دموکرات ها انتظار می رود برای برگزاری یک فرد در کنوانسیون حزب صندلی می گوید

(آتلانتا) — حزب دموکرات رئیس تام پرز روز پنجشنبه گفت که او انتظار دارد که برای برگزاری یک “فرد کنوانسیون” در میلواکی به معرفی جو بایدن برای رئیس جمهور هر چند او نمی رد بالقوه است که بخشهایی از این رویداد خواهد بود انجام شده تقریبا.

کنوانسیون این است که میله میله برای هفته Aug. 17 اما دقیق تاریخ باقی می ماند تا در هوا پس از پرز و حزب عدالت و اوراق اصلی خود جولای 13-16 برنامه های میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما انتظار داریم که به نقض کنوانسیون در میلواکی است. ما در حال برنامه ریزی برای آن که” پرز به خبرنگاران گفت: در یک تماس تلفنی. “در همان زمان ما قرار نیست ما بهداشت عمومی سر در شن و ماسه. ما که نیست در حال حاضر. ما نمی خواهد که در اجرا.”

پرز گفت: او را پیش بینی های خوش بینانه در مورد او گفت: پیشنهاد COVID-19 می تواند شروع یک شیب رو به پایین در ویسکانسین بعد از این بهار.

“ما نقل مکان کرد این کنوانسیون را به پنج یا شش هفته به طوری که ما می توانیم زمان بیشتری” برای تصمیم گیری پرز گفت. “ویسکانسین در حال حاضر در تلاطم این بیماری همه گیر. آنچه که بسیاری از کارشناسان به ما بگویید که آنها انتظار آن را به بهبود در آغاز ممکن است. ما به نظارت بر وضعیت در زمین است.”

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers, یک دموکرات به تازگی توسعه یافته دولت خود را به اقامت در خانه سفارش تا مارس 26. او نیز منتشر شد سه فاز برنامه ریزی برای بازگشایی دولت در اقتصاد ساختمان توصیه هایی از کاخ سفید و مقامات فدرال. اما این طرح نه به طور خاص آدرس کنوانسیون یا سایر اجتماعات بزرگ.

بایدن بخشی شده است محتاط تر از پرز در سال های اخیر اظهارات بیان کرد که این کنوانسیون ممکن است به طور کامل مجازی. یکی از پرز پیشینیان به عنوان حزب رئیس sfmoma نیز به تازگی پیش بینی مجازی کنوانسیون.

کمیته ملی حزب دموکرات کارکنان مستقر در میلواکی باید هفته را صرف کار با این منطقه صنعت مهمان نوازی و فروشندگان دیگر به نقشه های مختلف احتمالات. برخی از دموکرات ها باید شناور امکان تعداد محدودی از مقامات و نمایندگان جمع آوری به انجام کسب و کار در حالی که کامل تخته سنگ حدود 4,700 نمایندگان هنوز هم می تواند ملاقات ، در این سناریو بایدن و در عین حال-به-نام همسر در حال اجرا هنوز هم می تواند ارائه پذیرش به آدرس بشود برای پخش اما با کنترل مخاطبان زندگی می کنند.

این بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر پرز این سخنان.

معمولی ریاست جمهوری نامزد کنوانسیون تساوی دهها هزار نفر از مقامات حزب فعالان و خیرین — همراه با هزاران نفر از credentialed رسانه ای — به این شهرستان میزبان. حضور در کنوانسیون عرصه رقیب فروخته جمعیت برای NBA بسکتبال بازی ها و یا کنسرت های برگزار شده در همان سالن.

دموکرات ها در حال برنامه ریزی برای جمع آوری در خانه NBA Milwaukee Bucks. جمهوری خواهان را در مجموعه ای جمع آوری هفته بعد در کارولینای شمالی آرنا که خانه شارلوت هورنتس. NBA مدیران و صاحبان می گویند که آنها می خواهم را به پایان برساند خود را به حالت تعلیق در فصل, اما آنها به مجموعه ای هیچ جدول زمانی مشخص.

این واقعیت کنار پرز اشاره به افزایش شور و شوق یک نامزد می تواند از یک سنتی کنوانسیون.

“من امیدوار هستم که ما می تواند بسیار هیجان انگیز کنوانسیون در میلواکی که در آن ما می تواند برجسته معاون رئیس جمهور و تاریخ خود را-ساخت همسر در حال اجرا هر کس او معلوم می شود” پرز گفت: اشاره به بایدن قول برای انتخاب یک زن برای دموکراتیک بلیط.

پرز جمهوریخواه همتای Ronna McDaniel شده است و حتی بیشتر خوش بینانه در پیش بینی که ایران با برگزاری یک سنتی کنوانسیون در شارلوت به معرفی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دور دوم. McDaniel, است, اما, ارائه هشدارهای است که ایران می تواند در تنظیم برنامه های خود را در صورت لزوم.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>