به انجمن خوش آمدید کشش اولیه فصل است که به نوعی احساس می کند مانند دو ماراتن و با حداکثر سرعت دویدن. در فوریه. 3 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه خواهد شد برگزاری اولین نامزدی مسابقه از چرخه انتخابات: آیووا قفقاز. آن را لگد کردن یک فصل مقدماتی و قفقاز به عنوان دموکرات کار و راه خود را به سمت ریاست جمهوری خود را انتخاب کنید. و با بازگشت به عقب مقدماتی come back-to-back بحث. درست است که وجود خواهد داشت سه دموکراتیک بحث در ماه فوریه.

چرا بسیاری از بحث در کوتاه ترین و اغلب سردترین ماه از سال است ؟ چرا که کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) در نظر دارد برای برگزاری یک مناظره در هر رای گیری اولیه دولت است. (برای اولین بار بود که برگزار شد در آیووا در Jan. 14.)

نیوهمپشایر بحث خواهد شد در فوریه. 7, فقط چند روز پس از قفقاز و قبل از مقدماتی نیوهمپشایر. بحث — که هشتم از سال 2020 اولیه چرخه برگزار خواهد شد در منچستر, N. H. و ABC WMUR و اخبار اپل آیا شرکت میزبان در سنت آنسلم ، زیر بحث خواهد شد در فوریه. 19 در لاس وگاس و فوریه. 25 در چارلستون.

هفت نامزد واجد شرایط برای نیوهمپشایر بحث دموکراتیک تا کنون هر چند نامزد باقی مانده اند تا 11:59 p. m. on Feb. 6 به آن را. مرحله عبارتند از: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq ورمونت بهداشت ، Bernie Sanders, میلیاردر اجرایی تام Steyer ماساچوست ایالت الیزابت وارن و کارآفرین اندرو یانگ.

این نیز می تواند آخرین بحث بدون سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. 77 ساله میلیاردر متعهد شده است تا خود صندوق مبارزات انتخاباتی خود است و هرگز آمار بحث لازم دهنده اعداد با وجود ساخت نظرسنجی در آستانه. اما DNC روز جمعه اعلام کرد که با شروع Feb. 19 مناظره نامزدها را طولانی نیاز به تعداد معینی از اهدا کنندگان باز کردن مسیر برای بلومبرگ به واجد شرایط.

می تواند نیوهمپشایر بحث در واقع تاثیر اصلی ؟ دانته اسکالا, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نیوهمپشایر زمان می گوید که “شما نباید دست کم گرفتن نوسانات نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان حتی در آخر هفته گذشته.” او توضیح می دهد که رای گیری نشان می دهد درصد قابل توجهی از رای دهندگان نیوهمپشایر هنوز تصمیم گرفت. “[وجود دارد] بسیاری از مردم خواهد شد که باور آن نه فقط تنظیم در هفته بین آیووا و نیوهمشایر” او همچنان ادامه دارد. “آنها ممکن است نقل مکان کرد و کمی با آنچه در این خبر که در هفته است.” مانند آنچه که اتفاق می افتد در یک بحث است.

در اینجا راهنمای کامل خود را به آینده مارس دموکراتیک بحث.

وقتی که بعد از مناظره?

برای اولین بار از فوریه دموکراتیک بحث را در منچستر, N. H. در سنت آنسلم دانشگاه و با همکاری میزبانی توسط ABC News, WMUR-تلویزیون و اخبار اپل. آن را هوا زندگی می کنند از 8:00 تا 11:00 p. m. EST در ABC و جریان بر روی ABC نرم افزار ABC.com و دستگاه های متصل مانند Roku, AppleTV و آمازون آتش تلویزیون.

ABC رئیس جدید لنگر جورج Stephanopoulos, ABC News سردبیر David Muir و ABC News خبرنگار Linsey دیویس خواهد وزش بحث با WMUR-تلویزیون مدیر سیاسی آدم سکستون و WMUR-اخبار تلویزیون لنگر مونیکا هرناندز. ABC میزبانی شرکت در سومین بحث دموکراتیک در ماه سپتامبر که هر دو Stephanopoulos و Muir همچنین تعدیل.

دو زیر مارس دموکراتیک بحث برگزار خواهد شد در فوریه. 19 در لاس وگاس و فوریه. 25 در چارلستون. NBC News, MSNBC و نوادا مستقل میزبان نهم بحث و رادیو فردا و کنگره سیاه حزبی موسسه میزبان دهم. (توییتر نیز یک بحث شریک).

