درک چوین سابق پلیس متهم در جورج فلوید مرگ چهره 9 فرار از پرداخت مالیات شمارش

سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل به مرگ جورج فلوید متهم شده بود روز شنبه با چند جنایت فقره فرار از پرداخ

توسط PATRIS-FUN در 2 مرداد 1399

سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل به مرگ جورج فلوید متهم شده بود روز شنبه با چند جنایت فقره فرار از پرداخت مالیات با توجه به شکایات کیفری که ادعا می کنند او و همسرش نمی گزارش درآمد از مشاغل مختلف از جمله بیش از $95,000 خود را خارج از وظیفه های امنیتی کار می کنند.

درک چوین و همسرش, Kellie ممکن است چوین بودند و هر یک متهم در شهرستان واشنگتن با شش فقره کمک و معاونت در جرم پر اشتباه یا تقلب مالیاتی در ایالت مینه سوتا و سه فقره کمک و معاونت در جرم عدم به فایل اظهارنامه مالیاتی دولت.

در این شکایت ادعا می کنند که از سال 2014 از طریق 2019 در Chauvins underreported مشترک خود را درآمد $464,433. با عدم پرداخت مالیات و بهره و هزینه های آنها در حال حاضر مدیون $37,868 به دولت است.

عمران علی Washington County دادستان گفت: اتهام تنها مربوط به مالیات بر بی نظمی در ایالت مینه سوتا نمی فدرال مالیات و یا مالیات ها در فلوریدا که در آن زن و شوهر به خانه دوم. او گفت: این مقدار مالیات پرداخت نشده افزایش می دهد که این تحقیقات در حال انجام است.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از چوین که سفید است, فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه به عنوان فلوید التماس برای هوا. چوین است به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. او و سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه اخراج شدند.

چوین است که در بازداشت به اتهام در Floyd مورد. Kellie چوین که برای ثبت طلاق پس از فلوید مرگ بود و نه در بازداشت چهار شنبه. آنلاین سوابق دادگاه نمی, لیست وکلای مدافع برای هر کدام در فرار از پرداخت مالیات مورد یک تماس به Kellie چوین نمی تواند از طریق. طلاق وکیل بازگشت نیست یک تماس را به دنبال نظر. اریک نلسون درک چوین وکیل در اتهام قتل تا به حال هیچ نظر چهارشنبه.

عزاداران بازدید جورج فلوید یادبود خارج فنجان مواد غذایی در ژوئن 25 در مینیاپولیس. فلوید, سیاه, دستبند زدن مرد, درگذشت مارس 25 بعد از چوین سفید افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است. (لیلا Navidi/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس)

تحقیقات آغاز شد و در ماه ژوئن پس از Minnesota Department of Revenue دریافت اطلاعات در مورد مشکوک مالیات براده توسط Derek چوین. آژانس آغاز شده داخلی بررسی سرسری و سپس افتتاح رسمی تحقیق پس از تعیین Chauvins فایل نیست مالیات دولت به عنوان مورد نیاز است.

این تحقیقات در نهایت در بر داشت Chauvins نیست فایل اظهارنامه مالیاتی دولت برای سال 2016 2017 و 2018 و گزارش نداد همه از درآمد خود را برای سال 2014 و 2015. زمانی که اظهارنامه مالیاتی برای سال 2016 از طریق 2019 واصل شد در ماه ژوئن این سال Chauvins گزارش نشده همه از درآمد خود را در آن سال یا شکایت گفت.

کار کردن وظیفه امنیت شغل

این شکایت گفت که به عنوان یک افسر پلیس چوین می تواند کار کردن وظیفه امنیت شغل و ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد که. از سال 2014 از طریق 2020, چوین کار کردن وظیفه امنیتی در مکان های مختلف.

او در El Nuevo بازار مال فروشان رستوران تقریبا هر آخر هفته از ژانویه 2014 دسامبر 2019 شکایت گفت. با به طور متوسط از پرداخت 220 دلار در یک شب بیش از برنامه کار خود را در کسب و کار که محققان بر این باورند که او در مورد به دست آورده $95,920 بیش از شش سال است که Chauvins گزارش نشده به عنوان درآمد.

Kellie چوین یک عامل املاک و مستغلات و نیز به اجرا یک کسب و کار عکاسی تحت نام KC تصاویر. بانک سوابق بررسی توسط محققان نشان می دهد او یا کسب و کار دریافت 340 چک در مجموع $66,472.75 که گزارش شده است به عنوان درآمد در سال 2014 و 2015, شکایات گفت.

شکایت محرمانه به Chauvins نیز موفق به پرداخت صحیح مالیات بر فروش در $100,000 BMW خریداری شده در مینه سوتا در سال 2018 است. دادستان ها می گویند آنها خریداری ماشین در میننتنکا اما ذکر شده خود را در فلوریدا آدرس به عنوان آدرس خانه. در حالی که این زن و شوهر زندگی می کند در درجه اول در مینه سوتا, Kellie چوین گفته محققان آنها را تغییر اقامت خود را به فلوریدا به دلیل آن ارزان تر شد به ثبت نام یک ماشین وجود دارد. آنها گفته پرداخت کمتر مالیات فروش از آنها خواهد پرداخت کرده اند در مینه سوتا است.

در این شکایت همچنین ادعا می کنند که Chauvins به فروش می رسد اجاره خانه در وودبری در سال 2017 و در زمان یک کسر در استهلاک به کاهش درآمد خود را مالیات را به درستی اعمال کسر نسبت به قیمت خرید از خانه به عنوان آنها تعیین مالیات بر سود سرمایه و در نتیجه کاهش مالیات پرداخت می شود.

با توجه به اتهامات Chauvins فرستاده شدند "درخواست برای از دست رفته بازگشت" نامه در پاییز سال 2019 هشدار آنها را که آنها تا به حال نه در زمینه مالیات دولت برای سال 2016 و می تواند آنها را در معرض مجازات های کیفری اگر اظهارنامه مالیاتی خود بودند و نه واصل شده است.

هنگامی که در مصاحبه با محققان Kellie چوین گفت: او می دانست که او تا به حال به فایل اظهارنامه مالیاتی هر سال اما او تا به حال انجام نشده بنابراین از آنجا که "آن را به دور از او" با توجه به شکایات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب