دموکراتها مخرب وسواس با معنی, تست

یکی از عجیب ترین عینک در اقتصادی تقلا برای پاسخ به coronavirus بحران است که جمهوری خواهان به نظر می رسد تمایل بیشتری نسبت به دموکرات ها فقط به همه مستقیم کمک های نقدی. آن جیسون فورمن سابق دولت اوباما اقتصادی رئیس که برای اولین بار برجسته تایید ایده فوری $1,000 بررسی برای هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک. اما در قوای مقننه و اجرایی جمهوری خواهان — مانند میت رامنی و استیون Mnuchin خزانه را تحت فشار قرار دادند سخت ترین و بلندترین برای این ایده تا کنون.

در حال حاضر با تشکر از گزارش ما یک ایده بهتر از اینکه چگونه این اتفاق افتاده است. معلوم فورمن تحت فشار قرار دادند و این پیشنهاد در دیدار با دموکرات ها در هفته گذشته. اما مجلس نانسی پلوسی (D-کالی.) “شات پایین این پیشنهاد گفت: او نمی خواست برای نوشتن چک به میلیونرهای” با توجه به سیاسی.

در ویژگی های اقتصادی اصطلاحات پلوسی می خواهد به “آزمون معنی” کمک نقدی در پاسخ به کروناویروس: نمی دهد چک به همه اما هدف آنها به فقیرترین مردم حداقل پوسته پوسته شدن تا چک به افراد بیشتر پایین درآمد نردبان و یا به احتمال زیاد تدریجی آنها را به طور کامل برای آمریکایی ها از حد خاصی بالاتر درآمد آستانه. Pelosi معاون رئیس ستاد درو Hammill, گوشت این نقطه بیشتر در یک صدای جیر جیر: “سخنران معتقد است که ما باید در استرداد مالیات بر اعتبارات گسترش [بیمه بیکاری] و مستقیم پرداخت — اما باید هدف قرار دادند.”

به معنی آزمایش ممکن است معقول به نظر می رسد. اما آن را در واقع نه یک ایده عالی حتی در بهترین زمان است. و در شرایط بحرانی مانند اجتماعی و اقتصادی مستند لازم توسط coronavirus مستقیم و جهانی کمک نقدی یکی از بهترین تک سیاست پاسخ در دسترس است. این واقعیت است که پلوسی تا به حال شانس خود را برای رهبری این شارژ یک هفته پیش و demurred اصرار بر به معنی آزمایش به عنوان یک بیماری است blinkered و مجنون در هر دو سیاست و سیاست میدهند.

حرکت نزولی به معنی آزمایش است که “تست” بخشی طول می کشد زمان و بوروکراسی. اطلاعات در مورد درآمد مردم به جمع آوری مالیات و پردازش شده است. دولت تلاش مورد نیاز به سادگی ارسال چک برای هر آمریکایی است و نه هیچ چیز, اما این امر می تواند بطور قابل توجهی سریعتر و ساده تر و بدون اضافی مورد نیاز است. و در مورد کوروناویروس’ اقتصادی تاثیر سرعت و مقیاس پاسخ سیاست همه چیز است.

بیکاری در دفاتر متحده در سراسر کشور در حال حاضر گزارش افزایش بیکاری ادعای هفت تا 12 بار بیشتر از حد نرمال است. “شوک اقتصادی از COVID-19 خواهد آمد فوق العاده سریع و بسیار گسترده خواهد شد و باید یک اثر بزرگ در اقتصاد” مترقی اقتصاددان جاش Bivens در موسسه سیاست اقتصادی نوشت: در خود توصیه فوری و جهانی کمک های نقدی. “این به این معنی است که حتی پس از هدفمند مداخلات انجام شده سریع اقدام و بزرگ اقتصادی مورد نیاز خواهد بود.”

به معنی آزمایش نیز به ناچار به ترک برخی از مردم در سرما. اعلام درآمد بسیار خام برای اندازه گیری سطح واقعی امنیت مالی برای یک فرد و یا خانواده است که ساخته شده تا از تمام انواع متقاطع عوامل از بدهی به دارایی های جامد به شرایط خاص. برخی از کسانی که واقعا نیاز به کمک به ناچار باد در طرف اشتباه از این فاز بیرون.