چرا وجود دارد بسیاری از بحث در ماه فوریه ؟

یورش بحث در این ماه ممکن است به نظر می رسد غیر معمول اما کارشناسان می گویند که زمان آن در واقع همتراز برای دوره این زمان اولیه. به عنوان جان Hudak یک عضو ارشد در حکومت مطالعات در موسسه بروکینگز اشاره می کند در سال 2008 دموکرات برگزار شد چهار اولیه بحث در ژانویه و سه در ماه فوریه به تنهایی. با توجه به UVA مرکز سیاست سابق ال گور معاون رئيس جمهور و نیوجرسی بهداشت ، بیل برادلی مواجه خاموش در نه در یک بحث در طول 2000 اولیه.

“به طور کلی احزاب شده اند افزایش تعداد بحث آنها میزبان به خصوص در اوایل چرخه” هانس Noel, استادیار در دانشگاه جورج تاون بخش دولتی می نویسد: در یک ایمیل. “در سال 2016 برنی ساندرز شکایت کرده بودند که تنها شش بحث برنامه ریزی, اما از لحاظ تاریخی شش زیادی بود. پاسخ به نگه دارید حتی بیشتر بحث به mollify شکایت از کسانی که احساس آنها نمی به اندازه کافی شانس شنیده شود.”

اما در پایان در چشم; حداقل از اصلی بحث. پس از فوریه DNC تنها دو بحث برنامه ریزی — گذشته از آن خواهد شد در ماه آوریل است.

چگونه مقدماتی بر بحث?

“واضح ترین راه… است که توسط بالابر زمینه” میا کاستاریکا استاد دولت در دارتموث دانشگاه می نویسد: در یک ایمیل. “برخی از نامزدها باید رها کردن پس از نیوهمپشایر در انتخابات. از سوی دیگر اگر نه چندان محبوب نامزدها به خوبی انجام دهد و سپس آنها ممکن است به افزایش اعتماد به نفس به آینده بحث.”

ویژه داستان
“شما رو به هدف.’ جو بایدن 2020 کمپین است که آخرین آزمایش در یک عمر از دست دادن
چیزهایی که او از دست داده است هرگز دور از بایدن ذهن.

هر کس که برنده آیووا قفقاز به احتمال زیاد آتش سنگین از خود و یا همکار نامزد در نیوهمپشایر بحث است. “[P]rimaries می توانید با قرار دادن یک روزنه بر روی یک نامزد. وقتی کسی از ظهور اولیه به عنوان یک برنده به خصوص با یک حرکت جمع آوری پس از آن بحث می توانید ببینید نامزدهای دیگر واقعا شروع به تمرکز حملات خود را و تضاد در آن شخص” Hudak می نویسد: در یک ایمیل.

هنگامی که رای گیری اولیه شروع می شود و بیشتر مردم نیز شروع به توجه به این بحث. این به مارس بحث پتانسیل بیشتری برای تاثیر در مقایسه با آنهایی که قبلی نوئل می نویسد. “نتایج حاصل از آیووا را شدیدا تکان بدهم تا در این مسابقه و پس از آن برخی از رای دهندگان نیاز به ارزیابی مجدد خود را انتخاب کند. بنابراین بحث می تواند ماشه که” او توضیح می دهد.

DNC جدید نماینده حکومت می تواند لرزش آینده بحث. اگر بلومبرگ — یا نامزد دیگری کسی که واجد شرایط — برنده اصلی او یا او می تواند به نظر می رسد در مرحله بدون نیاز به آمار رای گیری و کمک کننده باشند.

باید بحث تاریخی نهفته نتایج اولیه? آنها قطعا باید از این پتانسیل به پا زدن تا رسانه روایات و ویروسی لحظات. در سال 2016 در فلوریدا ایالت و سناتور ” مارکو روبیو به شدت بمباران کردند در نیوهمپشایر بحث که سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی برجسته که روبیو نگه داشته تکرار یک خط است. اما کاستاریکا می نویسد که “بیش از حد و تکراری پوشش رسانه ای منفی [از آن لحظه] احتمالا تا به حال تأثیر بزرگتر از فقط بحث خود را.”

مارگارت O’Mara یک استاد آمریکایی تاریخ سیاسی در دانشگاه واشنگتن همچنین با اشاره به سال 1984 چرخه Walter Mondale در پاسخ به حریف Gary Hart گفت: “گاو که در آن?” — یک مرجع به یک محبوب وندی تجاری در زمان و اضافه کرد که آن را “کمک به تقویت یک روایت که هارت تر بود سبک تر از ماده است.”

که داوطلبان باید واجد شرایط?

