رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه از سر گرفته شد روز شنبه برای دومین روز از بازجویی توسط سناتور ایالات متحده آمریکا قبل از آنها آدرس انفجاری مسئله که آیا به تماس شاهدان مانند سابق مشاور امنیت ملی John Bolton.

بدون شاهد و جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا می گویند که دادگاه می تواند در نهایت به عنوان اوایل به عنوان جمعه با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه می خواهد که او را ترک می کند و اجازه می دهد او را به ادعای بیگناهی فقط به عنوان حزب دموکرات دارای اولین نامزدی مسابقه برای نوامبر. 3 انتخابات در آیووا در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در دولت پنج شنبه شب.

دموکرات ها را متهم به جمهوری خواه رئیس جمهور سوء استفاده از قدرت خود را با استفاده از congressionally تایید کمک های نظامی به عنوان یک اهرم برای به دست آوردن یک قدرت خارجی به لام سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیشرو مدعی برای نامزدی حزب دموکرات.

حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تصویب دو مقاله از استیضاح در ماه دسامبر. وکلا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا که مدیریت پیگرد قانونی در سنا محاکمه را صرف شنبه پاسخ دادن به سوالات از قانونگذاران خواندن با صدای بلند توسط ایالات متحده قاضی جان رابرتز.

در روز جمعه هر طرف شد در حال حاضر چه مقدار به بسته شدن استدلال قبل از حرکت مجلس سنا به مرکزی سوال که آیا به تماس شاهدان که دموکرات ها بر این باورند که ضروری است برای ریختن به نور بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای متقاعد کردن رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به بررسی بایدن و پسرش هانتر بایدن.

دموکرات ها بعید است که به جمع اوری اکثریت دو سوم مورد نیاز برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر مهم نیست که چه اتفاقی می افتد اما می تواند اجازه می دهد شاهد تحمیل آسیب های سیاسی از رئیس جمهور به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد.

در این تصویر از ویدئو Alan Dershowitz یک وکیل برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ یک سوال در استیضاح دادگاه علیه رئیس جمهور در مجلس سنا در کنگره در واشنگتن در روز چهارشنبه. (سنا تلویزیون از طریق AP)

یکی از عجیب و غریب ترین چیز’

به عنوان سناتور سوال هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی و دموکراتیک مدیران از محاکمه چهار شنبه تهمت وکیل Alan Dershowitz ارائه گسترده دفاع از قدرت ریاست جمهوری است که باعث حیرت در میان دموکرات ها.

“اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان این نوع از عوض است که در نتیجه در یک استیضاح,” Dershowitz گفت: با اشاره به این اتهام که برنده شدید قدرت خود را با استفاده از congressionally-تایید امنیت کمک به عنوان اهرم به اوکراین به لام بایدن.

دموکراتیک بهداشت ، Mazie Hirono به خبرنگاران گفت: “این یکی از عجیب و غریب ترین چیزهایی که من تا کنون شنیده ام به عنوان یک پاسخ است.”

روز پنج شنبه گفت: Dershowitz خود تیتر-مسلط استدلال در برابر impeaching رئیس جمهور شد “تحریف شده است.”

در یک روز پس از جیر سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق و شکایت در مورد تصویر از شهادت او در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

“آنها مشخص استدلال من به عنوان اگر من تا به حال گفت که اگر رئیس جمهور معتقد است که انتخاب مجدد او شد در منافع ملی او می تواند هر چیزی را انجام دهید” Dershowitz گفت. “من چیزی گفت که به عنوان کسی که در واقع شنیده ام آنچه من گفتم می توانند گواهی دهند.”

خواهد شاهد به نام?

جمهوری خواه ایالت جاش هالی گفت که او احساس جمهوری خواهان به حال به اندازه کافی رای به شکست یک حرکت به تماس شاهدان و این قوانین به صورت آزمایشی به نام “خیلی سریع انتقال” به یک رای بر تبرئه پس از آن.

“مفهوم کلی در این کنفرانس آن است که احتمال بیشتری نسبت به نه” او به خبرنگاران گفت: او به عنوان رهبری به مجلس سنا مجلسی برای از سرگیری روند.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت که او هنوز هم خوشبین است که شاهدان عینی می تواند به نام اما.

“من اعتقاد دارم که جمهوری خواهان مجلس سنا و رئیس جمهور تیم نگران رای” شومر گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه صبح قبل از رسیدگی دوباره راه اندازی شود.

آمریکا رهبر اقلیت سنا چاک شومر (قبل از از سر گیری سنا استیضاح محاکمه پنج شنبه. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

او همچنین نشان داد که دموکرات ها تا به حال یک استراتژی برای اطمینان از محاکمه نمی پایان روز جمعه اما نمی خواهد با ارائه جزئیات.

دموکرات ها نیاز به متقاعد کردن حداقل چهار سناتور جمهوریخواه به رای دادن با آنها را برای اطمینان از رای اکثریت در 100 صندلی مجلسی, تلاش شومر به نام یک سربالایی مبارزه است.

حداقل چهار خواهان — لیزا Murkowski آلاسکا میت رامنی در ایالت یوتا سوزان کالینز از مین و لامار الکساندر تنسی — دیده می شود به عنوان به طور بالقوه در حصار در مورد این مسئله.

ممکن است شهادت از بولتون است که مورد علاقه خاص پس از یک گزارش — که او را تکذیب کرد — که او برنامه ریزی شده می گویند در یک کتاب آینده که تهمت به او گفت که او می خواست برای توقف $391 میلیون به ما کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که آن را مورد بررسی قرار بایدن و پسرش.

خانه استیضاح مدیر Jerrold Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس گفت, آن ممکن است یک ایده خوب برای خانه به حکم بولتون رسانه ها گزارش شده است.

“اگر فردا رای نتواند آنها را نمی خواهد اجازه او و یا هر کس دیگری به شهادت. من انتظار دارم او به بحث علنی و ما را ببینید” Nadler به خبرنگاران گفت: با توجه به کسانی که در حال حاضر.

دموکرات ها نمی شد اذعان شکست اما.

“دل و روده من به من می گوید ما در حال پیشرفت پیشرفت پیشرفت” گفت: شومر.

اواخر روز چهارشنبه کاخ سفید معاون مشاور پاتریک Philbin خواسته بود اگر تهمت توافق کردند که دخالت خارجی در انتخابات آمریکا غیر قانونی است. “صرف اطلاعات چیزی است که نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین” Philbin پاسخ داد

دموکرات ها گفت: آنها مبهوت که یک وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد آن را خوب است برای درخواست دخالت خارجی.

“من بسیار حیرت زده گفت:” از سوی دیگر ، علامت هشداردهنده بالا دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا.

در حالی که مجلس سنا می رود که به تبرئه تهمت و ترک او را در اتاق بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد اجازه می دهد شاهدان می تواند به تحمیل آسیب های سیاسی از رئیس جمهور به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر. 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im