“شما متوجه” فاکس نیوز ” کریس والاس گفته سناتور. میت رامنی (R-Utah) در جمعه “این جنگ است.”

او با اشاره به این واقعیت است که رامنی اعلام کرد مجلس سنا در طبقه بعد از ظهر چهارشنبه او قصد دارد برای رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور تهمت برای سوء استفاده از قدرت است. پس از این خبر ضربه فاکس نیوز پخش مصاحبه با رامنی ضبط پیش از آن در روز که در طی آن یوتا جمهوری خواه صحبت در مورد اجتناب ناپذیر عضویت در حزب جمهوری خواه به این تصمیم.

“این آخرین تصمیم من می خواستم به” رامنی گفت. “شخصی عواقب سیاسی عواقب که در من سقوط به عنوان یک نتیجه از که در حال رفتن به فوق العاده است.”

اما رامنی گفت که او احساس می کند او “به” رای دادن در این راه پس از انعقاد است که “آنچه رئيس جمهور بود grievously اشتباه است.” رفتن به جلو رامنی توافق با والاس ارزیابی است که آن را کاملا “تنهایی” برای او در واشنگتن ،

“آره, آن را به تنهایی بسیار” رامنی گفت. “و دوباره عواقب قابل توجهی هستند. … وجود نداشته است یک روز صبح از آنجا که این روند شروع شد که من خواب فراتر از 4 صبح”

والاس به یاد رامنی که مغلوب ساختن پیشی جستن “هرگز شما را ببخشد برای این” که به نظر می رسد مانند یک فرض امن. در حال حاضر, Donald Trump Jr. توییتی است که رامنی “باید اخراج از” جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس. برندان فردا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de