, ثبت نام حزب جمهوری خواه زمانی که او برای شهردار شهر نیویورک است. که انباشته در بالای هر چیز دیگری باعث می شود آن را سخت به تصور کنید که یک بزرگتر اتش از سنت های دموکراتیک از یک مرحله نهایی مسابقات بین آنها برای روح حزب در این تابستان.

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز به همراه همسرش جین o’meara ساندرز و دیگر بستگان را به عنوان او صحبت می کند در نیوهمپشایر اولیه شب تجمع در منچستر, N. H. U. s. 11 فوریه سال 2020 است. REUTERS/Mike Segar (رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>