مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل درجه دوم در جورج فلوید مرگ برنامه ریزی شده بود به اولین دادگاه ظاهر دوشنبه.

درک چوین, 44 نیز به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در floyd’s مارس 25 مرگ است. فلوید یک دستبند سیاه و سفید مرد پس از فوت سفید افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه دقیقه حتی پس از فلوید التماس کرد به صورت هوایی و سپس متوقف شد.

فلوید مرگ تنظیم کردن اعتراضات برخی از خشونت در مینیاپولیس است که به سرعت گسترش به شهرستانها در سراسر ایالات متحده و جهان است. چوین و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه اخراج شدند روز پس از فلوید درگذشت.

چوین است که برگزار می شود در یک زندان ایالتی در اوکدیل. سه تن دیگر از افسران — J. Kueng توماس خط و Tou Thao — متهم هستند با کمک و معاونت در جرم. آنها باقی می ماند در زندان Hennepin شهرستان $750,000 اوراق قرضه آمریکا.

فلوید مرگ مشتعل است تماس, برای اصلاح, مینیاپولیس, اداره پلیس است که فعالان اجتماعی به مدت طولانی متهم تثبیت تبعیض نژادی و خشونت.

اکثریت مینیاپولیس اعضای شورای شهر روز یکشنبه گفت که آنها به نفع انحلال گروه به طور کامل هر چند آنها هنوز به ارائه بتن قصد دارد برای آنچه که آن را تعویض کنید.

“هیچ کس می گوید ما می خواهیم به لغو بهداشت یا ایمنی” عضو شورای الندرا کانو گفت WCCO-AM در روز دوشنبه. “آنچه ما می گوییم این است که ما باید یک سیستم است که تولید نتایج ما می خواهیم.”

خدمات در هوستون قانون پیشنهادی در سی

دولت در هفته گذشته راه اندازی شد, حقوق مدنی, بررسی بخش. روز جمعه به تصویب شورای مندرج در قرارداد که بلافاصله ممنوع استفاده از chokeholds و گردن محدودیت و شامل برخی تغییرات دیگر. تحقیقات در حال انجام است.

فلوید بدن وارد شده در تگزاس برای مشاهده برنامه ریزی دوشنبه در هوستون به دنبال خدمات و تدفین سه شنبه در نزدیکی پرلند. 46 ساله خود را صرف زندگی در این منطقه قبل از حرکت به مینیاپولیس.

تابوت جورج فلوید می رسد برای یک یادبود در چشمه ستایش کلیسا در هوستون در روز دوشنبه. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25. (اریک گی/آسوشیتد پرس)

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد برای سفر به هوستون برای دیدار با فلوید خانواده و ارائه یک پیام ویدئویی برای خدمات مراسم تشییع جنازه. یک بایدن دستیار روز یکشنبه گفت که نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری برنامه را شامل نمی شود حضور در این سرویس است.

در واشنگتن دموکرات کنگره رونمایی شد طرح خود را در واکنش نسبت به مرگ آمریکایی های سیاه و سفید در دست اجرای قانون است.

“ما در اینجا برای رعایت که درد” مجلس نانسی پلوسی گفت: “نقشه کشی در این کشور تاسیس با برده داری.

“ما اینجا هستیم تا به احترام اقدامات آمریکا مردم به صحبت کردن در برابر که او گفت:” قبل از زانو بر روی یک زانو. “ما در اینجا به افتخار جورج فلوید.”

با توجه به پیش نویس یک طرح به دست آمده توسط آسوشیتد پرس عدالت در پلیس قانون را محدود کردن حمایت های حقوقی برای پلیس ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی حوادث و ممنوعیت پلیس chokeholds در میان دیگر تغییرات است. این طرح بلند پروازانه ترین تغییرات به اجرای قانون توسط کنگره در سال است.

تشکر. کارن باس کالیفرنیا از صندلی های کنگره, سیاه, انجمن, است که منجر به تلاش آن را به نام “تحول است.”

پیش نویس این سند گفت: این قانون پیشنهادی خواهد تجدید نظر فدرال پلیس جنایی سوء اساسنامه به آن را آسان تر به محاکمه افسران که در سوء رفتار “آگاهانه یا با بی پروا بی اعتنایی.”

بسته تغییر خواهد داد “واجد شرایط ایمنی” برای حمایت از پلیس “برای فعال کردن افراد برای بازیابی خسارت هنگامی که مأموران اجرای قانون را نقض حقوق اساسی” آن را می گوید.

و آن را ایجاد یک “پلیس ملی سوء رجیستری” یک پایگاه داده به سعی کنید برای جلوگیری از ماموران از انتقال از یک بخش به دیگری با گذشته سوء کشف نشده پیش نویس گفت.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر چپ و مجلس نانسی پلوسی مرکز منجر ارشد دموکرات ها برای دقیقه سکوت به افتخار جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران در داخل رهایی سالن در واشنگتن دی سی در روز دوشنبه. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

بسته کوتاه متوقف می شود از پاسخ دادن به تماس ها منجر فعالان به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” فشار برای از بین بردن و یا کاهش منابع مالی به ادارات پلیس که زده جدید شدت در این هفته از تظاهرات فلوید پس از مرگ است.

معلوم نیست اگر اجرای قانون و پلیس قدرتمند اتحادیه های کارگری را به عقب هر یک از تغییرات پیشنهادی و یا اگر جمهوری خواهان کنگره را به پیوستن به تلاش است.

قبل از کنفرانس خبری به پرده لایحه مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها kneeled برای هشت دقیقه, 46 ثانیه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im