دموکرات سوال اطلاعاتی ایالات متحده مهاجرت در مدارک وفاداری به ناروا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد به مدیر اطلاعات ملی متعهد در جهت تایید شنوایی شنبه به ارائه اطلاعاتی رایگان از تعصب تعصب و یا نفوذ سیاسی و گفت: او معتقد است که دخالت روسیه در تازه ترین انتخابات ریاست جمهوری و می توانید سعی کنید برای انجام این کار دوباره.

نظرات از Rep. جان Ratcliffe یک جمهوری خواه تگزاس بودند با هدف سرکوب دموکراتیک نگرانی که تهمت وفادار می تواند تحت تأثیر فشار سیاسی از یک رئیس جمهور به طور معمول بی اعتنا از هوش جامعه یافته های او مخالف با.

“به من اجازه دهید بسیار روشن است: صرف نظر از این که چه کسی می خواهد ما هوش را منعکس هوش من ارائه خواهد شد در صورت تایید نمی خواهد نهفته و یا تغییر به عنوان یک نتیجه از فشار خارج,” او گفت: آمریکا و هوش کمیته.

Ratcliffe همچنین متعهد او خواهد بود “لیزر متمرکز” به عنوان هوش مدیر در بررسی ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس یک وظیفه کلیدی نگرانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات دولت که علنا مطرح این ایده که آن را می تواند پدید آمده از یک آزمایشگاه در چین است. سازمان های اطلاعاتی می گویند که آنها در حال بررسی است.

ایالت و سناتور ” مارک وارنر از ویرجینیا, نماینده دموکرات, پنل ابراز اوایل شک و تردید کرد و گفت: “من باید بگویم که در حالی که من مایل هستم شما را به نفع شک در این جلسه من نمی بینم آنچه که تغییر کرده است از تابستان گذشته زمانی که رئیس جمهور تصمیم خود را برای ادامه خود را با نامزدی.”

Ratcliffe را تایید شنوایی می آید نه ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اول ارسال و سپس ناگهان برگشت و سه دوره نماینده مجلس به نامزدی. اوت خروج پس از هر دو حزب در مجلس سنا انتقاد که Ratcliffe یکی از رئيس جمهور سرسخت ترین مدافعان در روسیه تحقیقات و مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح شد بی حد و حصر برای نظارت بر 17 ایالات متحده جاسوسی سازمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن renominated Ratcliffe در ماه فوریه و شانس خود را برای تامین امنیت این کار به نظر می رسد به مراتب بهتر هر چند تایید است که هنوز تضمین شده نیست.

ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر گفت: او در شک و تردید Ratcliffe است هر بیشتر واجد شرایط در حال حاضر به خدمت در این موقعیت نسبت به سال گذشته زمانی که نامزدی خود را لغو شد. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

Ratcliffe را تایید شنوایی قرار می گیرد تجدید تمرکز بر روی جامعه اطلاعاتی است که بارها و بارها هشدار داده در این سال که روسیه در تلاش است تا دوباره به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.

وارنر اشاره خروج از حداقل شش مقامات اطلاعاتی که از کار اخراج شده و یا کنار رفت پس از دن مانتو ترک DNI پست در تابستان گذشته. که شامل بازرس کل جامعه اطلاعاتی, مایکل اتکینسون که برای اولین بار نشان داد whistleblower شکایت در پاییز گذشته که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

“این اخراج و مجبور به خروج از رهبری جامعه ایران را ترک کرده اند ODNI بدون یک مجلس سنا تایید رهبر” وارنر گفت.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نصب وفادار ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان به عنوان سرپرست و خود را ادامه داد shakeup از جامعه اطلاعاتی.

قانونگذاران در مورد گردش مالی و گفته اند که آنها مشتاق هستند به صورت دائمی, سنا-تایید جایگزینی برای کت که تا به حال برنده دو حزبی تحسین.

هیچ آگاهی از یک ‘دولت’

Ratcliffe مواجه اوایل سوال در افکار خود را در اتکینسون را اخراج و در کار جامعه اطلاعاتی ایالات متحده که تهمت بارها و آشکارا انتقاد قرار داد.

هنگامی که پرسیده شده توسط New Mexico دموکرات مارتین هاینریش اگر او معتقد به وجود یک “دولت عمیق” از مقامات در دولت به دنبال تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن Ratcliffe پاسخ داد: “من حتی نمی دانم چه چیزی است.”

او گفت: Warner او باور نمی کند هر کسی که در جامعه ایران به طور خاص اقدام علیه منافع مغلوب ساختن پیشی جستن.

Ratcliffe که نشسته در خانه هوش و قوه قضائیه و کميتههای اخلاق بوده است شدید مدافع جمهور. او با زور و اجبار سوال خاص سابق مشاور رابرت مولر در تابستان گذشته زمانی که او شهادت در مورد تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات 2016.

جمهوری خواه کمیته صندلی ریچارد بورر می دهد باز بیانات در کمیته اطلاعات شنوایی در کاپیتول هیل در روز سه شنبه. جلسه برنامه ریزی شده بود در یکی از سنا بزرگترین اتاق ملاقات با اقدامات احتیاطی گرفته شده برای اطمینان از سناتورهای باقی مانده دور از هم در طول بازجویی. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

او همچنین یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تیم مشاوره در پاییز گذشته و به شدت مورد سوال شاهدان در خانه استیضاح جلسات.

پس از دموکراتیک کنترل مجلس رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن Ratcliffe گفت: “این است باریکترین سریع ترین و ضعیف ترین استیضاح در کشور ما تا کنون دیده ام.”

سازمان دیده بان l Ratcliffe spars با استیضاح شاهد بیل تیلور در سال 2019:

تحت شدید بازجویی از حزب جمهوری خواه جان Ratcliffe سفیر ویلیام تیلور ادعا میکند که تعیین وجود یک impeachable جرم نیست کار خود را 1:09

که انتظار می رود او هم می تواند سوال خود را تجربه و رزومه کاری خود را پس از گزارش های خبری در سال گذشته پیشنهاد او و تاب برخی از دستاوردهای خود را به عنوان دادستان فدرال. قبل از انتخاب شدن به کنگره در سال 2014 Ratcliffe شد شهردار هیت تگزاس و وکیل ایالات متحده در منطقه شرق تگزاس.

این جلسه برای اولین بار بود در یک فرد برگزار شد در میان مغلوب ساختن پیشی جستن shakeup از جامعه اطلاعاتی و تحت شدید جدید فاصله قوانین برای محافظت از کاپیتول هیل از coronavirus. این جلسه تنها کم با حضور با اعضا را تشویق به تماشای به عنوان آنجا که ممکن است از دفاتر خود را.

روز سه شنبه جلسه خواهد شد یک آزمایش از آمریکا و توانایی برای انجام کسب و کار با خیال راحت با کروناویروس موارد هنوز هم در حال افزایش در واشنگتن در منطقه است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نام خود را به اتاق بازگشت به کار دوشنبه در حالی که دموکرات سخنران نانسی پلوسی نگهداری خانه دور کرد و گفت او تا به حال توصیه شده است توسط کنگره پزشک بود که هنوز امن برای تشکیل.

هوش پنل شنوایی همراه با دیگران در این هفته برنامه ریزی شده بود در یکی از سنا بزرگترین اتاق ملاقات با اقدامات احتیاطی گرفته شده برای اطمینان از سناتورهای باقی مانده دور از هم در طول بازجویی. عمومی هنوز محروم از کاپیتول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>