فرزندان از مالک خواسته خود را به تازگی سرنگون مجسمه برداشته شود در سال 2017

سانجی گوپتا, CNN, ارشد پزشکی خبرنگار رشد نسبتا برافروخته بیش از وضعیت فعلی coronavirus بحران در ایالات متحده است.

گوپتا در سی ان ان صحبت می کرد صبح روز پنجشنبه پس از روز چهارشنبه ایالات متحده یک رکورد جدید برای, شماره جدید COVID-19 موارد گزارش شده در یک روز با فلوریدا و تگزاس هر دو تایید بیش از 5000 عفونت های جدید و کالیفرنیا تایید بیش از 7000.

“این سخت است چه چیزی اتفاق می افتد در اینجا در این کشور در حال حاضر” گوپتا گفت. “هنوز هم وجود دارد یک مسیر رو به جلو — ما باید به درک که — اما در برخی از نقطه ما در حال رفتن به یک مسیر روشن به جلو دیگر این ویروس فقط می خواهم به گسترش به یک نقطه که در آن ما نمی توانیم آن را کنترل کنید.”

سی ان ان John Berman مشاهده شده است که “من فکر نمی کنم من تا کنون شنیده ام شما به صدا در پس نا امید” در طول کل بحران و گوپتا به نظر نمی رسد اختلاف نظر دارند.

“من نمی توانم باور دارم که ما در مخمصه است که ما در حال حاضر در,” او گفت:. “…ما بزرگترین کشور روی زمین است. ما باید قادر به شکل اولیه است. ما باید قادر به تست. و در حال حاضر ما هنوز داشتن بحث در مورد اینکه آیا یا نه ما باید با قرار دادن این گروه با ایدز در مشکل مانند ماسک. موثر band-ایدز, اما هنوز هم band-ایدز بر روی این مشکل است. و ما هنوز حتی مطمئن نیست که ما می خواهیم به انجام این کار است.”

گوپتا افزود: “ما باید یک بیمار خونریزی در مقابل از ما. ما می دانیم چه کاری انجام دهید و ما آن را انجام نمی. و آن است که, آره, آن را خسته کننده برای اطمینان حاصل کنید.” برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>