در نهایت به معنی آزمایش تقسیم آمریکایی است. وجود دارد افرادی که از دریافت مزایای که تقریبا به ناچار مشخص شده به عنوان freeloaders با زیاده روی جزوه; سپس مردم وجود دارد که نمی توانید از مزایای که خشمگین کسانی که آنها را دریافت کنید و که نمایش خود را به عنوان بهره برداری از مالیات دهندگان. این نوع از احساسات در میان شهروندان به لحاظ سیاسی سمی و آن را سخت تر در دراز مدت برای دولت به انجام این نوع از سرمایه گذاری های عمومی لازم را به همه ما بهتر است. راه فدرال رزرو lept برای کمک به بازارهای مالی در حالی که کنگره dithers در کمک به آمریکایی ها به طور منظم در حال حاضر ایجاد این نوع از تفرقه است. آخرین چیزی که پلوسی دموکرات ها و یا هر کس دیگری نیاز به انجام است ایجاد اختلاف بیشتر است.

نگرانی با عدالت توزیعی به طور کامل به نام اما تجارت آف ذاتی به معنی تست واقعا باید مانع از استفاده از آن به طور کلیو حکومت آن را به طور کامل در شرایط خاص مانند این. حتی بیشتر چون خیلی بهتر ابزار برای اجرای آن عدالت است به آسانی در دسترس: یعنی مالیات مترقی. هزینه های دولت در رفاه کمک های اولیه و برنامه های عمومی باید به عنوان ساده و جهانی به عنوان امکان پذیر است — و پس از آن ما می توانیم مالیات ثروتمندان بیشتر به شدت پس از آن برای صاف کردن توزیع درآمد. در واقع این است که در حال حاضر چگونه ما آن را برای پارک های عمومی و K-12 آموزش و پرورش و آب و برق و مقدار زیادی از دیگر کالاهای عمومی.

متاسفانه این فقط پلوسی: به معنی آزمایش است تبدیل به یک تثبیت عجیب و غریب در میان بسیاری از دموکرات ها. در پاسخ به coronavirus بهداشت ، کامالا هریس هل دادن او بلند عمل می کنند که متکی بر آزمایش به معنی اعتبار مالیاتی به ارائه کمک نقدی به آمریکایی ها است. نمایندگان تیم رایان (D-اوهایو) و Ro خناس (D-کالیفرنیا.) فقط پیشنهاد coronavirus پاسخ لایحه که آیا اساسا همان چیزی که از طریق همین ابزار است. حتی در غیر این صورت فوق العاده سخاوتمندانه برنامه ریزی برای کمک های نقدی پیشنهاد شده توسط سنسور. مایکل بنت (D-Colo.), Cory Booker (D-N. J.) و Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) گزارش شده که از ویژگی های درآمد آستانه. تا کنون تنها Rep. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) رئیس خدمات مالی کمیته مطرح کرده است یک برنامه ریزی دقیق که شامل سخاوتمندانه, جهانی, نقدی بهره مند شوند علاوه بر تعدادی از مهاجم دیگر اقدامات امداد.

شما ممکن است به یاد داشته باشید که چگونه در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پیت Buttigieg و دیگران رفت و پس از آن. برنی ساندرز (I-Vt.) برای ارائه رایگان و وام دانشجویی بخشش به هر کس به جای هدف قرار دادن آن را به آمریکایی ها کمتر از معنی است. “اگر شما اشتباه گرفته بودند که چرا مردم حفر شده در پس سخت در دانشگاه آزاد, بحث, حتی اگر آن را به نظر می رسید مانند ریسک خیلی کم به آن دلیل است که این هدف در مقابل ارزیابی میکنید واقعا یک غول شکاف در سمت چپ-لیبرال فضا” نوشته مایک Konczal دیگر مترقی تحلیلگر سیاست.

من امیدوار بودم این بود که فقط یک بدبینانه بیت تصادفی مانور با فوتبال مانند Buttigieg و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به تشخیص خود از ساندرز چپ پوپولیستی. اما به نظر می رسد اصرار اداری برآمدگی اضافی نوار قرمز و متقابل اجتماعی خشم به معنی آزمایش است تبدیل به یک علامت از تکنوکرات لیبرال اصول اول; حتی در خطر کاهش و پیچیده اقتصادی در پاسخ به آنچه به نظر می رسد به عظیم اجتماعی بحران نه به ذکر است توزیع یک برنامه به طور بالقوه تعیین کننده پیروزی سیاسی به مخالفان خود را.

به معنی آزمایش به نظر می رسد دارای پوسیده دموکرات مغز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>