دموکرات ها به نظر می رسد کاهش یافته است کوتاه در روز پنج شنبه در پیشنهاد خود را برای تضمین رای مورد نیاز برای تماس شاهدان در رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه پاکسازی راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن احتمال تبرئه شدند.

دموکرات ها بود خواست یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان به حمایت از تلاش های خود را برای تماس با شاهدان اما امید خود را به نظر می رسد نقش برآب زمانی که حزب جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر است که بلاتکلیف اعلام کرد شواهد بیشتر در مورد غیر ضروری بود.

“وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” الکساندر در بیانیه ای گفت: پس از جلسه شب تا به حال به این نتیجه رسیدند.

محرومیت یک پیش بینی نشده تغییر از قلب توسط یکی دیگر سناتور جمهوری خواه آن را به نظر می رسد الکساندر تصمیم خواهد پایان دادن به ناروا دو هفته محاکمه و او را با ارائه سریع تصمیم او به دنبال.

قبلا جمهوریخواه ایالت سوزان کالینز با شکست حزب خود و اعلام حمایت از او به صورت شهود. اما دموکرات ها نیاز به حداقل سه نفر از همکاران خود را به نقص و آنها را به 51 رای مورد نیاز برای تماس با شاهدان و طولانی شدن زمان محاکمه.

دو سوم سنا مورد نیاز است برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. او بعید است به اعدام محکوم شده است.

دموکرات امیدوار به شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون پس از یک گزارش — که او را تکذیب کرد — که او برنامه ریزی شده می گویند در یک کتاب آینده که تهمت به او گفت که او می خواست برای توقف $391 میلیون نفر در ایالات متحده کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که آن را مورد بررسی قرار دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن و پسرش شکارچی که مشغول به کار برای یک انرژی اوکراین شرکت در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور.

ایالات متحده آمریکا جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر گفت: “او را در مخالفت با تماس شاهدان بیشتر در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر به طور رسمی او را متهم به سوء استفاده از قدرت خود برای فشار بر اوکراین برای بررسی Bidens. خانه نیز به اتهام تهمت با انسداد کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد اجازه می دهد او را به ادعای بیگناهی فقط به عنوان حزب دموکرات دارای اولین نامزدی مسابقه برای نوامبر. 3 انتخابات در آیووا در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تجمع در Des Moines, آیووا در پنج شنبه شب و ناودان دادگاه خواستار آن تلاش دموکرات ها برای سرنگونی خود 2016 پیروزی در انتخابات.

“آنها می خواهند برای خنثی کردن برگه های رای خود را سم, ما دموکراسی و سرنگونی کل سیستم دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

The whistleblower

اوایل پنجشنبه whistleblower موضوع دوباره آب پز به سطح زمانی که ایالات متحده قاضی جان رابرتز که ریاست دادگاه حاضر به عنوان خوانده شده یک سوال از حزب جمهوری خواه ایالت کنتاکی که شامل نام یک فرد است که جناح راست رسانه ها را متهم کرده است که خلاف کاران.

پل یکی از چندین وزیر از جمله تهمت که نوشته شده لینک های رسانه های اجتماعی به برخی از این اخبار.

“افسر قاضی کاهش به خواندن این سوال که فرستاده شده,” رابرتز گفت. او را رد کرده بود یک سوال مشابه روز قبل است.

پل گفت: سوال او که پرسید که آیا آن شخص مشغول به کار با یک عضو دموکرات کنگره آدام شیف کارکنان به استیضاح تهمت بود نه به معنای چیزی را اشکار whistleblower.

“سوال من در مورد whistleblower. سوال من در مورد دو نفر که در حال, دوستان,” او گفت.

دموکرات ها مخالفت کرد.

“این سوال بود واقعا قاب در نظر گرفته شده و به افشای هویت خلاف کاران و موضوع است که خلاف کاران به تلافی” دموکرات ایالت و سناتور ” ریچارد بلومنتال به خبرنگاران گفت:.

برادلی P. خزه یک وکیل که شرکت نشان دهنده خلاف کاران به نام جمهوری خواه تلاش “لکه بر میراث این قانون اساسی جمهوری.”

سازمان دیده بان | قاضی جان رابرتز رد سوال:

قاضی جان رابرتز کاهش به خواندن یک سناتور سوال برای دومین روز در یک ردیف. رند پل سناتور. ابراز نا امیدی شنبه که رابرتز نمی خواهد خواندن یک سوال است که شامل whistleblower نام. 0:16

در روز جمعه هر طرف می رود که در حال حاضر بسته شدن استدلال قبل از حرکت مجلس سنا به این سوال که آیا به تماس شاهدان.