نامزدها باید تا آخرین دقیقه برای واجد شرایط برای نیوهمپشایر بحث; آنها باید برای دیدار با رای گیری و کمک های مالی آستانه 11:59 p. m. Feb. 6. (بحث است Feb. 7).

داوطلبان باید حداقل 5 درصد در چهار DNC-تایید نظر سنجی و یا 7 درصد در حداقل دو اوایل دولت سنجی (نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و/یا نوادا). آنها همچنین نیاز به حداقل 225,000 منحصر به فرد اهدا کنندگان با حداقل 1 ، 000 منحصر به فرد کمک های مالی در 20 متحده آمریکا سرزمین یا واشنگتن دی سی

اما با شروع اولین مارس دموکراتیک بحث نیز وجود دارد یک راه سوم را مرحله. داوطلبانی که در دیدار با “نماینده آستانه” نیز ممکن است شرکت به معنی هر کس حداقل یک نماینده برای کنوانسیون ملی دموکرات ها بر اساس نتایج آیووا قفقاز.

ابتدا با نوادا بحث شرایط دوباره تغییر خواهد کرد. DNC روز جمعه اعلام کرد که نامزدهای دیگر برای دیدار با یک اهدا کننده مورد نیاز خواهد شد و به جای آن باید به کسب حداقل 10 درصد در چهار DNC-تایید نظر سنجی و یا 12 درصد در دو نظرسنجی انجام شده در نوادا یا کارولینای جنوبی است. نامزدها نیز هنوز قادر به واجد شرایط در صورتی که حداقل یک نماینده. این پاک راه را برای بلومبرگ به واجد شرایط که قبلا بسته شده بود چرا که او نمی درخواست کمک های مالی.

اما در ابتدا ما نیاز به آن را از طریق نیوهمپشایر بحث است. در اینجا ساخته شده است که در این مرحله تا کنون:

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 77

بایدن نشان داده دلاور در مجلس سنا از سال 1973 تا 2009 به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما و معاون رئیس جمهور از سال 2009 تا سال 2017. او نیز فرار برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در سال 2008 و در سال 1988.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg, 38

Buttigieg شد یک افسر اطلاعاتی در نیروی دریایی ایالات متحده رزرو بین سال های 2009 و 2017 شد و شهردار South Bend, Ind., از 2012 ژانویه. 1 در سال 2020 است. شد او را به نفع نامزدی حزب دموکرات او خواهد بود که برای اولین بار آشکارا گی, ریاست جمهوری نامزد اصلی حزب سیاسی.

ایالت مینه سوتا Ctq, 59

Klobuchar بود county وکیل برای مینه سوتا, پرجمعیت ترین شهرستان Hennepin County, از سال 1999 تا 2007. در سال 2006 او اولین زن به انتخاب سناتور از ایالت مینه سوتا.

ایالت ورمونت برنی ساندرز 78

ساندرز نشان داده شده است ورمونت در سنای آمریکا پس از سال 2007 بود و ورمونت تنها نماینده کنگره از سال 1991 تا 2007. خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی زد برای 2016 نامزدی حزب دموکرات را از دست داده و به وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

میلیاردر اجرایی تام Steyer, 62

Steyer تاسیس صندوق های تامینی Farallon سرمایه در 1980s و ریخت و میلیون ها پول خود را به مبارزات تماس برای رئیس جمهور تهمت را استیضاح. او راه اندازی گروه های سیاسی NextGen امریکا و نیاز به استیضاح.

ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, 70

قبل از در حال اجرا برای دفتر وارن تدریس قانون و متخصص در ورشکستگی و پیشنهاد این ایده اصلی برای مصرف کننده حمایت مالی اداره در سال 2007 در حالی که هنوز تدریس در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد. در سال 2012 وارن شد اولین زن عضو مجلس سنا از ایالت ماساچوست.

کارآفرین اندرو یانگ 45

یانگ شناخته شده است برای دفاع در مورد تهدید از اتوماسیون. وی همچنین از تاسیس سرمایه گذاری برای امریکا غیر انتفاعی و یاران با تمرکز بر ایجاد شغل در شهرستانها در سراسر امریکا است.

یانگ از دست رفته بود رای گیری آستانه ژانویه بحث دموکراتیک و در نتیجه شرکت نکرد. او را تنها نامزد رنگ در نیوهمپشایر بحث مرحله مگر اینکه یکی دیگر از نامزد واجد شرایط در هفته آینده.

هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard — که برای اولین بار بود ساموآیی آمریکا از اعضای کنگره مورد نیاز کمک های مالی اما نه کاملا آمار نظرسنجی آستانه. بلومبرگ در ضمن آمار رای گیری مورد نیاز است اما نمی خواهد واجد شرایط برای مرحله چون او نمی درخواست کمک های مالی. به گفته نیویورک تایمزاین 77 ساله میلیاردر در حال حاضر صرف بیش از 200 میلیون دلار در تبلیغات.

دو تن دیگر از نامزدهای دموکرات ملاقات هیچ یک از الزامات مورد نیاز: کلرادو بهداشت ، مایکل بنت و سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک.

در ماه ژانویه دو برجسته نامزدها از رنگ سابق ایالات متحده آمریکا وزیر مسکن و توسعه شهری جولین کاسترو و نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker کاهش یافته و خارج از مسابقه است. در Jan. 6 کاسترو تایید وارن. در Jan. 31 سابق مریلند در کنگره John Delaney نیز کاهش یافته و خارج از مسابقه است.

پانزده نامزد دیگر نیز کاهش یافته است: مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, نیویورک, ایالت کریستن جیلیبرند سابق آلاسکا ایالت مایک شن کالیفرنیا سن. کامالا هریس سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee Miramar Fla., شهردار وین Messam, ماساچوست, Rep. ست Moulton سابق ایالت ویرجینیای غربی سناتور ریچارد اخدا سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke, اوهایو, Rep. تیم رایان سابق پنسیلوانیا در کنگره جو Sestak کالیفرنیا در کنگره اریک Swalwell و کمک به خود نویسنده ماریان ویلیامسون.

چه مسائل هستند به احتمال زیاد به می آیند ؟

معمول دموکراتیک مسائل بهداشت و درمان, تغییر آب و هوا و نابرابری اقتصادی بدون شک خواهد آمد تا در این بحث است. نه تنها این موضوعات مهم به رای دهندگان اما آنها برجسته کردن تفاوت های بین نامزدها. یانگ و وارن مخالف استفاده از انرژی هسته ای ،

Scala از دانشگاه نیوهمپشایر می افزاید که مواد مخدر بحران — که آمار نیوهمپشایر به خصوص سخت ممکن است دریافت خواهید کرد توجه بیش از در گذشته بحث.

جنیفر, ویکتور, استادیار علوم سیاسی در دانشگاه جورج میسون را Schar, مدرسه, سیاست و دولت می گوید که اگر ساندرز برنده آیووا او انتظار دارد که برخی از نامزدها برای حمله به او در تفنگ سیاست. کنترل اسلحه است که نه تنها مهم به رای دهندگان دموکرات بلکه یک منطقه که در آن ساندرز رای گیری تاریخچه می تواند به او صدمه دیده است. در سال 2016 کلینتون حمله به سناتور ورمونت برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 1993 بردی لایحه که موظف فدرال چک های پس زمینه و تحكيم موقت پنج روز دوره انتظار در اسلحه گرم خرید.

سوال از electability همچنین ممکن است توجه بیشتری اگر ساندرز در ادامه به افزایش است. “[I]t بستگی دارد که در مرحله که جلوتر در پای صندوق های رای و چگونه استیضاح محاکمه چرخش بیش از ماه آینده. اما بحث بر سر چه نوع از حزب دموکرات است بهترین راه حل مناسب به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن — یک میانه رو یا لیبرال — به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به مهم ترین سوال متحرک سازی همه از این مسابقات” O’Mara می نویسد: در یک ایمیل.

استیضاح پرس و جو در برابر رئیس جمهور نیز برچسبها بیش از شب. فرض سنا محاکمه خواهد شد بیش جمعه آینده “نامزدها ممکن است خواسته می شود اگر آنها فکر می کنم آن را به ارزش آن” کایل Kondik مدیریت سردبیر Sabato را توپ کریستال در دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست می نویسد: در یک ایمیل. سناتورها در این مرحله نیز ممکن است احساس نیاز به توجیه آنها چگونه رای دادند.

“این است که بسیار غیر معمول به ریاست جمهوری بحث بازی کردن در برابر پس زمینه از ملی جنجال بر سر رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه در سنا” اندرو سینکلر استاد دولت در Claremont McKenna دانشگاه و نویسنده حزبی اولیه انتخابات اصلاحات: کاهش فسادمی نویسد به زمان در یک ایمیل. “در حالی که نامزدهای انتخاباتی رئیس جمهور ما همچنین شاهد یک جنگ بزرگ را بیش از آنچه که دقیقا قدرت که در دفتر هستند.” نامزدها ممکن است خواسته می شود برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود را از قدرت ریاست جمهوری.

