دموکرات ها بررسی و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی وزارت امور خارجه watchdog انتقادی از دولت

دموکرات ها خواستار در روز شنبه که کاخ سفید تمام سوابق مربوط به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین شلیک فدرال ناظر این بار در وزارت خارجه و آنها پیشنهاد وزیر امور خارجه مایک Pompeo شد مسئول در آنچه “ممکن است یک عمل غیر قانونی مصر است.”

“ما unalterably مخالفت سیاسی با انگیزه شلیک بازرسان کل و رئیس جمهور برش از این بحرانی مواضع” رئیس کمیته روابط خارجی مجلس و نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا نوشت: در نامه ای به دولت اعلام کرد تحقیقات خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر روز شنبه که او شلیک بازرس کل استیو Linick یک دولت اوباما منصوب که در اتاق بود به انتقاد از آنچه آن را دیدم به عنوان تعصب سیاسی در وزارت امور خارجه به مدیریت. این بیمارستانها در حال تمام شدن بود و یک حرکت از سوی رئیس جمهور در برابر مستقل مجریه ناظران که تقصیر با خود دولت است.

نیویورک تشکر. الیوت انگل و نیوجرسی بهداشت ، باب منندز با ارسال نامه به کاخ سفید وزارت امور خارجه و بازرس کل دفتر پرسیدن که مقامات دولت حفظ تمام سوابق مربوط به Linick را اخراج و ارائه آنها به کمیته توسط این آینده جمعه است. آنها وعده داده شده به “نگاه عمیق به این موضوع گفته است:” ما به دنبال به مصاحبه با مقامات کاخ سفید. آنها گفتند که “اعتماد که کاخ سفید را در همکاری کامل با تحقیقات ما.”

ارشد اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن حذف Linick از کار خود را در روز جمعه داد اما هیچ دلیلی برای این اقدام است. در نامه ای به کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Linick که برگزار شده بود این کار از سال 2013 دیگر او با اعتماد به نفس کامل و حذف او خواهد اثر را در 30 روز. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی کند Linick نام در نامه خود.

دموکرات ها به زودی گریه ناپاک. انگل پیشنهاد Linick اخراج شد, در بخش, در اقدامی تلافی جویانه برای باز کردن یک نامشخص رسیدگی به Pompeo.

پلوسی می گوید Linick اخراج ‘برای امسال انجام وظیفه خود را’

انگل ارائه جزئیات. دو کنگره دستیاران گفت: آن درگیر اتهامات که Pompeo ممکن است نادرست درمان کارکنان. Linick را صادر کرده است چند گزارش انتقادی از وزارت رسیدگی به امور پرسنلی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله برخی از متهم سیاسی انتصاب مقابله به مثل در برابر حرفه مقامات.

انگل و منندز گفت که “درک” که Pompeo توصیه می شود که Linick اخراج می شود به این دلیل که ناظر بود به بررسی “تخلف” توسط کابینه افسر. آنها به هیچ جزئیات اما گفت که این حرکت “ممکن است یک عمل غیر قانونی مصر است.”

مجلس نانسی پلوسی دموکرات گفت: Linick بود “برای امسال انجام وظیفه خود برای محافظت از قانون اساسی و امنیت ملی ما.” او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “بس باید الگوی خود را از اقدامات تلافی جویانه و مقابله به مثل در برابر بندگان عمومی که در حال کار برای حفظ آمریکایی امن به خصوص در طول این زمان از اورژانس جهانی.”

مجلس نانسی پلوسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “بس باید الگوی خود را از اقدامات تلافی جویانه و مقابله به مثل در برابر بندگان عمومی است.” (Saul لوئب/AP)

Linick که دفتر نیز در زمان موضوع را با وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل سرور در حالی که او به عنوان برتر آمریکا, دیپلمات, بازی یک نقش کوچک در اوکراین استیضاح رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ماه اکتبر Linick بیش از تبدیل اسناد به خانه محققان که او دریافت کرده بود از وزارت امور خارجه مشاور T. اولریش Brechbuhl نزدیک Pompeo کاردانی که شامل اطلاعات از افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد اوکراین نقش در انتخابات 2016.

Linick جایگزین خواهد شد توسط استفان Akard سابق حرفه ای افسر خدمات خارجی که دارای روابط نزدیک به معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: که مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود. Akard در حال حاضر اجرا می شود اداره از ماموریت های خارجی. او نامزد می شود مدیر کل خدمات خارجی اما انصراف پس از اعتراض او نبود تجربه کافی است.

هدف بازرسان عمومی

قانونگذاران’ درخواست اطلاعات از کاخ سفید شامل هر گونه ارزیابی از Linick را با عملکرد شغلی و هر گونه ارزیابی از Akard کار مدارک.

Linick سابق دستیار آمریکا وکیل در کالیفرنیا و ویرجینیا به حال نظارت بازرس کل گزارش شد که بسیار مهم از بخش مدیریت سیاست در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. او با انتقاد چند تهمت انتصاب خود را برای درمان شغلی کارکنان به صورت ظاهرا ناقص و حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاست های خود را.

تحت Linick وزارت امور خارجه به بازرس کل نیز به انتقاد از وزیر امور خارجه سابق رکس Tillerson استخدام یخ و تلاش برای ساده کردن این سازمان با کاهش کمک های مالی خود را و پرسنل.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در نظر گرفتن هدف به تازگی در بازرسان به طور کلی.

در ماه آوریل او اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی, برای نقش خود در whistleblower شکایت که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن حذف گلن خوب به عنوان بازرس کل در وزارت دفاع. این حرکت محروم و او را از پست خود به عنوان صندلی از همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته است که در میان کسانی که نظارت گسترده اقتصادی تسکین قانون تصویب در پاسخ به کوروناویروس.

در کاخ سفید جلسه در COVID-19 تهمت سوال, استقلال بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی بیش از یک گزارش که وجود دارد گفت: کمبود منابع و تست در بیمارستان. مغلوب ساختن پیشی جستن است و پس از نقل مکان به جای HHS رسمی کریستی A. Grimm. او یک حرفه ای کسی است که برگزار می شود و موقعیت در یک اقدام ظرفیت اما در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد دائمی جایگزین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>