اگر رای گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا شاهد است 50-50 رابرتز می تواند گام برای شکستن کراوات. اما با این سابقه برای استیضاح محاکمه — این است که تنها یک سوم از یک رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده — که دستیاران سنا گفت: هیچ راهی برای دانستن دقیقا چه رخ می دهد.

اگر رابرتز کاهش به شکستن یک کراوات رای بن بست را شکست دموکرات ها.

سناتور. جان Barrasso می گوید او معتقد است که جمهوریخواهان شکست یک پیشنهاد توسط دموکرات ها به تماس شاهدان در واکنش به استیضاح محاکمه. (Julio کورتز/آسوشیتد پرس)

در طول این سوال دوره پنج شیف سرب دموکراتیک دادستان در دادگاه پیشنهاد هر دو طرف انجام بسته-درب شاهد رسوبات و برای یک هفته در حالی که مجلس سنا به حالت عادی برمی گرداند کسب و کار.

اما هیچ نشانه ای او درخواست شد در نظر گرفته شده توسط خواهان.

یکی از عجیب و غریب ترین چیز’

به عنوان سناتور سوال هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی و دموکراتیک مدیران محاکمه دیروز تهمت وکیل Alan Dershowitz ارائه گسترده دفاع از قدرت ریاست جمهوری است که باعث حیرت در میان دموکرات ها.

“اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان این نوع از عوض است که در نتیجه در یک استیضاح,” Dershowitz گفت: با اشاره به این اتهام که برنده شدید قدرت خود را با استفاده از congressionally-تایید امنیت کمک به عنوان اهرم به اوکراین به لام بایدن.

در این تصویر از ویدئو Alan Dershowitz یک وکیل برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ یک سوال در استیضاح دادگاه علیه رئیس جمهور در مجلس سنا در کنگره در واشنگتن در روز چهارشنبه. (سنا تلویزیون از طریق AP)

دموکراتیک بهداشت ، Mazie Hirono به خبرنگاران گفت: “این یکی از عجیب و غریب ترین چیزهایی که من تا کنون شنیده ام به عنوان یک پاسخ است.”

در همان موضوع, مجلس, مدیر, Jerrold Nadler گفت: مجلس سنا روز پنج شنبه که این ایده از وزن فاسد انگیزه برابر جریمه انگیزه “بی معنی است.”

“ما هرگز در آمریکا قانون نگاه مناسب و معقول انگیزه اگر شما می توانید اثبات فاسد انگیزه,” او گفت:. “هنگامی که فاسد انگیزه و فاسد عمل ایجاد شده است هیچ مقایسه وجود دارد.”

روز پنج شنبه گفت: Dershowitz خود تیتر-مسلط استدلال در برابر impeaching رئیس جمهور شد “تحریف شده است.”

در یک روز پس از جیر سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق و شکایت در مورد تصویر از شهادت او در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

“آنها مشخص استدلال من به عنوان اگر من تا به حال گفت که اگر رئیس جمهور معتقد است که انتخاب مجدد او شد در منافع ملی او می تواند هر چیزی را انجام دهید” Dershowitz گفت. “من چیزی گفت که به عنوان کسی که در واقع شنیده ام آنچه من گفتم می توانند گواهی دهند.”

مدیر خانه Hakeem Jeffries موضوع در طول روز پنجشنبه اقدامات زیر یک سوال از یک سناتور دموکرات. او گفت: سنا که یک رئیس جمهور “فساد یکپارچگی ما دموکراسی و انتخابات آزاد و عادلانه” بود دقیقا همان چیزی است که از تدوین کنندگان قانون اساسی ایالات متحده نگران شده بودند.

سازمان دیده بان | خانه مدیر Hakeem Jeffries در دخالت خارجی در انتخابات آمریکا:

مدیر خانه Hakeem Jeffries رد این نظر است که هر گونه دخالت خارجی در آمریکا انتخابات خوب است. 1:58

ممکن است شهادت از بولتون است که مورد علاقه خاص پس از یک گزارش — که او را تکذیب کرد — که او برنامه ریزی شده می گویند در یک کتاب آینده که تهمت به او گفت که او می خواست برای توقف $391 میلیون به ما کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که آن را مورد بررسی قرار بایدن و پسرش.

Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس گفت, آن ممکن است یک ایده خوب برای خانه به حکم بولتون رسانه ها گزارش شده است.

“اگر فردا رای نتواند آنها را نمی خواهد اجازه او و یا هر کس دیگری به شهادت. من انتظار دارم او به بحث در عموم و ما را ببینید” Nadler به خبرنگاران گفت: با توجه به کسانی که در حال حاضر.

دموکرات ها نمی شد اذعان شکست اما.

“دل و روده من به من می گوید ما در حال پیشرفت پیشرفت پیشرفت” گفت: شومر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de