که نامزدها به احتمال زیاد به روی صحنه برخورد?

آن را به شما بستگی دارد که چه اتفاقی می افتد در آیووا. “فرض ساندرز می کند به خوبی در آیووا او خواهد بود و انتظار می رود به خوبی در نیوهمپشایر به عنوان به خوبی. بنابراین هر کس می خواهد برای رفتن پس از او” Noel می نویسد. “اگر Klobuchar می کند بهتر از حد انتظار است که همچنین ممکن است پس از آن او همچنین ممکن است سعی کنید به تمرکز بر روی مسائل عملی در مقابل سیاست های بلند پروازانه تغییرات بزرگ است.” اگر Buttigieg برنده او ممکن است به دنبال یک شبیه خط.

“ما ممکن است برخی از اطلاعات در مورد که روشن به آنها در آیووا که ممکن است اطلاع رسانی در برخی از معترضان به عنوان” او می افزاید.

وارن و ساندرز بود به ویژه بی دست و پا ارز پس از ماه ژانویه بحث دموکراتیک زمانی که یک میکروفون را برداشت وارن مقابله با سندرز برای انکار او گفت: یک زن نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن (او می گوید که او به او گفت: بنابراین در سال 2018). دو ترقی خواهان نیز تا به حال چند بی دست و پا مبادلات در طول بحث خود را. این جفت شده اند و علنا صمیمی در چند هفته گذشته. هنوز, آن را به ارزش نگه داشتن چشم در آنها به خصوص اگر ساندرز همچنان به افزایش در پای صندوقهای رای است.

از سوی دیگر Hudak زمان می گوید که رفتن به جلو او فکر می کند این درگیری واقعا خواهد بود بین ساندرز و بایدن. او می گوید یک استراتژی ممکن است برای وارن می تواند اجتناب از نزاع ماندن در پیام و امید به جلو و رای دهندگان از خرید اینترنتی از استدلال.

چگونه نامزدها در پای صندوق های رای?

ملی ساندرز همچنان به رشد به عنوان وارن پشتیبانی کمی کاسته. اما بایدن باقی مانده است در سرب با حداقل چند امتیاز. در اینجا چگونه نامزدها را ساخته اند که نیوهمپشایر بحث پایه در نظر سنجی های ملی با توجه به RealClearPolitics’ رای گیری به طور متوسط در ژانویه. 30:

 • 28.8% بایدن
 • 22.5% ساندرز
 • 14.1% وارن
 • 6.0% Buttigieg
 • 4.8% یانگ
 • 4.0% Klobuchar
 • 2.0% Steyer

به عنوان Noel قرار داده و آن را “نظر سنجی در آیووا شده اند بیش از همه. بزرگترین تغییرات شده اند را افزایش می دهد برای ساندرز و کاهش وارن اما خواهیم دید به زودی به اندازه کافی اگر آن چوب است.” در اینجا چگونه نامزدها را ساخته اند که نیوهمپشایر بحث ایستادگی در آیووا سنجی با توجه به RealClearPolitics’ رای گیری به طور متوسط در ژانویه. 30:

 • 23.8% ساندرز
 • 20.2% بایدن
 • 15.8% Buttigieg
 • 14.6% وارن
 • 9.6% Klobuchar
 • 3.8% یانگ
 • 3.6% Steyer

الگوی تکرار خود را در نیوهمپشایر: ساندرز رفته است در حالی که وارن و Buttigieg رفته اند. قابل توجه بایدن نیز دیده می شود اعداد خود را غوطه. در اینجا چگونه نامزدها را ساخته اند که نیوهمپشایر بحث ایستادگی در نیوهمپشایر سنجی با توجه به RealClearPolitics’ رای گیری به طور متوسط در ژانویه. 30:

 • 26.3% ساندرز
 • 16.8% بایدن
 • 14.8% Buttigieg
 • 13.5% وارن
 • 6.8% Klobuchar
 • 4.0% یانگ
 • 1.8% Steyer

اما آیا خواندن بیش از حد به این اعداد. “بالا frontrunners همه به نظر می رسد در فاصله قابل توجه از یک دیگر به ویژه هنگامی که شما حساب کاربری برای حاشیه خطا و این واقعیت است که تعداد زیادی از جلسه را برانگیخت و [New Hampshire] اولیه رای دهندگان هنوز بلاتکلیف هستند” دارتموث را در کاستاریکا می نویسد. آمده است دوشنبه, ما در نهایت باید برخی از پاسخ ها از رای دهندگان.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im