دیزنی جدول زمانی برای بازگشایی پارک آن در حال حاضر به موجب دادخواست و اعتراض برنامه ریزی شده برای این آخر هفته.

این ائتلاف از رفت و آمد مکرر اتحادیه های کارگری است که نشان دهنده دیزنی لند کارکنان به تازگی با ارسال نامه ای به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (د) اعتراض به دیزنی برنامه ریزی برای بازگشایی رفت و آمد مکرر در ماه آینده و اتحادیه ها برنامه ریزی کرده اند در اعتراض به این شنبه با توجه به خبرنگار هالیوود. اعتراض کاروان بنا به گزارش ها در اطراف پارک در آناهایم با اتحادیه های کارگری در نامه ای توصیف آن به عنوان “یک عمل به ما نشان می دهد نگرانی در مورد ایمنی است.”

دیزنی در حال برنامه ریزی برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی کالیفرنیا دیزنی لند در جولای 9 شروع با مرکز شهر دیزنی منطقه و سپس با دیزنی لند پارک و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی پارک در ژوئیه 17 در انتظار موافقت دولت. اقدامات احتیاطی شامل عامل در ظرفیت محدود و نیاز به مهمانان به دریافت درجه حرارت چک و پوشیدن ماسک.

اما این ائتلاف از رفت و آمد مکرر اتحادیه های کارگری که این خبرنگار می گوید متشکل از یک دوجین دیزنی لند کارگری اخیرا نوشت: نامه ای سرگشاده به Newsom نوشته “متاسفانه با وجود مذاکرات فشرده با شرکت ما هنوز متقاعد شده است که آن را بی خطر است برای بازگشایی پارک دیزنی سریع جدول زمانی.” این اتحادیه گفت: “متعدد وجود دارد سوال در مورد ایمنی که دیزنی هنوز جواب داد: از جمله هر گونه بحث جدی از ‘تست.'”

تقریبا 50 ، 000 نفر با امضای یک طومار خواستار دیزنی لند را بازگشایی به تعویق افتاد. در ضمن یک دادخواست به تاخیر بازگشایی دیزنی در فلوریدا است که همچنین برنامه ریزی شده برای ماه جولای کشیده شده بیش از 7000 امضا. هر دو ایالت کالیفرنیا و فلوریدا اند تجربه جدید خوشه در COVID-19 اعداد. دیزنی سخنگوی سی ان ان گفت: “ما در حال فعال در گفت و گو با ما اتحادیه های کارگری گسترده ای ایمنی و بهداشت پروتکل های زیر راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی است که ما برنامه ریزی برای پیاده سازی.” برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de